Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(slyva @ 2013 07 11, 16:53)
Gal turit foto savo vonios? Idomu butu pamatyti, labai pailgos jusu plyteles. Ar horizontaliai klijavot? Mums dizainere 30x60 vertikaliai delioja plane, nezinau kaip gyvai ziuresis, as truputi abejoju.... ir pavyzdziu vertikaliai klijuotu plyteliu nelabai randu, gal kuri esat uzmaciusi?


žadėtos nuotraukos, atsiprašau už kokybę, bet fotkinta telefonu, beto vonia pakankamai siaura ir neina nufotkint pilnai sienos..na gavosi kas gavosi ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oksiukaz @ 2013 07 16, 13:15)
žadėtos nuotraukos, atsiprašau už kokybę, bet fotkinta telefonu, beto vonia pakankamai siaura ir neina nufotkint pilnai sienos..na gavosi kas gavosi  ax.gif

user posted image

Man gražu! O kokia čia grindų danga? Ir dušo kabiną iš kur pirkot, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Oksiukaz, nugi grazu ziureti! man patinka tos dideles plyteles ir tos ryskesnes smulkios thumbup.gif ir taip pat prisidedu prie klausimo apie grindu danga- kokios? kokie privalumai ir trukumai? pas jus gal sildomos grindys? ax.gif
Atsakyti
Grazi vonia! Tik va del plyteliu pagalvojau, kad per dideles negerai labiau tuo, kad daug nusipjausto turbut, ir nebelieka to dydzio... patinka man tos mozaikos vertikales. mirksiukas.gif
O del grindu ir ma klausimas, cia medines?atrodo tikrai super!
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif
Dėl plytelių atsipjaustymo, tai mūsų vonia matyt dėkingų matmenų ir atsipjaustymo didelio nebuvo, beto aš laaaabai norėjau šių plytelių blush2.gif

Dušo kabina iš čia

grindis vonioje šildomos, danga - alyvuotas tikas su silikonu tarpiukuose, tokias deda laivų deniuose, tai jos drėgmės nebijo. Jos čia nušlifuotos, dar nepadengtos alyva, vyras visą savaitę buvo priverstas kloti parketlentes kambariuose, tai vonia kuriam laikui liko apleista blush2.gif bet šią savaitę turėtume apsitvarkyti (išsimazgoti nuo dulkių, susitvarkyti grindis, gal net kriauklę pakabins ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Oksiukaz @ 2013 07 12, 00:01)
Mes rinkomės tokį: user posted image
Labai panašus į villeroy&boch, bet pigesnis  blush2.gif . Kokybe manau nenusileidžia. Firma Roca (Ispanija).

Kiek toks kainavo? ax.gif
Atsakyti
Oksiukaz, labai grazu wub.gif . O gali nufotografuoti, dušo zoną, kad grindys matytusi, trapas, ar darėt kokį bortelį? rolleyes.gif
Man dar labai įdomu, kaip valymas tokios duso kabinos? Tuos išlenktus stiklus tik su šluoste išvalyt įmanoma, su spec valytuvu jau nenubrauksi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2013 07 16, 14:32)
Oksiukaz, labai grazu  wub.gif . O gali nufotografuoti, dušo zoną, kad grindys matytusi, trapas, ar darėt kokį bortelį?  rolleyes.gif
Man dar labai įdomu, kaip valymas tokios duso kabinos? Tuos išlenktus stiklus tik su šluoste išvalyt įmanoma, su spec valytuvu jau nenubrauksi  doh.gif


