Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(welniuke88 @ 2013 08 01, 18:14)
Sveiki smile.gif Kadangi santechnikos srityje mazai ka nusimanau, bet forumo perskaiciau tikrai nemazai. Ieskau atsiliepimu ir komentaru apie issirinktus 6 potinklinio remo ir pakabinamo unitazo komplektus. Is ankstesniu forumieciu isidemejau kad Duravit colombo prastas unitazas. O butent ji ir buvau issirinkusi, nes forma unitazo bei kaina viso komplekto patiko smile.gif gal ka patarsit ir del kokybes is siu visu 6? sekancia savaite jau pirkti reikia, o as dar dideliam miske smile.gif
1. http://www.e-ciupk.l...090000-38844sh0
2. http://www.iris.lt/akcijos/51/
3. http://santechnikapl...villeroy-akcija
4. http://www.laikasnam...tu-dangciu.html
5. http://tiknamams.lt/...plektas707.html
6. http://www.voniapliu...roca-komplektas

Aciu  4u.gif

Is esmes pasiulymai vienodi:) Rinkciausi pagal unitazo dizaina, kuris labiau patinka.... del potinkines tai manau su Grohe neprasausit.
Atsakyti
Laba, iskart atsiprasau jei ne cia papuoliau. smile.gif
bet reikalas toks skubus, kad tikiuosi patarsit.
Pradejo labai rudyti gyvatukas, net kartais matosi laseliai kaip keliauja zemyn. Ar yra koks budas laikinai uztept, kol vyras gris?Ar gali pradet vanduo eit ciurksle, o tada au baisu ir pagalvot...
Daiktas keistas pries kokius 2-3metus. Ir isvs kazkur isskaiciau, kad kopeteles netinka daugiabuciuose, nezinau del kokiu priezasciu. Kaip manot? Nes jei ir su sekanciu bus tas pats, tai o varge, reiktu tada paprasto ieskot.
Labai laukiu nors kokio patarimo. Gal kokia "kose" stebuklinga yra. Estetinis vaizdau jau nebesvarbus siuo klausimu.
Iskart didelis dekui uz pasiulymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurci @ 2013 08 04, 00:30)
Laba, iskart atsiprasau jei ne cia papuoliau.  smile.gif
bet reikalas toks skubus, kad tikiuosi patarsit.
Pradejo labai rudyti gyvatukas, net kartais matosi laseliai kaip keliauja zemyn. Ar yra koks budas laikinai uztept, kol vyras gris?Ar gali pradet vanduo eit ciurksle, o tada au baisu ir pagalvot...
Daiktas keistas pries kokius 2-3metus. Ir isvs kazkur isskaiciau, kad kopeteles netinka daugiabuciuose, nezinau del kokiu priezasciu. Kaip manot? Nes jei ir su sekanciu bus tas pats, tai o varge, reiktu tada paprasto ieskot.
Labai laukiu nors kokio patarimo. Gal kokia "kose" stebuklinga yra. Estetinis vaizdau jau nebesvarbus siuo klausimu.
Iskart didelis dekui uz pasiulymus  4u.gif

jie yra skirtingi jus turbut zalvarini idejot unsure.gif nerudijancio plieno reikejo pirkti, o siai dienai paimkit paprasta hamuta tik tas kur su atsuktuvu uzsukamas dekite gumos gabala ir suspauskit kol vyras gryz tikrai atlaikis.
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 08 04, 15:21)
jie yra skirtingi jus turbut zalvarini idejot  unsure.gif nerudijancio plieno reikejo pirkti, o siai dienai paimkit paprasta hamuta tik tas kur su atsuktuvu uzsukamas dekite gumos gabala ir suspauskit kol vyras gryz tikrai atlaikis.


