Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Joll@ @ 2013 04 29, 17:23)
O kur Lietuvoje tokiais prekiauja?


Jaukurai prekiauja, manau ir kitose santechnikos parduotuvese galima uzsisakyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 04 29, 16:14)

Mes Restoj dar uzmatem duso paneles su purkstukais:
user posted image
Gal kas tokia turit ir naudojat? Mus visai suzavejo, ir kaina ne kosmine.

Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 04 29, 15:14)
Ir dizainas neeilinis  bigsmile.gif Nors ne mano skonio biggrin.gif

Mes Restoj dar uzmatem duso paneles su purkstukais:
user posted image
Gal kas tokia turit ir naudojat? Mus visai suzavejo, ir kaina ne kosmine.


Nu labai fainas ax.gif O jus cia i nama ?

Vyras svajojo apie masazine panele, bet mus visi atkalbineja, kad ne kiekvienam bute gali statyti, sroves stiprumo nepakanka g.gif Tai irgi dvejonese dabar
Atsakyti
QUOTE(Joll@ @ 2013 04 29, 16:39)
Kokia kaina?

Parodoj kiek maciau tai ~1200Lt nuo modelio priklauso. Buvom nusiziureje "sulipdyta" sistema - su atskirais potinkiniais purkstukai, tai kaina irgi panasi gaunasi.

QUOTE(baltasakne @ 2013 04 29, 19:52)
Nu labai fainas  ax.gif O jus cia i nama ?

Vyras svajojo apie masazine panele, bet mus visi atkalbineja, kad ne kiekvienam bute gali statyti, sroves stiprumo nepakanka  g.gif Tai irgi dvejonese dabar

Aha i nama.
O kaip ne kiekvienam bute? Kaip tada suzinoti kad jusu bute tinka ar netinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 04 29, 19:10)
Parodoj kiek maciau tai ~1200Lt nuo modelio priklauso. Buvom nusiziureje "sulipdyta" sistema - su atskirais potinkiniais purkstukai, tai kaina irgi panasi gaunasi.
Aha i nama.
O kaip ne kiekvienam bute? Kaip tada suzinoti kad jusu bute tinka ar netinka? smile.gif


Tai va, kad negali zinot doh.gif pasistatysi, o ten vietoj masazo laseliai varva g.gif

Bet tai gera kaina tos paneles ax.gif
Atsakyti
Atejau merginos su klausimu, gal zinote kiek turi buti vietos tarp kriaukliu ir vonios ar wc, kad butu patogu? nes didinu dusa, tada mazeja tarpas zmogui praustis, gaunasi apie 80 cm.. g.gif mazinu dusa - dideja ten tarpas, bet dusas mazeja..jeigu didinti dusa - tai jis tampa 120 ant 106.
user posted image[/URL]
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 04 29, 14:14)
Mes Restoj dar uzmatem duso paneles su purkstukais:
user posted image
Gal kas tokia turit ir naudojat? Mus visai suzavejo, ir kaina ne kosmine.

Nu gražu pažiūūrėt bigsmile.gif Bet aš kaip tinginė, tai matau laaabai daug valymo doh.gif jei visas korpusas metalas, tai ant jo matysis lašiukai, reiks pabllizginti, dar gali būti toks atvejis, kad ne betkokis valiklis tinka....

QUOTE(Rabambule @ 2013 05 10, 09:42)
Atejau merginos su klausimu, gal zinote kiek turi buti vietos tarp kriaukliu ir vonios ar wc, kad butu patogu? nes didinu dusa, tada mazeja tarpas zmogui praustis, gaunasi apie 80 cm.. g.gif mazinu dusa - dideja ten tarpas, bet dusas mazeja..jeigu didinti dusa - tai jis tampa 120 ant 106.
user posted image[/URL]

