Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Vėliau pabandysiu įkelti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 04 18, 11:04)
Vėliau pabandysiu įkelti  4u.gif


o koks čia ypatingas maišytuvas?smile.gif
Atsakyti
Pas mus maisytuvas per viduri. Duso galva atskirai (foto senoj temoj). "Valdymas" bendras prie maisytuvo. Senam tevu bute buvo maisytuvas bendras praustuvui ir voniai, ilgas ir sukinejosi kur reikia.
Del praustuvo ir kas po juo, priklauso nuo poreikiu. Jei reikia vietos susidet visokiems valikliams ir prausikliams, geriau spintele, atrodys tvarkingiau, bet jei tokio poreikio nera, tuscia erdve po praustuvu gali optiskai isdidinti erdve 4u.gif
Atsakyti
Jis tikrai neypatingas biggrin.gif Paprastas maišytuvas tik tiek kad tas galiukas ar kaip jį pavadinti yra aukštai išlenktas. Kaip kad būna ir virtuvėse net. Patogumas tame, kad kai tu būni gilioje vonioje, ta galvutė tau būna beveik virš galvos. Tai, kai maudaisi ir tingi keltis jis kuo puikiausiai pasitarnauja praskalaut galvą. Na vėliau bandysiu įkelti instaliaviau bluetooth, bet kažko neveikia.
Atsakyti
Sveiki ! Noriu patarimo ,koki rinktis duso padekla - plienini, akrilini ar akmens mases ? Kurie geresni, patvaresni, na, kad neissidauzytu, nesiderfomuotu su laiku, neskiltu, nes ir tokiu dalyku esu girdejusi, kad buna g.gif Patikslinsiu, kalba eina apie pastatoma duso padekla. Dar idomu kiek svarbu padeklo gylis, na tarkim 2.5 cm gylio pakanka, kad vanduo nepradetu per sonus begt ? Labai lauksiu komentaru !
Atsakyti
1 vietoj akmens mases, 2 vietoj storo plieno, 3 plono plino, 4 akrilinis, bet skilti gali bet kas jei ekploatacija bus netinkama. Jei padeklas su kabina tai 2.5cm gylio pakanka, jei tik padeklas tai geriau gylesni rinktis.
Papildyta:
QUOTE(*ugne* @ 2013 04 16, 16:55)
Sveikos, darome remonta vonioje/tolete, kokia jusu nuomone apie prie sienu tvirtinamus toletus? Niekaip neapsisprendziu koki pirkti.  4u.gif

Jei jus cia pie pakabinama klozeta kalbat tai mano nuomone ner ko ir lyginti su pastatomu. Vienintelis minusas tai kad ji sudetingiau montuoti negu pastatoma. O didziausias pliusas valymas, na ir man asmeniskai vaizdas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 27 balandžio 2013 - 20:15
Aciu uz patarima del duso padeklu !

Dabar blaskausi tarp pakabinamu klozetu modeliu doh.gif Graziausi V&b, bet va labai stabdo tai, kad jei kartais suluztu ju dangtis, tai naujas kainuoja 800 Lt doh.gif Na vien uz dangti man kazkaip ranka nekyla tiek moket, na aisku galima tiketis, kad jis laikys 15 metu, bet kazkaip as tuo labai abejoju.. g.gif

Ka manote apie IFo santechnika ? Roca meridian ? Vitra ?
Atsakyti
QUOTE(baltasakne @ 2013 04 29, 14:52)
Aciu uz patarima del duso padeklu !

Dabar blaskausi tarp pakabinamu klozetu modeliu  doh.gif Graziausi V&b, bet va labai stabdo tai, kad jei kartais suluztu ju dangtis, tai naujas kainuoja 800 Lt  doh.gif Na vien uz dangti man kazkaip ranka nekyla tiek moket, na aisku galima tiketis, kad jis laikys 15 metu, bet kazkaip as tuo labai abejoju..  g.gif

Ka manote apie IFo santechnika ? Roca meridian ? Vitra ?


Labas, del Roca, kai ieskojau pirkti pakabinama toleta tai patare nepirkti, sake prastos kokybes.
Atsakyti
QUOTE(*ugne* @ 2013 04 29, 13:59)
Labas, del Roca, kai ieskojau pirkti pakabinama toleta tai patare nepirkti, sake prastos kokybes.

Mes dairemes irgi, tai nuotraukose Roca dailiai atrodo, ir kaina vilioja, bet kai gyvai pamaciau, tai schmoll.gif Dabar esam apsistoje ties Laufen Pro arba Ario Handy. Ir ju letaeigiai dangciai ~150lt kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 04 29, 15:45)
Mes dairemes irgi, tai nuotraukose Roca dailiai atrodo, ir kaina vilioja, bet kai gyvai pamaciau, tai  schmoll.gif Dabar esam apsistoje ties Laufen Pro arba Ario Handy. Ir ju letaeigiai dangciai ~150lt kainuoja smile.gif



Mes po ilgų ieskojimų issirinkom lenkų firmos pakabinama toletą http://www.lazienkia...-002-47575.html
Pardavejas pats buvo gamykloj, kokybe sake labai gera. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*ugne* @ 2013 04 29, 14:56)
Mes po ilgų ieskojimų issirinkom lenkų firmos pakabinama toletą http://www.lazienkia...-002-47575.html
Pardavejas pats buvo gamykloj, kokybe sake labai gera.  ax.gif

Ir dizainas neeilinis bigsmile.gif Nors ne mano skonio biggrin.gif

Mes Restoj dar uzmatem duso paneles su purkstukais:
user posted image
Gal kas tokia turit ir naudojat? Mus visai suzavejo, ir kaina ne kosmine.
Atsakyti
QUOTE(*ugne* @ 2013 04 29, 14:56)
Mes po ilgų ieskojimų issirinkom lenkų firmos pakabinama toletą http://www.lazienkia...-002-47575.html
Pardavejas pats buvo gamykloj, kokybe sake labai gera.  ax.gif

O kur Lietuvoje tokiais prekiauja?
Atsakyti