Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(slyva @ 2013 09 19, 11:09)

Kaip jus pasiskaiciavot kiek jums jo reikia? Pas mus plyteliu bus apie 85kv.m. ,plyteles 30×60, sako meistras kokiu 8kg reikes, imkit 5kg, paskui dasipirksit... g.gif

as tai nzn kaip vyras skaiciavo biggrin.gif nesigaudau ir nekvarsinu sau del tokiu dalyku galvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 09 19, 13:26)
as tai nzn kaip vyras skaiciavo biggrin.gif  nesigaudau ir nekvarsinu sau del tokiu dalyku galvos ax.gif

Kadangi vidaus darbai mano reikalas, tai man ir tenka kvarsinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 09 19, 10:09)
Vakar ir mes nusipirkom Ceresit Jasmine. Pirmiausiai tai del spalvos, nes geriausiai tiko is ju paletes. Kitas dalykas ir musu plytelininkas sake, jam labiausiai patinka su Ceresit dirbti.
Kaip jus pasiskaiciavot kiek jums jo reikia? Pas mus plyteliu bus apie 85kv.m. ,plyteles 30×60, sako meistras kokiu 8kg reikes, imkit 5kg, paskui dasipirksit... g.gif

Mano vonyte 1 a. baisiai maziuliuke,tai sienos apie 13kv+ duso zonos mozaika grindu- sake reiks 3kg (tokios pakuotes nera, pirkau 5 kg), o tamsaus glaisto grindim,dekorui..gaunas pie 5 kv.m- 2 kg. Taip meistras pasake,taip padariau biggrin.gif

Katilines 37 kv. m sienom sunaudojo 6 kg.
Papildyta:
Merginos, jau kalbėta, bet.... ar dedat baltus (ty dazytus) gyvatukus ar vis tik renkates plieno spalvos...kalbame tik del isorinio grozio, naudojimo kokybes.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 19 rugsėjo 2013 - 13:46
QUOTE(slyva @ 2013 09 19, 13:44)
Kadangi vidaus darbai mano reikalas, tai man ir tenka kvarsinti  biggrin.gif

mano reikalas isrinkti, priderinti, o paskaiciuoti jau vyro reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 09 19, 14:48)
Mano vonyte 1 a. baisiai maziuliuke,tai sienos apie 13kv+ duso zonos mozaika grindu- sake reiks 3kg (tokios pakuotes nera, pirkau 5 kg), o tamsaus glaisto grindim,dekorui..gaunas pie 5 kv.m- 2 kg. Taip meistras pasake,taip padariau  biggrin.gif

Katilines 37 kv. m sienom sunaudojo 6 kg.
Papildyta:
Merginos, jau kalbėta, bet.... ar dedat baltus (ty dazytus) gyvatukus ar vis tik renkates plieno spalvos...kalbame tik del isorinio grozio, naudojimo kokybes.. blush2.gif

Matomai tikrai dar truks...
O jei plyteles 2 spalvu - tamsesne +sviesi, tai ir glaista taikot prie ju? Pas mus tamsiu mazai, tai galvoju kaip cia bus, reikes atskiros spalvos glaisto joms g.gif

Del baltu gyvatuku. As pati netgi norejau balto del grozio rolleyes.gif pas mus potinkiniu bakeliu mygtukai balti, tai butu labai gerai tike, bet vis tikn usipirkom chrominius, nes gera varianta uz gera kaina radom. O ir vyrui solidziau, sake,atrodo bigsmile.gif ai kaip jau bus taip... laukiu jau vaizdo...kita savaite turi pradeti klijuoti plyteles...

Ai dar pabandysiu nufotkinti isvadus gyvatukui nuo sildomu grindu, ikelsiu gal kas ga,esit ka pakomentuoti, nes plytelininkas sake taip negerai... doh.gif
Atsakyti


gyvatukui
Stai kokie ilgi vamzdziai palikti is sienos... cia jungiasi nuo sildomu grindu. Tai mano supratimu ir plytelininko taip pat, turejo tie pajungimai islisti is sienos kiek reikia ir visai kitokie g.gif dabar gi sako, kaip as issipjausiu skyles... tie ant galu bumbulai gana stori, skyles gausis didokos, paskui kai susimontuos gyvatukas, sako gal jos net nepasisleps jau....kai dare situs pajungimus vyras buvo, sake ale santechnikai musu atveju kitaip neiseina padaryti. Nezinau koks tas musu atvejis. Gal kas esat tureje panasiu problemu?
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 19 rugsėjo 2013 - 15:36
QUOTE(slyva @ 2013 09 19, 14:42)
1. O jei plyteles 2 spalvu - tamsesne +sviesi, tai ir glaista taikot prie ju? Pas mus tamsiu mazai, tai galvoju kaip cia bus, reikes atskiros spalvos glaisto joms g.gif

Del baltu gyvatuku. As pati netgi norejau balto del grozio  rolleyes.gif pas mus potinkiniu bakeliu mygtukai balti, tai butu labai gerai tike, bet vis tikn usipirkom chrominius, nes gera varianta uz gera kaina radom. O ir vyrui solidziau, sake,atrodo  bigsmile.gif ai kaip jau bus taip... laukiu jau vaizdo...kita savaite turi pradeti klijuoti plyteles...

