Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(slyva @ 2013 07 04, 13:50)
http://www.iris.lt/e...ve/30-60-amiche
Kaip jums tokios plyteles? Nors buvom issirinke jau kolekcija, bet man ji niekaip neprilipo, tai dabar nuodugniai kiekviena perziurejau, sian gyvai nuvaziavau paziuret, tai jauciu I sita Amiche reikia keisti.... tik turbut reiketu gal iki puses plyteles daryti, o auksciau dazyti, kad nebutu per marga? Ir dar skaiuciau merginos snekejo kad kai kurios plyteles jau per dideles gaunasi pagal vonios kambari, tai kazin tos 30x60 ne per dideles ant 8kv.m. g.gif


Mūsų vonia nesiekia 8m2, bet ant sienų suklijavom plytelės 31,6x90cm. Atrodo thumbup.gif Mažesnių turbūt nenorėčiau...vaikų vonioje klijavom 15x15cm (vonios dydis toks pat 7,6kv.m.) irgi atrodo super. Manau viskas priklauso nuo pačių plytelių.. kažkaip sėdžiu dabar ir galvoju, koks formatas netiktų nedideliam vonios kambariui...gal 60x60cm g.gif
Atsakyti
sveiki,

gal kas zinot meistrus Kaune, kurie pazaistu su dekoratyviniu betonu?

http://digma.lt/inte...te-decor-walls/

randu tik Vilniuje
Atsakyti
Ką manot apie termostatinius kranus? tikrai susitaupo vanduo?

http://www.boileriai...earch/duso.html
Atsakyti
Sveikos, ieškau pagalbos 4u.gif plyteles voniai išsirinkau turbūt greičiau nei per pusvalandį. pamačiau, lipo ir viskas. jau ir klijuoti pradėjo pagal šitokią vizualizaciją:
user posted image
bet neišsirenku niekaip baldų doh.gif realiai plytelės atrodo baltesnės, planuoju dėti tamsiai žalią kilimą ir jei rasiu dryžuotą žaliai - baltą užuolaidą, ir vis mėtaus dėl baldų. buvom išsirinkę šiuos Rivos baldus (arba tamsesnius), o gal rinktis kokius kitus baltus? ax.gif plyyyyz, patarkit, suvargau doh.gif

mūsų vonia mažytė - vos 1,50x2,10, o plytelės 20x50cm, visiškai nesigailiu pasirinkusi tokias plyteles ax.gif na bet kaip dizaineris ir sakė - tai jau maximumas tokiai mini voniai blush2.gif
Atsakyti
Aš pirkčiau tik baltus baldus.
O tas klozetas šonu taip ir stovės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Emoli @ 2013 07 09, 21:32)
Aš pirkčiau tik baltus baldus.
O tas klozetas šonu taip ir stovės  blink.gif

ačiū už nuomonę 4u.gif
taip, taip skersai ir stovės, ir dar likusiame kampe skalbenkė doh.gif toks tas gyvenimas bute biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir dėčiau baltus baldus 4u.gif bus per marga jei imsit tuos,kur įdėjot nuorodą. 4u.gif o jei jau norisi būtent šių baldų tada užtektų tik žalio kilimo, o dušo užuolaidą derint prie plytelių ar vonios.

bet šiaip gražiausias variantas būtų: balti baldai , žalias kilimas, vonios aksesuarai kilimo-plytelių spalvos.

beto,jeigu pirksit šiuos baldus,turėkit mintį kad unitazas ir vonia bus balti,tad tikrai nemanau jog gražiai žiūrėsis.. g.gif

o jeigu nuspręsit jog tokių baldų labiau norit nei žalio kilimo, tada iš ryškesnių spalvų derėtų bordo/vyninė/ciklameno splavos 4u.gif nors žinoma tos žalios spalvos visokios yra, tiktų manau samaninė, bet jūs rašėt jog tamsiai žalią dėsit g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grantee: 10 liepos 2013 - 06:25
Ateinu aš su savo planeliu smile.gif
user posted image
user posted image

po dešine planuojam daryti skalbyklą , o kairėje pusėje norim dušo. tik vat klausimas kaip jį formuoti..
Man labiau patinka pirmas variantas nes dušas didesnis, bet antruoju būtų vietos ant sienos pasikabinti kokį chalatą ir pan..
dušo ir skalbyklos pertvaras siųlo daryti iš grūdinto stiklo, nes būtų pigiau nei plytelėm. bet man plytelėm būtų gražiau,jeigu abejas pertvaras prie wc ir kriauklės daryti plytelėm, o tas ilgasias (pagal paveikslėlį vertikalios) daryti iš to grūdinto stiklo ?
o plyteles įsivaizduoju jog dėtume baltas pailgas horizontaliai ir smulkią mozaiką nuo durų ant grindų ir per visą sieną esančia tarp wc ir kriauklės. kaip manot, bus gražu ?
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 07 10, 09:58)
Ateinu aš su savo planeliu smile.gif


o pirmam variante kokie duso ismatavimai? as dabar sprendziu dilema kokio dydzio dusa daryti g.gif teko maudytis sveciuose toje kabinoje plastmasineje (berods jos buna 90*90), tai man maza pasirode, alkunes nusidauziau.. galvoju ar 110*120 butu normali?


man antrajame variante patinka didesne kabina, bet iejimas prie duru kazkaip nelabai.. o jei wc su kriaukle sukeistumete vietas ir isejima padarytumete link kriaukles? nors nezinau kokie ten atstumai.. ar ta kampa kuris tarp kriaukles ir wc norit uztaisyti ar tokia sios patalpos forma ir nieko pakeisti nebegalite?
Atsakyti
pirmam variante dušas gaunasi 90x136x108x90 o antram 90x90. mūsų dabartinis dušas 90x90 vietos užtenka, bet galėtų būt ir didesnis biggrin.gif

o tam tarpe tarp wc ir kriauklės splėpsis visi vamzdynai,tai taip ir turės būti..
Atsakyti
QUOTE(Oksiukaz @ 2013 07 09, 00:35)
Mūsų vonia nesiekia 8m2, bet ant sienų suklijavom plytelės 31,6x90cm. Atrodo  thumbup.gif  Mažesnių turbūt nenorėčiau...vaikų vonioje klijavom 15x15cm (vonios dydis toks pat 7,6kv.m.) irgi atrodo super. Manau viskas priklauso nuo pačių plytelių.. kažkaip sėdžiu dabar ir galvoju, koks formatas netiktų nedideliam vonios kambariui...gal 60x60cm  g.gif

Gal turit foto savo vonios? Idomu butu pamatyti, labai pailgos jusu plyteles. Ar horizontaliai klijavot? Mums dizainere 30x60 vertikaliai delioja plane, nezinau kaip gyvai ziuresis, as truputi abejoju.... ir pavyzdziu vertikaliai klijuotu plyteliu nelabai randu, gal kuri esat uzmaciusi?
Atsakyti
sveikos, jungiuosi prie jusu. 4u.gif isikurdinejam vonios kambari, apie plyteles dar kol kas nesuku galvos. Dabar aktualu kokios firmos rinktis WC, duso kabina(stikline, be padeklo, dugnas bus vientisos plyteles su trafu) ir praustuve? Pazistami nusipirko si WC, mastom ir mes apie ji, bet gal yra dar kokiu geru firmu?
WC
Atsakyti