Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Vaida* @ 2013 05 29, 10:27)
Vaikščiojau vakar po baldų parduotuvę ir radau panašią spintelę kaip mano komplektas - spalva, dizainas atitinka. Jaučiu reikės griebti, ji tokia pailga, su skyreliais, labai gerai bus rankšluosčiams susidėti.

laukiu nesulaukiu pamatyt, kaip viskas atrodys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 29, 11:31)
laukiu nesulaukiu pamatyt, kaip viskas atrodys wub.gif

O aš laukiu nesulaukiu, kol šaldytuvą iš vonios išnešim lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jau taip išdarko visą vaizdą, kad net baisu lotuliukas.gif
Ir skalbyklė šiek tiek didesnė pasirodo realiai yra, nei įsivaizdavom. Vos vos tilpo norimoj vietoj, vis eidama pro šalį galvoju, kad dar 5cm būtų trumpesnė į gylį ir būtų pats tas. Bet jau nieko nebepakeisiu...
Atsakyti
Apsvieskit mane, kiek normalu yra isleisti vonios kambario plytelems? Aisku, tas normalu kiekvienam skirtingai, bet siaip idomu... Esam pasirinke Paradyz kolekcijas, dizainere padare pirminius planus ir paskaiciavimus plyteliu, tai biski kosmosas gaunasi doh.gif Vonios kambariui, kuris yra ~8kv.m. vien plytelem isleisti apie 5k biski nepadoriai daug doh.gif O jei nedeti visai tu graziu dekoratyviu plyteliu, gaunasi visai nykuma, kuria ir taip galima pasidaryti pigesnem plytelem...
Papasakokit savo patirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 06 04, 21:58)
Apsvieskit mane, kiek normalu yra isleisti vonios kambario plytelems? Aisku, tas normalu kiekvienam skirtingai, bet siaip idomu... Esam pasirinke Paradyz kolekcijas, dizainere padare pirminius planus ir paskaiciavimus plyteliu, tai biski kosmosas gaunasi  doh.gif Vonios kambariui, kuris yra ~8kv.m. vien plytelem isleisti apie 5k biski nepadoriai daug  doh.gif O jei nedeti visai tu graziu dekoratyviu plyteliu, gaunasi visai nykuma, kuria ir taip galima pasidaryti pigesnem plytelem...
Papasakokit savo patirti  4u.gif

Nebutina juk visu sienu isvaryti plytelemis.. blush2.gif as kiek ziuriu dabar, labai daznai plyteliu pakankamai minimaliai deda-tik ten kur ju reikia.. juk kuo puikiausiai galima kokia siena ir dazyti ar dar kokia danga sugalvoti ax.gif juk tam jus dizainere turit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2013 06 04, 23:12)
Nebutina juk visu sienu isvaryti plytelemis..  blush2.gif as kiek ziuriu dabar, labai daznai plyteliu pakankamai minimaliai deda-tik ten kur ju reikia.. juk kuo puikiausiai galima kokia siena ir dazyti ar dar kokia danga sugalvoti  ax.gif  juk tam jus dizainere turit smile.gif

kazka ji mums minejo apie tas dazytas sienas, bet kol kas viska "isklijavo plytelem" smile.gif
deja, pati nesu maciusi nei gyvai nei negyvai vonios kambario su dazytom sienom.. reikes paieskoti pavyzdziu.
ziuresim, kur toliau issirutuliosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 06 04, 21:37)
kazka ji mums minejo apie tas dazytas sienas, bet kol kas viska "isklijavo plytelem" smile.gif
deja, pati nesu maciusi nei gyvai nei negyvai vonios kambario su dazytom sienom.. reikes paieskoti pavyzdziu.
ziuresim, kur toliau issirutuliosim smile.gif

Tai, kad beveik visur dazytos g.gif As gyvai net nemacius, kad viskas plytelem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 06 04, 22:37)
kazka ji mums minejo apie tas dazytas sienas, bet kol kas viska "isklijavo plytelem" smile.gif
deja, pati nesu maciusi nei gyvai nei negyvai vonios kambario su dazytom sienom.. reikes paieskoti pavyzdziu.
ziuresim, kur toliau issirutuliosim smile.gif

paieskokite ar paprasykite savo dizianeres ideju 4u.gif as tokiu pavyzdziu esu maciusi gausybe (pavartykite zurnalus, interneta), o ir pati viena siena daziau vonioje, o dabar planuoju ne tik dazyti bet dar ir veidrodi dideli deti... drasesni zmones isvis ivairiausiu medziagu ikompnuoja i vonia cool.gif man asmeniskai tie isklijavimai visos vonios plytelemis jau pabode.. be to, perdaze ateityje siena kitu atspalviu galesite pakeisti vonios nuotaika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2013 06 04, 23:49)
paieskokite ar paprasykite savo dizianeres ideju  4u.gif as tokiu pavyzdziu esu maciusi gausybe (pavartykite zurnalus, interneta), o ir pati viena siena daziau vonioje, o dabar planuoju ne tik dazyti bet dar ir veidrodi dideli deti... drasesni zmones isvis ivairiausiu medziagu ikompnuoja i vonia  cool.gif  man asmeniskai tie isklijavimai visos vonios plytelemis jau pabode.. be to, perdaze ateityje siena kitu atspalviu galesite pakeisti vonios nuotaika  thumbup.gif

nebloga mintis 4u.gif
tai tada dar noriu paklausti durno klausimo - kokiais dazais dazoma ir kaip su dazytu sienu valymu?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 06 05, 08:52)
nebloga mintis  4u.gif
tai tada dar noriu paklausti durno klausimo - kokiais dazais dazoma ir kaip su dazytu sienu valymu?



dažai turi būti skirti drėgnoms patalpoms. Tokie dažai būna labai lengvai valomi

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2013 06 05, 09:00)
dažai turi būti skirti drėgnoms patalpoms. Tokie dažai būna labai lengvai valomi

4u.gif

tikrai taip, yra dabar skirtu pecialiai vonioms ir virtuvems kur daug dregmes- puikiausiai laiko thumbup.gif man puikiai atlaike, net kai kaimynai uzpyle biggrin.gif o ir pigiau, nei klijuoti viska plytelemis, tegul plyteles buna akcentas thumbup.gif
Atsakyti
O siaube, tokius pinigus už plyteles mokėti doh.gif Jau senokai nemačiau vonios kambario tik plytelėmis išklijuoto g.gif Pritariu postam, kad dažyt sienas yra ir patogiau ir pigiau ir visai praktiška. Taip pat ant dažytų sienų, norint galima kabint paveikslus, veidrodžius ir pan ax.gif Dažai specialūs lengvai prižiūrimi ir gerai atrodo, o atsibodus galima ir patiems persidažyti thumbup.gif
Atsakyti
as dar pridesiu, viename zurnale maciau saunia ideja, kaip dazyta balta siena pagyvino- klijavo lipdukus tokius grafiskus. Kazkas tokio: http://www.savexgale...#33;prettyPhoto[pp_gal]/0/
tai labai sauniai atrode, neperkrauta ir ne tokia monotoniska erdve.. ypac jei plyteles lygios, vienspalves.. thumbup.gif ir jei vonia nera maza- sauniai turetu atrodyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 05 birželio 2013 - 12:16