Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

SUSIEKIAU SIANDIEN SU VYRU, PATIKSLINAU AR MUSU VAMZDZIAI CINKUOTI. PATVIRTINO KAD CINKOTI, TODEL IR SAKE PIRKTI NERUDIJANCIO PLIENO.

VA ZIUREKIT KA RADAU:
koki gyvatuka deti priklauso nuo vamzdziu kuriais isvedziotas karstas vanduo. jei vamzdynas is cinkuotu plieniniu vamzdziu tai varini gyvatuka deti NEGALIMA- per kokius metus prakiurs,jau buvo ne vienas toks atvejis, nes varis-cinkas galvaninė pora. na o del nerud plieno- no problem.
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 30, 17:23)
paziurejau senuku puslapyje, bet neradau, kai busiu name, tada paziuresiu arba bent jau nufotkinsiu mirksiukas.gif

Lauksiu bigsmile.gif

QUOTE(Oksiukaz @ 2013 08 30, 21:59)
Centime, nuolydis buvo suformuotas betonuojant.  4u.gif

Aš kiek su gulsčiuku žiūrėjau per mažas nuolydis pa smus suformuotas betonuojant doh.gif O vat del to plyteliu pjovimo/nepjovimo nuolydziui ir bijau, gal geriau tada investuot i tas mozaikas...ir man ramiau ir meistrui lengviau...kazkaip pasitiketi ir laukti- baisu..nenoriu paskui nusivilti. Merginos, jei tik galit,pafotografuokit savo dusu nuolydzius kai nedeta mozaika..butu labai idomu...jei tik imanoma blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Mes su dusu vargom, vargom ir galiausiai vonia nusipirkom biggrin.gif pagyvenau su dusu ir supratau kad man reikia vonios tongue.gif
Atsakyti
labas,
labai ilgai galvoju kokias plyteles noriu vonioje ir sugalvojau, kad nenoriu to standartinio varianto (iki puses tamsios, virsuj sviesios).
Gal kas uzmate kazka panasaus kaip pavaiksliuke? Man labai patiko variantas su gelem, jos graziai pereina i balta fona... Dvarcioniu keramikoj radau panasia ideja, bet vis tiek ne tas. gal kas yra uzmate? 4u.gif norisi siltu spavu..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2013 09 01, 11:56)
labas,
labai  ilgai galvoju kokias plyteles noriu vonioje ir sugalvojau, kad nenoriu to standartinio varianto (iki puses tamsios, virsuj sviesios).
Gal kas uzmate kazka panasaus kaip pavaiksliuke? Man labai patiko variantas su gelem, jos graziai pereina i balta fona... Dvarcioniu keramikoj radau panasia ideja, bet vis tiek ne tas. gal kas yra uzmate?  4u.gif norisi siltu spavu..

user posted image

bauhofe berods tokiu maciau g.gif

Mes is dvarcioniu keramikos pasirinkome natura, nedesiu apacioje tamsiau tesiog per visa vonia bus 3 dekorai tamsesniu ir geletu juostu ir grindines teko derinti nes kas komplekte tai man nepatiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 30, 07:37)

Beje, o pas jus vizualizacijoj nenumatytas gyvatukas, nebus? blush2.gif

QUOTE(tanler @ 2013 09 01, 11:19)
Mes is dvarcioniu keramikos pasirinkome natura,

Pasidalinkit patirtimi, kiek pavyko sudereti nuolaida siam salone..mums siulo 15 proc dekoro plytelems, bet man junelabai ir reikia..ko galima prasyti? blush2.gif
Apskirai, merginos,kiek tokiuose salonuose,kaip Dvarcioniu keramika galima bandyti deretis proc nuolaideles, kokia kvardrature jau yra pakankama nuolaidos prasymui..? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 09 01, 00:05)
Lauksiu bigsmile.gif
Aš kiek su gulsčiuku žiūrėjau per mažas nuolydis pa smus suformuotas betonuojant  doh.gif  O vat del to plyteliu pjovimo/nepjovimo nuolydziui ir bijau, gal geriau tada investuot i tas mozaikas...ir man ramiau ir meistrui lengviau...kazkaip pasitiketi ir laukti- baisu..nenoriu paskui nusivilti. Merginos, jei tik galit,pafotografuokit savo dusu nuolydzius kai nedeta mozaika..butu labai idomu...jei tik imanoma  blush2.gif  rolleyes.gif

na kiek zinau 1m-1cm nuolidis daromas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Centime @ 2013 09 01, 12:48)
Beje, o pas jus vizualizacijoj nenumatytas gyvatukas, nebus?  blush2.gif
Pasidalinkit patirtimi, kiek pavyko sudereti nuolaida siam salone..mums siulo 15 proc dekoro plytelems, bet man junelabai ir reikia..ko galima prasyti?  blush2.gif
Apskirai, merginos,kiek tokiuose salonuose,kaip Dvarcioniu keramika galima bandyti deretis proc nuolaideles, kokia kvardrature jau yra pakankama nuolaidos prasymui..?  rolleyes.gif

mes dali pliteliu pirkome moki vezi, nes ten buvo nuolaida 30%, dekorui nuolaidos nebuvo visai, tai tamsiom nuolaida buvo dvarcioniu keramikoj net gi daugiau nei 30%, tai tamsias paemem is Dv. ker. ir dekorams dave 15%nuolaida tai visai normaliai apsisukom thumbup.gif
Papildyta:
Seip visai neblogai kai senukose buna 30% as stengiuosi supirkti viska ka jau zinau arba ko tikrai prireiks. thumbup.gif Dabar rugsejo viduri turetu buti treciadienis su nuolaidom biggrin.gif jau laukiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 01 rugsėjo 2013 - 11:54
QUOTE(Centime @ 2013 09 01, 00:05)

neispakavau ir nufotkinau wink.gif gal etiketeje pavyks iziureti kas parasyta ten wink.gif
cia bus siena, kur kabes dusas
user posted image
user posted image

o cia grindys
user posted image
QUOTE(Centime @ 2013 09 01, 12:48)
Beje, o pas jus vizualizacijoj nenumatytas gyvatukas, nebus?  blush2.gif
Pasidalinkit patirtimi, kiek pavyko sudereti nuolaida siam salone..mums siulo 15 proc dekoro plytelems, bet man junelabai ir reikia..ko galima prasyti?  blush2.gif


pirmam aukste kol kas planuojame, kad nebus gyvatuko. Matysim, jei visgi atsiras poreikis, tai pritvirtinsim ant sienos po desine puse wink.gif antram aukste kur bus ir vonia ir dusas, ten jau bus ir gyvatukas. Mes apie Dvarcioniu keramikos plyteles labai blogu atsiliepimu turim, tai net nesidairom i ta puse. perkam kaip ir dauguma Ermitaze arba Senukuose su akcijom wink.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Sakykite, kur turi būti boileris? Šiltoje patalpoje ar šaltoje?
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 08 31, 20:51)
SUSIEKIAU SIANDIEN SU VYRU, PATIKSLINAU AR MUSU VAMZDZIAI CINKUOTI. PATVIRTINO KAD CINKOTI, TODEL IR SAKE PIRKTI NERUDIJANCIO PLIENO.

VA ZIUREKIT KA RADAU:
koki gyvatuka deti priklauso nuo vamzdziu kuriais isvedziotas karstas vanduo. jei vamzdynas is cinkuotu plieniniu vamzdziu tai varini gyvatuka deti NEGALIMA- per kokius metus prakiurs,jau buvo ne vienas toks atvejis, nes varis-cinkas galvaninė pora. na o del nerud plieno- no problem.

Jei kazkas is jusu kaimynu yra pasidares ant vamzdziu izeminima skalbimo masinai,(tokiu vis dar atsiranda) jusu nerudyjanciam gyvatukui alialiuja:) vaistas-zalvarinis gyvatukas.
Atsakyti
QUOTE(Lina Taus @ 2013 09 01, 21:05)
Jei kazkas is jusu kaimynu yra pasidares  ant vamzdziu izeminima skalbimo masinai,(tokiu vis dar atsiranda) jusu nerudyjanciam gyvatukui alialiuja:) vaistas-zalvarinis gyvatukas.

Na ziuresim kaip bus iki to stovejo senukas jauciu isvis paprastas, 25metus isstovejo tai gal ir tas laikis biggrin.gif ne milijonus kainuoja pakeisim biggrin.gif tik va vis nesugalvoju deti kraniukus jam ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukaz @ 2013 08 30, 21:59)

Kadija, jei dėsit padėklą, tai kam tada pirkti mozaiką?
Žiūrint iš kokios medienos tas padėklas. Jei tikas, tai viskas su juo bus gerai, nes jis pritaikytas šlapiom patalpom (jį kloja laivų deniuose). Mūsų vienos vonios grindys išklotos juo.

Desim mozaika tam atvejui, jei medinis padeklas pasirodys nereikalingas ar nepasiteisins. Maciau yra pirkti tokiu kaip plyteliu mediniu, kurios susijungia i norimo dydzio padeklus. Maciau ir tiko, ir maumedzio, ir azuolo, ir drebules yra. Kaina visai nedidele- todel nesijaudinu, galesime pakeisti smile.gif

QUOTE(Eve-line @ 2013 09 01, 10:56)
labas,
labai  ilgai galvoju kokias plyteles noriu vonioje ir sugalvojau, kad nenoriu to standartinio varianto (iki puses tamsios, virsuj sviesios).
Gal kas uzmate kazka panasaus kaip pavaiksliuke? Man labai patiko variantas su gelem, jos graziai pereina i balta fona... Dvarcioniu keramikoj radau panasia ideja, bet vis tiek ne tas. gal kas yra uzmate?  4u.gif norisi siltu spavu..


man atrodo, kad maciau tokias Paradyz gamintojo stende... g.gif bet galiu ir klysti, tiek plyteliu jau perziurejau.. doh.gif
Atsakyti