Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

cuaren o kaip tau toks variantas? skirtumas tarp tavo varianto tik tuo kad yra akcentai juodi, nuo to vonios kambaris pagyveja mano manimu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 24 birželio 2013 - 16:43
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 24, 14:40)
zinai, as padaryciau kiek kitaip - palikciau sita marguti keliom sienom, kur labiausia reikia plyteliu, o kitas dazyciau arba pasirinkciau vientisos fakturos plyteles, pailgas, kad nebutu viskas nuobodziai vienoda  rolleyes.gif

ta prasme visą sieną tom margom gėlėtom plytelėm? g.gif tarkim kur vonia ir veidrodis, o kitas dvi vienspalviai?


QUOTE(tanler @ 2013 06 24, 16:41)
cuaren o kaip tau toks variantas? skirtumas tarp tavo varianto tik tuo kad yra akcentai juodi, nuo to vonios kambaris pagyveja mano manimu  smile.gif

na kažkokie akcentai tai tikrai bus, tai galutinis vaizdas tikrai bus kitoks smile.gif
o ką siūlot? dėt tik vienos spalvos plyteles?
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 06 23, 21:30)
ranksluosciai ir kilimeliai isblunka, zvakes sudega biggrin.gif  na nebent pasiryze viska kas menesi atnaujint arba nenaudot biggrin.gif

o as priesingos nuomones...ir kilimeliai ir ranksluosciai, paveikslai, geles tikrai suteikia jaukumo ir priduoda gyvybes..ir tiikrai nereik nei kas men atnaujint nei keist doh.gif man lb grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cuaren @ 2013 06 24, 19:49)
ta prasme visą sieną tom margom gėlėtom plytelėm? g.gif tarkim kur vonia ir veidrodis, o kitas dvi vienspalviai?
na kažkokie akcentai tai tikrai bus, tai galutinis vaizdas tikrai bus kitoks smile.gif
o ką siūlot? dėt tik vienos spalvos plyteles?

aha, manau butu puiku, bet dar reiketu pasidelioti, gal net ten kur vonia ir kriaukle derinti vienspalves plyteles vertikaliai su marguciais... Cia tiesiog idejos, gal ka panaudosi arba ne, einu paieskosiu pavyzdziu

pirmame pavyzdyje, kur zydros plyteles kazkas panasaus, tik zinoma atkrenti visi variantai, jei plyteles jau nupirktos

http://www.homedit.c...geous-bathroom/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 24 birželio 2013 - 21:34
QUOTE(lipnuske @ 2013 06 24, 20:17)
o as priesingos nuomones...ir kilimeliai ir ranksluosciai, paveikslai, geles tikrai suteikia jaukumo ir priduoda gyvybes..ir tiikrai nereik nei kas men atnaujint nei keist doh.gif  man lb grazu 4u.gif

o as ir nesakiau, kad negrazu 4u.gif o keisti ir atnaujint nebutina, bet jei ranksluosciai ir kilimeliai naudojami pagyvinimui, tai koks tada gyvumas, kaip apibluke g.gif
Atsakyti
Gal esate išsisaugoję puslapių,kur rasti plytelių klijavimų pavyzdžių nepilnoms vonios sienoms?Tiesiog vidutiniško dydžio vonios kambariui daugiabutyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cuaren @ 2013 06 24, 19:49)
na kažkokie akcentai tai tikrai bus, tai galutinis vaizdas tikrai bus kitoks smile.gif
o ką siūlot? dėt tik vienos spalvos plyteles?

Jeigu jau labai nori tu klasikiniu spalvu tai mano manimu daug graziau atrodo pliteles sviesios su tamsiais.

Ziurejau ziurejau i tavo pavyzduka, atradau ta kabliuka grindis sviesesnes uz sienas, va cia ir yra nesuderinamumas.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 24, 22:22)
aha, manau butu puiku, bet dar reiketu pasidelioti, gal net ten kur vonia ir kriaukle derinti vienspalves plyteles vertikaliai su marguciais... Cia tiesiog idejos, gal ka panaudosi arba ne, einu paieskosiu pavyzdziu

pirmame pavyzdyje, kur zydros plyteles kazkas panasaus, tik zinoma atkrenti visi variantai, jei plyteles jau nupirktos

http://www.homedit.c...geous-bathroom/

Kaip grazu man su tom zydrom plytelem! Kazin kur tokiu plyteliu ieskot...?
Dar noriu paklaust su kokiom programelem deliojates plyteles? Noriu pabandyti pati...
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 06 25, 17:30)
Kaip grazu man su tom zydrom plytelem! Kazin kur tokiu plyteliu ieskot...?
Dar noriu paklaust su kokiom programelem deliojates plyteles? Noriu pabandyti pati...

Manau Linea kazka panasaus issirinktum, cia kaip suprantu stambi stiklo mozaika ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 25 birželio 2013 - 21:44
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 25, 22:43)
Manau Linea kazka panasaus issirinktum, cia kaip suprantu stambi stiklo mozaika ax.gif

Ner jau ta linea stebuklas, nevarykit reklamos per visas temas. Pilna prabangiu salonu, ir be tos lineos...yra visokiu apariciu, eurotopu, vokiska keramika ir t.t.t bet kuriam salone jums parinks norimu plyteliu analogus is vis kitokiu gamyklu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2013 06 26, 17:01)
Ner jau ta linea stebuklas, nevarykit reklamos per visas temas. Pilna prabangiu salonu, ir be tos lineos...yra visokiu apariciu, eurotopu, vokiska keramika ir t.t.t bet kuriam salone jums parinks norimu plyteliu analogus is vis kitokiu gamyklu  4u.gif

mano pacios vonios kambarys isklijuotas italiskom plytelem is Linea, neturiu nusiskundimu - ant mozaikos kalkes nenuseda duse, man stebuklas mirksiukas.gif as analogu neieskau, nes galiu moketi uz kokybiskas plyteles mirksiukas.gif kai ieskojom plyteliu, mums svarbu buvo kainos ir kokybes santykis, o ivairus apariciai ir pan pasitikejimo nekele, ta va, kiekvienas renkasi pagal kisene ir nemanau, kad galit nuroduneti kam ir ka reklamuoti, be to, kad kalbu is patirties, o ne kazkas kazka pasake mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cuaren @ 2013 06 23, 12:12)
Sveikos. Kaip jums atrodo toks plytelių išdėstymas? Nėra per marga?

user posted image

user posted image

Visai nesižiūri unsure.gif Šaltas, ligoninės tipo vonios kambarys.
Keistai atrodo paliktas be plytelių plotas. Plyteles daryčiau tik ten kur reikia, aplink vonią kažkiek, visa kita nudažyčiau. Grindys peršviesios. Durys negražios spalvos, visai nedera.
Atsakyti