Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Pasidalinkite patirtimi, kokio pakabinamo klozeto nepirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguolė @ 2013 09 13, 15:55)
Pasidalinkite patirtimi, kokio pakabinamo klozeto nepirkti  4u.gif

Neblogas straipsniukas, gal kam padės
http://www.manonamai...i.d?id=62279631
Atsakyti
QUOTE(Danguolė @ 2013 09 13, 15:55)
Pasidalinkite patirtimi, kokio pakabinamo klozeto nepirkti  4u.gif

as iskart zinojau, kad nenoriu tokio, kur yra skyles, todel pirkome be ju ax.gif nes ten kaupiasi dulkes, o priejimas joms isvalyt nera paprastas.
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 09 11, 22:01)
Kur cia merginos buvo minejusios,kad Senukuose viskam bus 30 proc. sia savaite...niekaip nesulaukiu.. doh.gif

Rugsejo 18 d. tikrai bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2013 09 15, 22:24)
Rugsejo 18 d. tikrai bus  4u.gif

Bet tai gerai, ale va kad mano mozaika baisiai stora....meistras sako,kad mozaika jungiant su plytelemis negali skirtis daugiau nei 2mm storiu,o *Emilina* dejo foto,kokia pirko-akmens tikro, 9 mmm,o mano plyteles tik 6 mm..nervai nelaiko,o is mozaiku senukai,bent klpd, nu nieko grazaus neturi..absoliuciai Tai va ir nzn ka daryt,nes tik ta mozaik apripazistu kaip tinkama doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 16 rugsėjo 2013 - 19:37
QUOTE(Centime @ 2013 09 16, 20:34)
Bet tai gerai, ale va kad mano mozaika baisiai stora....meistras sako,kad mozaika jungiant su plytelemis negali skirtis daugiau nei 2mm storiu,o *Emilina* dejo foto,kokia pirko-akmens tikro, 9 mmm,o mano plyteles tik 6 mm..nervai nelaiko,o is mozaiku senukai,bent klpd, nu nieko grazaus neturi..absoliuciai  Tai va ir nzn ka daryt,nes tik ta mozaik apripazistu kaip tinkama doh.gif

Gal ne tik Senukuos paziurekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2013 09 15, 22:24)
Rugsejo 18 d. tikrai bus  4u.gif

Plytelėms netaiko doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 09 17, 21:56)
Plytelėms netaiko  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Plytelėm tikrai taiko, net ir mozaikos nemačiau sąraše, kam netaiko nuolaidos. Pati pirkau plyteles kažkada smile.gif
Atsakyti
Jei uzsakomos plyteles, tai netaiko. Kazkada ir man reikejo. Uzsakomom prekem kazkaip atskirai kartais buna akcijos.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 09 18, 06:57)
Jei uzsakomos plyteles, tai netaiko. Kazkada ir man reikejo. Uzsakomom prekem kazkaip atskirai kartais buna akcijos.

taip, užsakomosios visai kitas reikalas smile.gif Joms irgi kartais būna 20-25 proc. nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 09 17, 23:14)
Plytelėm tikrai taiko, net ir mozaikos nemačiau sąraše, kam netaiko nuolaidos. Pati pirkau plyteles kažkada smile.gif

" Rugsėjo 18 d. daugeliui prekių taikoma 30 proc. nuolaida.
„Senukų“ interneto parduotuvėje akcija nevyksta.

Akcija vyksta visose SENUKŲ parduotuvėse!
Nuolaida netaikoma <..> grindinio trinkelėms bei plytelėms; <...> lygaus masyvo akmens masės apdailos plytelėms <...>"
Bet kuriuo atveju važiuosiu žiūrėti, o gal taikys...bet kiek supratau iš jų informacijos- ne. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 09 18, 09:40)
" Rugsėjo 18 d. daugeliui prekių taikoma 30 proc. nuolaida.
„Senukų“ interneto parduotuvėje akcija nevyksta.

Akcija vyksta visose SENUKŲ parduotuvėse!
Nuolaida netaikoma <..> grindinio trinkelėms bei plytelėms; <...> lygaus masyvo akmens masės apdailos plytelėms <...>"
Bet kuriuo atveju važiuosiu žiūrėti, o gal taikys...bet kiek supratau iš jų informacijos- ne.  rolleyes.gif

Paprastom apdailos keraminėm plytelėm tikrai taiko smile.gif Pagal jūsų parašytas pirmosios naudojamos lauke, o kitos turbūt labai prabangios, tokios man buvo neaktualu biggrin.gif Tad kiek teko pirkti visom plytelėm taikė smile.gif
Atsakyti