Dekui uz patarima, eisiu ieskot kas cia do daiktai ir gydysiu, jei mano jegom bus g.gif
Neisivaizduoju koks jis ten, tik pamenu, kad tada pataupem ant sio daikto doh.gif oi kaip nereika pinigu skauciuot ant tokiu rimtu ir sunkiai pamainomu daiktu. Et..kol nepasimokai zmogus...
O dar kai pagalvoju aip ten ji pakeist ir dar kad rast i ka pakeist.
Tiesa gal dar kas esat girdeje, kad daro gyvatukus pagal uzsakyma kokio reikia,ismat, kaip manotar vel nebus bele zino kas. Nezinau nei kokios girmos nei kas kaip, tik kaina, kad nedidukas gyvatukas apie 800 atsieitu.gal kas esat susidures su tokiais uzsakinejimais?
Atsakyti

As labai norejau paklausti, gal kartais kas domejotes ar turit isirenge tokios buna zemos vonios ax.gif Tai kaip jos ten ir kokia daugmaz kaina, o gal jas reikia specialiai uzsakineti, nes kazkaip nesu atkreipusi demesio parduotuvese smile.gif
Sio straipsnio sestame punkte yra nuotrauka, apie ka as kalbu tongue.gif
Gal kas tokia turit?
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2013 08 05, 15:51)
As labai norejau paklausti, gal kartais kas domejotes ar turit isirenge tokios buna zemos vonios  ax.gif  Tai kaip jos ten ir kokia daugmaz kaina, o gal jas reikia specialiai uzsakineti, nes kazkaip nesu atkreipusi demesio parduotuvese  smile.gif
Sio straipsnio sestame punkte yra nuotrauka, apie ka as kalbu  tongue.gif
Gal kas tokia turit?


Mano manimu cia gryndis pakeltos g.gif

O seip nesuprantu kam reikia negilios vonios unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 08 05, 17:35)
Mano manimu cia gryndis pakeltos  g.gif

O seip nesuprantu kam reikia negilios vonios  unsure.gif ?

Siaip vonios ir nedetume, bet yra mazu vaiku dar, tai vien del ju norisi vonios nors kokios blush2.gif kazkaip dideles (aukscio atzvilgiu) nenoriu, o tokia man labai priimtina, na esant dideliam poreikiui ir pats gali pasijusti kaip vonioje ax.gif Duso kabinos kur yra mazos ir gilios man nepatinka,o va toks variantas neblogas, tiesa maciau ir daugiau tokiu variantu internete, bet nemoku foto cia ikelt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2013 08 05, 20:35)
Siaip vonios ir nedetume, bet yra mazu vaiku dar, tai vien del ju norisi vonios nors kokios  blush2.gif kazkaip dideles (aukscio atzvilgiu) nenoriu, o tokia man labai priimtina, na esant dideliam poreikiui ir pats gali pasijusti kaip vonioje  ax.gif  Duso kabinos kur yra mazos ir gilios man nepatinka,o va toks variantas neblogas, tiesa maciau ir daugiau tokiu variantu internete, bet nemoku foto cia ikelt  mirksiukas.gif

Super variantas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flirt: 05 rugpjūčio 2013 - 21:39
Gal kas turite sau susideje Bugnatese vandens maisytuvus? Idomu kaip su ju kokybe? Atradau kad jie gana isvaizdus ir ne itin brangus, bet kazin kaip su kokybe?
Atsakyti
Laba 4u.gif

Gal kas žinote, su kuo geriausia valyti akmens masės vonia? Gal yra kažkokiu spec. priemoniu?
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2013 08 05, 16:51)

Ten kur nuoroda tai normali vonia, ileista i grindys ir tiek. Bet apie ka snekat suprantu, maciau pries metus plienine lyg ir - ar senukuose ar ermitaze. Nemanau kad butu problema rasti katalogose.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 08 06, 23:14)
Ten kur nuoroda tai normali vonia, ileista i grindys ir tiek. Bet apie ka snekat suprantu, maciau pries metus plienine lyg ir - ar senukuose ar ermitaze. Nemanau kad butu problema rasti katalogose.

4u.gif
Vakar kaip tik senukuose buvom, bet tokiu nebuvo, tiesa katalogu nevartem, nes labai daug zmoniu buvo, o ir skubejom kitur. Maciau siaip kazkokios pusvones yra, bet mum jos netinka (o gal ir tinka g.gif dar reiks tiksliau pasidomet ) nes per trumpos, man atrodo apie 1 m, na noretusi kokios ilgesnes ax.gif Reiks kokia laisvesne diena per visus salonus pervaziuoti smile.gif Na dar tik viskas vizijose, o koks bus rezultatas priklausys nuo esamu pasiulos daiktu doh.gif
Atsakyti