Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(kuzyte @ 2013 08 14, 18:55)
Kiek jei nepaslaptis jum kainavo dizaineres paslaugos deliojant plyteles ir vizualizacija?

mes patys norejome buti sau dizaineriais biggrin.gif bet apsistoje ties siu plyteliu kolekcija (realiai jos yra kitokios, tik atspalviai panasus), pradejom nervuotis, kad nesugebam niekaip susideliot, nezinom ko norim ir pan. ir kaip tik Senukuose pamatem informacija ant to staliuko, kur sudeti zurnaliukai, kad teikiamos nemokamos dizainerio paslaugos. Aisku yra salygu wink.gif sumokejom 200 lt avansa, o kai isigysime plyteles, tuos pinigus grazins wink.gif kadangi mes butent Senukuose nusiziurejom ir kitur nelakstysim tai mums tas variantas tiko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 14, 20:16)
mes patys norejome buti sau dizaineriais biggrin.gif  bet apsistoje ties siu plyteliu kolekcija (realiai jos yra kitokios, tik atspalviai panasus), pradejom nervuotis, kad nesugebam niekaip susideliot, nezinom ko norim ir pan. ir kaip tik Senukuose pamatem informacija ant to staliuko, kur sudeti zurnaliukai, kad teikiamos nemokamos dizainerio paslaugos. Aisku yra salygu wink.gif sumokejom 200 lt avansa, o kai isigysime plyteles, tuos pinigus grazins wink.gif kadangi mes butent Senukuose nusiziurejom ir kitur nelakstysim tai mums tas variantas tiko wink.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2013 08 05, 15:51)
As labai norejau paklausti, gal kartais kas domejotes ar turit isirenge tokios buna zemos vonios  ax.gif  Tai kaip jos ten ir kokia daugmaz kaina, o gal jas reikia specialiai uzsakineti, nes kazkaip nesu atkreipusi demesio parduotuvese  smile.gif
Sio straipsnio sestame punkte yra nuotrauka, apie ka as kalbu  tongue.gif
Gal kas tokia turit?

http://www.jika.lt/p...-70-234050.html
Plieninė.
Kad nebarsketu, siulyciau apipurkšti Makrofleksu.
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 14, 14:48)
Sveikos 4u.gif
gal kam bus ideja mirksiukas.gif

Labai dekoju 4u.gif man tikrai ideja buvo, nes niekaip nesugalvojau kaip dusa sujungti su siena likusia, kad graziai plyteles pereitu, tai labai patiko ideja tik galine sienele, o ne visa dusa kitokiom plytelem padaryt thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2013 08 16, 09:45)
Labai dekoju  4u.gif  man tikrai ideja buvo, nes niekaip nesugalvojau kaip dusa sujungti su siena likusia, kad graziai plyteles pereitu, tai labai patiko ideja tik galine sienele, o ne visa dusa kitokiom plytelem padaryt  thumbup.gif  thumbup.gif

labai dziugu wink.gif Siandien jau nusipirkome plyteles wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

daug perskaiciau, bet neradau, jei kalbejot, kaip darete, planuojate daryti su vonios sienele? Nuleista plytelemis iki pat grindu atrodo nepatogiai stoveti. Gal kuri darete koki kita varianta? Ar pasiteisino? Kaip tuomet su vamzdziais po vonia?

Taip pat, ar turetumete pastabu del elektriniu ventiliatoriu? Kiek teko pastebeti, labai garsiai jie veikia...
Atsakyti
QUOTE(Lina Taus @ 2013 08 16, 08:36)
http://www.jika.lt/p...-70-234050.html
Plieninė.
Kad nebarsketu, siulyciau apipurkšti Makrofleksu.

Oi aciu labai bigsmile.gif dabartine ir pas mus apipurksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2013 08 17, 10:55)
Oi aciu labai  bigsmile.gif  dabartine ir pas mus apipurksta smile.gif

Kaip keistai atrodo sis paplites dalykas, juk ant to flakonelio nupiesti zenklai, kad medziaga pavojinga, kad toksine. Jos negalima atviros palikti, o cia dar ir sildoma nuo vonios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 14, 15:48)
Sveikos 4u.gif
atejo laikas ir mums apie pirmo auksto vonia pagalvot...
Ukmerges g. Senukuose issirinkom plyteliu kolekcija, o dizainere pabraize, paprojektavo musu vonia... issirinkom si varianta wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

gal kam bus ideja mirksiukas.gif

Žiauriai gražios plytelės, mes buvom nusipirkę tokias mažam WC, sekančią dieną grąžinom biggrin.gif doh.gif Kai pasideliojau ant grindų tas plyteles labai nepatiko, kad smulkus rašytinis raštas ir gėlės visiškai nesutampa doh.gif Gal jums ir ne esmė, bet man tas nepatiko smile.gif Nors šios plytelės iki šiol man vienos gražiausių senukuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdona @ 2013 08 08, 16:35)
Sveiki,

gal žinote kur galima įsigyti palankiausioms kainom Baltijos Brastos dušo kabiną?

Na mums Iris'e 10% nuleido nuo kabinos kainos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 08 17, 22:08)
Žiauriai gražios plytelės, mes buvom nusipirkę tokias mažam WC, sekančią dieną grąžinom  biggrin.gif  doh.gif Kai pasideliojau ant grindų tas plyteles labai nepatiko, kad smulkus rašytinis raštas ir gėlės visiškai nesutampa  doh.gif Gal jums ir ne esmė, bet man tas nepatiko smile.gif Nors šios plytelės iki šiol man vienos gražiausių senukuose smile.gif

Man is pirmo zvilgsnio tos geles irgi uzkliuvo, kad lyg ir ne i tema. As daryciau be ju.
Uzsakem ir mes savo plyteles, nematem dar 3D, tik dizaineres planus. Bet kur perkam, ten nemokamai 3D padaro, tai uzsiprasiau biggrin.gif galesiu pasirodyt, kai gausiu.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 08 17, 22:08)
Žiauriai gražios plytelės, mes buvom nusipirkę tokias mažam WC, sekančią dieną grąžinom  biggrin.gif  doh.gif Kai pasideliojau ant grindų tas plyteles labai nepatiko, kad smulkus rašytinis raštas ir gėlės visiškai nesutampa  doh.gif Gal jums ir ne esmė, bet man tas nepatiko smile.gif Nors šios plytelės iki šiol man vienos gražiausių senukuose smile.gif

kokios geles? tos plyteles su ornamentu? man kazkaip neuzkliuvo...man grazu vistiek nors dar jos stovi sukrautos wub.gif
Atsakyti