Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 18, 09:10)
kokios geles? tos plyteles su ornamentu? man kazkaip neuzkliuvo...man grazu vistiek nors dar jos stovi sukrautos wub.gif

ne gėlės, ovisos plytelės tarsi ranka rašytas meilės laiškas wub.gif , bet ji nesueina, na, sakau, gal jums ir ne kliūtis 4u.gif tiesiog eina eilutė rašto, baigiasi plytelė, kitoj plytelėj visai kitoj vietoj tas raštas tęsiasi. Aš jas įsimylėjau, bet va nesuderinamumas meilę pamažino biggrin.gif Savo didžiojoj vonioj sudėjom man gražiausias grindų plyteles wub.gif Štai tokias
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 08 18, 11:12)
ne gėlės, ovisos plytelės tarsi ranka rašytas meilės laiškas  wub.gif , bet ji nesueina, na, sakau, gal jums ir ne kliūtis  4u.gif tiesiog eina eilutė rašto, baigiasi plytelė, kitoj plytelėj visai kitoj vietoj tas raštas tęsiasi. Aš jas įsimylėjau, bet va nesuderinamumas meilę pamažino  biggrin.gif Savo didžiojoj vonioj sudėjom man gražiausias grindų plyteles  wub.gif Štai tokias

as paprasciau matyt ziuriu i viska, nekreipiu demesio i tokias detales, nes man svarbiausias bendras vaizdas:D tokia jau esu...
uzvakar rinkomes dazus svetainei...darbuotojas pakiso man kruva paleciu, o mano vyrui sako "kol zmona rinksis, jus drasiai galit eit pasivaiksciot"...Liko rinktis jis su manimi, nes tai uztruko maximum 8 min biggrin.gif tuo metu, kai darbuotojas isliukino patogiai i kresta, susidejo rankas ant pilvo ir jau ruosesi laaaaaaukti, as atsiverciau palete, sakau "mes jau issirinkom"!!! reikejo matyt jo reakcija biggrin.gif Sake, tai pirmas atvejis jo praktikoje lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai va, ka noriu pasakyt, nepriekabi as esu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 18, 13:13)
as paprasciau matyt ziuriu i viska, nekreipiu demesio i tokias detales, nes man svarbiausias bendras vaizdas:D tokia jau esu...
uzvakar rinkomes dazus svetainei...darbuotojas pakiso man kruva paleciu, o mano vyrui sako "kol zmona rinksis, jus drasiai galit eit pasivaiksciot"...Liko rinktis jis su manimi, nes tai uztruko maximum 8 min biggrin.gif tuo metu, kai darbuotojas isliukino patogiai i kresta, susidejo rankas ant pilvo ir jau ruosesi laaaaaaukti, as atsiverciau palete, sakau "mes jau issirinkom"!!! reikejo matyt jo reakcija biggrin.gif Sake, tai pirmas atvejis jo praktikoje  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai va, ka noriu pasakyt, nepriekabi as esu... mirksiukas.gif

Biski as ne i tema, bet kokius dazus rinkotes?
Vonios ir wc kambariuose pas mus bus dazoma po 1 siena, pati masciau derinti spalva prie plyteliu, bet dizainere siulo tiesiog baltai dazyti, kaip visam name bus bazine spalva g.gif kaip kitos darot?
Atsakyti
Mes dažus prie plyteles derinuome,man l patinka.Jei išeis įkelsiu nuotrauka,o kaip pas jus slyvute išėjo,gal nuotrauka įdekite.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 08 18, 20:07)
Biski as ne i tema,  bet kokius dazus rinkotes?
Vonios ir wc kambariuose pas mus bus dazoma  po 1 siena, pati masciau derinti spalva prie plyteliu, bet dizainere siulo tiesiog baltai dazyti, kaip visam name bus bazine spalva g.gif kaip kitos darot?

mano mama dazytoja, tai ji patare pirkti Vivacolor arba Topcolor, emem Topcolor wink.gif pas mus abu vonios kambariai bus tik plytelemis;)
Atsakyti
Gal kas turit vonia su Anti-Slip bei su "Perlo - efekto" danga? Ar verta už tai papildomai mokėti ar čia išmesti pinigai į balą?
Atsakyti
QUOTE(noksta @ 2013 08 17, 16:39)
Kaip keistai atrodo sis paplites dalykas, juk ant to flakonelio nupiesti zenklai, kad medziaga pavojinga, kad toksine. Jos negalima atviros palikti, o cia dar ir sildoma nuo vonios  unsure.gif

Mes jos specialiai nepurskem, o tokia jau buvo bute g.gif , bet dabar susimasciau g.gif , jei taip yra blogai, tai kodel statybininkai taip daro, nes tikrai, kiek zinau, tai pas pazystamus taip visur padaryta, na kai jau naujus remontus dare taip pat g.gif , tai negi nebuvo pas nieka tokio protingo zmogaus, kad paprotinti blink.gif ar bent jau paskaityti kas ant butelio parasyta g.gif Bet gal cia ne taip jau ir blogai unsure.gif
Atsakyti

Siap jis tikrai yra nuodingas kai vyksta reakcija, paskui kai sukieteja jau nezinia kiek ten tu lakiuju medziagu issiskiria. Paziuret reikia atydziau, bet zinau kad pvz. atvira negalima palikti tai viena priezastis kad jis nuo saules spinduliu praranda savo savyves , pagelta ir pradeda irti, dulkti. Nuo silumos tokio dalyko nenutinka.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas nors galit pakomentuoti Marmorin gamyklos akmens masės praustuvų kokybę?
Mane labai domina šis praustuvas, nes ieškau būtent tokių išmatavimų stačiakampio prasutuvo:
http://www.imarket.l...as-ceto-80.html
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

mane domina kokį apšveitimą planuojate įsirengti arba jau įsirengę vonioje. Niekaip neapsisprendžiu ar rinktis įmontuojamus led šviestuvus ar paprastus halogenus.
Atsakyti
QUOTE(gerdona @ 2013 08 21, 21:46)
Sveiki,

mane domina kokį apšveitimą planuojate įsirengti arba jau įsirengę vonioje. Niekaip neapsisprendžiu ar rinktis įmontuojamus led šviestuvus ar paprastus halogenus.


Kad halogenai baisia elektrą valgo, kaista...aš prieš.o led'ai manau netolima mūsų visų ateitis, taupūs, ilgaamžiai...net nepalyginamas dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2013 08 22, 17:25)
Kad halogenai baisia elektrą valgo, kaista...aš prieš.o led'ai manau netolima mūsų visų ateitis, taupūs, ilgaamžiai...net nepalyginamas dalykas.


100proc pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti