Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Gorada @ 2013 10 02, 14:43)


Laba diena, Jusu plyteles Xeno? Patenkinta kokybe, vaizdu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noksta @ 2013 09 29, 16:56)
Pasidalinkit, ar visos dedat i plyteliu vidinius kampus apdailos juosteles? Ar tiesiog silikonu uzpildoma? Kiek esu macius visur be kampu, tai gal nepasiteisina tos plastikines juosteles? Gal jos su laiku pakeicia spalva ar kyla kitos problemos?

Pas mus nėra dėta jokių apdailos juostelių - man jos negražu schmoll.gif
Čia vidiniai kampai užpildyti silikonu:
user posted image

user posted image

Čia išorinis kampas ties langu:
user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 03 spalio 2013 - 08:25
QUOTE(.neringute. @ 2013 10 02, 20:12)
Laba diena, Jusu plyteles Xeno? Patenkinta kokybe, vaizdu?  4u.gif

keturi metai gyvenam, dailios tos plytelės, kaip ir neturiu kuo skųstis 4u.gif


stalviršį irgi pradedu galvoti gal ieškoti tokios tamsiai rudos šokolado spalvos, kuri i bordavumą neštų.

Šiandien važiuosiu dažų durelėms, savaitgalį laukia kūrybinis darbas smile.gif Kitą savaitę jau plokštes galėsiu rinktis.


Dėl kampų, vidinių mes nedėjom nieko, kadangi glaistyta viskas rudu glaistu, tai nutepiau rudu silikonu, o išoriniai, kur apie vonią tai dėl tvirtumo dėjom metalinę juostą. Grožio neprideda, bet tuo metu pasiskaitėm, kad reiktų.

čia kažkiek matysis:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 10 02, 16:25)
Na, jei pasirinkimas tarp slapiu grindu ir uzuolaidos, rinkciausi uzuolaida. Be to, galima graziai priderinti net ir mazoj erdvej. Antro punkto nelabai supratau ka norejote pasakyti  ax.gif  Berods nurodytose situacijose buvo sakyta, kad reikia butent vonios, nes vaikai bus maudomi, t.y. duso kabina netinka. Ir tada tenka rinktis kaip suaugusiuju dusams pritaikyti - su pertvarom, uzuolaidosm, perauklejimo metodais, kad nesitaskytu  biggrin.gif  biggrin.gif  O kai susidelioji prioritetus, viskas pasidaro gan paprasta  mirksiukas.gif

skirtingai mes tą grožį suprantam 4u.gif ( man asmeniškai, yra baisu. Tiek to, juk ir taip nepritaškom, net ir be užuolaidų - minėjau)

Antras punktas buvo skirtas apmąstymams. Kai mes ieškojom ir pirkom, buvo labai kūdas pasirinkimas. Jei galima vietoj Avocad'o lengvai vonios kambary pritaikyt Be Happy, ar kokią ten, tai jau geriau prieš montuojant apsispręst wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 10 03, 09:07)
Pas mus nėra dėta jokių apdailos juostelių - man jos negražu  schmoll.gif
Čia vidiniai kampai užpildyti silikonu:

Čia išorinis kampas ties langu:
user posted image

4u.gif



o kaip taip gražei padaryta išorinei kampai. gal 45 laipsnių kampu suleista.
Atsakyti
QUOTE(narvid @ 2013 10 04, 07:59)
o kaip taip gražei padaryta išorinei kampai. gal 45 laipsnių kampu suleista.

jep cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 10 03, 08:04)
skirtingai mes tą grožį suprantam  4u.gif  ( man asmeniškai, yra baisu. Tiek to, juk ir taip nepritaškom, net ir be užuolaidų - minėjau)

Antras punktas buvo skirtas apmąstymams. Kai mes ieškojom ir pirkom, buvo labai kūdas pasirinkimas. Jei galima vietoj Avocad'o lengvai vonios kambary pritaikyt Be Happy, ar kokią ten, tai jau geriau prieš montuojant apsispręst wink.gif

Na, man asmeniskai negrazu aptaskytos grindys ir nepatogu issisvarinus paciai valyti grindis. Tokiu atveju uzuolaida pasidaro gerokai grazesne, nes yra tiesiog praktiska. Kad Jusu ir Jusu seima nepritasko, tai super, bet apie konkrecias vonias ir sprendimo budus su sienelem ir uzuolaidom klause kitos nares, kurioms aktualu mirksiukas.gif

Visada reikia apsispresti pries kazka darant, tam ir ateinama pasikonsultuoti i foruma.
Atsakyti
laba, gal kas turit atsiliepimų apie euroliux parduotuvėje pardavinejamą santechniką?
žiūrinėju jų internetinį psl, tai visai gerų kainų randu biggrin.gif
ir gal kas iš otto užsisakinėjat ? viskas ten taip pigu atrodo,kažin kaip kokybė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 10 07, 12:46)
laba, gal kas turit atsiliepimų apie euroliux parduotuvėje pardavinejamą santechniką?
žiūrinėju jų internetinį psl, tai visai gerų kainų randu  biggrin.gif
ir gal kas iš otto užsisakinėjat ? viskas ten taip pigu atrodo,kažin kaip kokybė  g.gif

Apie euroliux girdejau, kad kinietiska kokybe (negeraja prasme).
Nieko nesakau, kinieciai taip pat turi kokybisku gaminiu, bet uz atitinkama kaina ir ne ten smile.gif
Is otto tevai buvo uzsisake vonios kilimelius , bet grazino, nes realybeje visai neatitiko paveiksliuko.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 10 07, 14:32)
Apie euroliux girdejau, kad kinietiska kokybe (negeraja prasme).
Nieko nesakau, kinieciai taip pat turi kokybisku gaminiu, bet uz atitinkama kaina ir ne ten smile.gif
Is otto tevai buvo uzsisake vonios kilimelius , bet grazino, nes realybeje visai neatitiko paveiksliuko.


As taip pat is patikimu šaltiniu girdejau, kad euroliuxs tai ššš..., pati gundžiausi pirkti, bet gerai, kad apšvietė mane smile.gif
Atsakyti
o iš kur perkat santechniką ? nežmoniškos man kainos tiek maišytuvų, tiek kriauklių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 10 07, 15:13)
o iš kur perkat santechniką ? nežmoniškos man kainos tiek maišytuvų, tiek kriauklių  verysad.gif

Mes is jamm.lt viska uzsakinejom.
Atsakyti