Jei neklystu nuo klozeto į abi puses po 20 cm g.gif Nuo plautuvės, tai priklausys nuo pačios plautuvės dydžio. O šiaip tai manau daug priklauso nuo bendro patalpos išplanavimo, nes tikrai esu buvus patalpose, kur gerokai mažiau vietos, bet nepatogumo nebuvo. Svarbu bent mažas tarpelis, kad būtų, bent aš taip manau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
ga kas liejotes kriaukle is akmens? jei taip kokia spalva rinkotes? balta? ar kazkokia kita? gamintojai nbando mus itikint, kad balta labia inepraktiska, o as tik baltos noriu ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors turite patirties su vonios sienelėmis? Jei jos susilanksto, tai kur jos tvirtinasi? Tik prie sienos? Ar svarbu, koks vonios kraštas?
Atsakyti
Gal kas galit padeti issirinkti doh.gif niekaip neapsisprendziu kurias plyteles i vonia rinktis... Tik cia ziuriu, grindu plyteles abieju lyg tai sviesios tik g.gif Man noretusi tamsesniu, nes vyras tamsiaplaukis, ant baltu visi plaukai matysis biggrin.gif O siaip praktiskiau sviesios ar tamsios? Gal dar kokiu komentaru pastebejimu turesit, kad pades man apsigalvoti 4u.gif
http://www.paradyz.c...e/silvia-silvio
http://www.paradyz.c...e/sorenta-sorro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 12 gegužės 2013 - 19:49
QUOTE(Lisistratė @ 2013 05 12, 16:12)
Sveiki, gal kas nors turite patirties su vonios sienelėmis? Jei jos susilanksto, tai kur jos tvirtinasi? Tik prie sienos? Ar svarbu, koks vonios kraštas?

Jei kalbate apie stiklines sieneles keičiančias užuolaidas, tai aš turiu patirties smile.gif Teke turėt visokių ir sulankstomų ir ne, fiksuotų ir ne. Anksčiau temoj skundžiausi, kad nuomojamam bute buvo fiksuota sienelė kuri buvo per trumpa ir viskas taškydavosi ant grindų doh.gif Šiaip iš patirties fiksuotos sunkiau valosi (sunkiau pasiekti dalį prie sienos, ypač viršutinį kampą). Varstomos ir armonikos principo patogesnės valyt. Armonikos gal kiek prastesnės ta prasme, nes turi rėmus ir ten jau reik labiau pasistengt visus kampelius, kraštelius bei lankstus valyt. Mano visos turėtos ir matytos tvirtinosi prie sienos. Aišku vonios kraštas tampa atrama, kad būtų svarbu koks jis, nepastebėjau g.gif Neskaitant tvirtinimo prie sienos, apačioj dažniausiai būna lanksti guminė (ar panašios medžiagos) detalė, kuri sulaiko vandenį ir netrukdo varstyti sienelės. Jei man reikėtų rinktis (o greitai manau reikės lotuliukas.gif ) aš už berėmę vienos dalies varstomą sienelę ax.gif
Tikkiuos aiškiai nupasakojau 4u.gif
QUOTE(slyva @ 2013 05 12, 18:32)
Gal kas galit padeti issirinkti doh.gif niekaip neapsisprendziu kurias plyteles i vonia rinktis... Tik cia ziuriu, grindu plyteles abieju lyg tai sviesios tik g.gif Man noretusi tamsesniu, nes vyras tamsiaplaukis, ant baltu visi plaukai matysis biggrin.gif O siaip praktiskiau sviesios ar tamsios? Gal dar kokiu komentaru pastebejimu turesit, kad pades man apsigalvoti  4u.gif
http://www.paradyz.c...e/silvia-silvio
http://www.paradyz.c...e/sorenta-sorro

O vyrui taip plaukai slenka, kad dėl to renkatės tamsesnes plyteles? blink.gif Pas artimus žmones plytelės baltos, vonios kambariu naudojasi 2 pagyvenę žmonės (plaukai ant galvos ne ypač tvirtai laikosi rolleyes.gif ) ir nepastebėjau, kad būtų daug plaukų ant grindų g.gif Ir tikrai šeimininkė nelaksto po namus su šluota ir skudurėliais schmoll.gif Aišku, čia jūsų asmeninis pasirinkimas, bet aš sakyčiau rinkitės kas patinka ir tinka, o ne ant ko labiau matysis keli plaukeliai mirksiukas.gif O šiaip tai pagalvojus, prisimenu tik šviesias grindų plyteles, tai negaliu nieko neigiamo pasakyt apie pačias plyteles ax.gif Priklausomai nuo vonios kambario dizaino, ar yra langas ir koks apšvietimas, gal reikėtų žiūrinėti šiltesnių tonų spalvas ar jų akcentus, derinti su šaltom patinkančiom spalvom, kad sukurti jaukią aplinką mirksiukas.gif
Atsakyti
Ajste, labai labai aiškiai nupasakojote, dėkoju už greitą ir išsamų atsakymą! O jūs turėjot stiklines sieneles, ar plastmasines? Dėl to vonios krašto: man įdomu, ar atlenkta sienelė pasideda ant vonios krašto, ar kabo virš jo? Turbūt sienelė su vonios kraštu liečiasi tik ta gumine dalimi?
Atsakyti