Ai dar pabandysiu nufotkinti isvadus gyvatukui nuo sildomu grindu, ikelsiu gal kas ga,esit ka pakomentuoti, nes plytelininkas sake taip negerai... doh.gif



1. pas mane viena juosta aplink sienas pazemyje eina rudos ir grindys rudos, tad joms desim viena bahama dekora,o sienos sviesios su tu paciu ruduju plyteliu dekoru- tai desim jasmine glaista. Del vienos juostos Jusu atveju nemanau,kad verta kita glaista deti, gali juk ir jasmine patamsinti maziau vandens ipyles ar kito, galbut turimo glaisto dadejes ar pan., jei to isvis reikia del vienos siules.
2. Nzn, bet musu pajungimas gyvatuko lygiai toks pat,aisku siena aplink sutvarkyta, vamzdziai irgi kyso ilgi,juk jie pjausis iki sienu,kai jau montuos, o kodel sakot skyle bus didele, juk slyle darys tokia,koks yra vamdzop diametras na ir pajungimo varztas, jei galima taip pavadinti. nzn,kodel matot kazka blogai,arba as nesuprantu, bet ir vyrui va parodziau, pas mus taip pat, plyteliu klojeles, tik pastume vamdzius i sona per 10 cm,nes gyvatukas netilpes butu. rolleyes.gif
Atsakyti
O tai kaip jums plytele klijuos aplink vamzdzius? Sake musiskis pjaus skyles plyteleje dydzio pagal tuos varztus kad prasikistu, nes gi jei bus pagal vamzdelio diametra tai netilps prakisti tu galu g.gif jie bent pas mus ne vienodo diametro. ar tie galai gali buti nuimti klijuojant plyteles? Pas mus sildymo sistema jau paliesta....As tai nelabai suprantu....
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti vonios baldų gamintoją arba pasidalinti kur įsigijote baldus? Labai norim pakabinamos su stalčiumi ir su plautuve spintelės. Radome su stačiakampėm kriauklėm, kurių nenorim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguolė: 19 rugsėjo 2013 - 21:01
QUOTE(slyva @ 2013 09 19, 19:57)
O tai kaip jums plytele klijuos aplink vamzdzius? Sake musiskis pjaus skyles plyteleje dydzio pagal tuos varztus kad prasikistu, nes gi jei bus pagal vamzdelio diametra tai netilps prakisti tu galu  g.gif jie bent pas mus ne vienodo diametro. ar tie galai gali buti nuimti klijuojant plyteles? Pas mus sildymo sistema jau paliesta....As tai nelabai suprantu....

O va zinokit nzn, reiks paziuret vaziuot,turejo vakar isklijuot,bet pas mus tie galai nera uzsukti tais varztais,kaip kad pas jus,tai matyt mums nera tos bedos...pas mus sildymo sistema buvo uzpildyta skysciu,bet siaip dar ten niekas nevyksta, tad gal ir kitaip musu ir jusu atveju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 09 18, 12:50)
Sakykite, ar kas nors uri pasistatę Ravak Avocado vonia?
http://www.e-ciupk.l...vocado-1500x750
Arba Ravak Lilia?
http://www.e-ciupk.l...-lilia-1200x700

Kokie atsiliepimai butu?
Pas mus standartine daugiabucio vonia, 1,70*1,5 m  doh.gif  Nesinori statyti duso kabinos, tai galvoju apie toki mazos vonios varianta  g.gif

As is viso mieliau deciau plienine vonia, nes lengva priežiūra ir garantija ilgaamžė, bet ju mazu nebuna  ax.gif

Man atrodo, jei jau vonia mažytė, tai kad neprisitaškytų maudantis po dušu, reikia ne užuolaidos, o sienelės - Ravak Avocado tokios nepritaikysite (net jei ir pavyktų - joje ko gero tiek mažai erdvės, kad būtų labai nepatogu mastau.gif ). O statyti 1,20 m vonią kažkaip nesuprantu prasmės, jei trumpesnioji siena - 1,50 m g.gif - tokio ilgio tikrai būna ir plieninių, nebent dėl durų netelpa pagal plotį.
Atsakyti