dėkui JViktorija 4u.gif
pamėginsiu nufotkint šiandien, kai nuvažiuosiu.
kaip valosi neįsivaizduoju blush2.gif dar nė karto nevaliau, bet stiklas padengtas danga greiti lašai
tikiuosi valysis lengvai ax.gif
Dušo kabinoje trapas, bortelio nedarėm, jei reikės su laiku atsiras, kaip jau minėjau, mūsų vonia siaura pakankamai ir norėjau, kad kuo daugiau vietos būtų, dėl to teko atsisakyti dušo padėklo (kol kas ir bortelio), durys susideda ir dušo kaip nebūta mirksiukas.gif jei durys nebūtų išlenktos, nepriglustų prie sienų, trukdytų dušo stovas. Prie trapo darėm nuolydį nemažą, nes pakankamai arti bus durys į miegamąjį, o ten parketas, jei pradės vandeniukas bėgt į miegamąjį, tai turbūt teks bortelį konstruoti g.gif nors visai jo nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
va pafotkinau dušo kabiną, visa netilpo, tai įdedu dalim smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Įsirenginejame vonios kambarį. Padarėme viena siena veidrodine (vonios sienele). Dabar galvojame ją ireminti, bet stiklas jau priklijuotas ir tarpai nevienodi nuo sienu (dėl kreivos pačios sienos). Žiūrėjome plastikinius rėmus, bet jie su įgaubimu veidrodziui, todėl tarp rėmo ir stiklo kaupsis drėgme sad.gif gal turite idėjų, minčių kuo dar butų galima dengti tarpus tarp sienu, vonios ir veidrodzio kad graziai ir estetiskai atrodytų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 17 liepos 2013 - 07:13
QUOTE(Oksiukaz @ 2013 07 16, 23:28)
va pafotkinau dušo kabiną, visa netilpo, tai įdedu dalim smile.gif
user posted image


sakykit, o duso galvute kokia pas jus? mes irgi tokia planuojame deti, tad labai diomu man 4u.gif
o plyteliu spalva tai tokia kintanti nuo apsvietimo atrodo.. ir plyteles visai ne per dideles, kuo daugiau ziuriu- tuo man labiau patinka biggrin.gif
grindys beproto grazios, bet itariu, plytelem iskloti butu buve pigiau ax.gif

QUOTE(airv @ 2013 07 17, 07:11)
Sveikos,

Įsirenginejame vonios kambarį. Padarėme viena siena veidrodine (vonios sienele). Dabar galvojame ją ireminti, bet stiklas jau priklijuotas ir tarpai nevienodi nuo sienu (dėl kreivos pačios sienos). Žiūrėjome plastikinius rėmus, bet jie su įgaubimu veidrodziui, todėl tarp rėmo ir stiklo kaupsis drėgme sad.gif gal turite idėjų, minčių kuo dar butų galima dengti tarpus tarp sienu, vonios ir veidrodzio kad graziai ir estetiskai atrodytų? g.gif

Cia aisku nuo situacijos priklauso, bet pas mano mama vonios kambaryje dvi sienos su veidrodziais (eina net per vonios vieta kur maudomasi), tai uzdeti medzio apvadukai ploni smile.gif gal kokio 1-2cm plocio smile.gif grazu, naturalu, mazai vargo (per 10 metu karta perlakuojami ir t.t.) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2013 07 17, 10:40)
sakykit, o duso galvute kokia pas jus? mes irgi tokia planuojame deti, tad labai diomu man  4u.gif
o plyteliu spalva tai tokia kintanti nuo apsvietimo atrodo.. ir plyteles visai ne per dideles, kuo daugiau ziuriu- tuo man labiau patinka  biggrin.gif
grindys beproto grazios, bet itariu, plytelem iskloti butu buve pigiau  ax.gif
Cia aisku nuo situacijos priklauso, bet pas mano mama vonios kambaryje dvi sienos su veidrodziais (eina net per vonios vieta kur maudomasi), tai uzdeti medzio apvadukai ploni smile.gif gal kokio 1-2cm plocio smile.gif grazu, naturalu, mazai vargo (per 10 metu karta perlakuojami ir t.t.)  thumbup.gif


plytelės tikrai ne per didelės mirksiukas.gif
dėl grindų, tai plytelėm žinoma, kad būtų pigiau, bet čia kaip ir su sieninėm plytelėm, laaabai norėjau išmėginti medines grindis smile.gif vaikštant basomis skirtumas žiauriai jaučiasi, nes antram aukšte klojom ant grindų plyteles, tai jos šaltos, o per medines tiesiog kaifas vaikščioti.
dušo komplektas - toks
Atsakyti