Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Vaida* @ 2013 05 28, 21:20)
Manau, kad tualetą turėjo omeny sienoj paslepiamą ir jam reikalingas rėmas.
Pataisykit, jei klystu.

doh.gif man sleptis po lapais blush2.gif man ruletai akyse, bet galvoju prie ko cia jie lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustukas000 @ 2013 05 28, 22:40)
o gal zinote kur toletu remus Tece nusipirkti pigiau nei siulo parduotuves  mirksiukas.gif  bigsmile.gif

Gal pagooglinus ismestu kokias nors pardavimo vietas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 29, 00:18)
Kas tie toletai g.gif


Atsipratau,pakabinamo klozeto rėmas... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 29, 01:21)
Gal pagooglinus ismestu kokias nors pardavimo vietas  smile.gif


Išmesti išmestu bet dažnai forumuose atsiranda kad yra pavieniu žmoniu kurie siūlo pigiau... 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi komentaru apie kanalizacijos siurblius su smulkintuvu (grundfos) ir be smulkintuvo (wilo)? Reikia pajungt klozeta, kriaukle ir vonia.
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 28, 22:23)
doh.gif  man sleptis po lapais blush2.gif  man ruletai akyse, bet galvoju prie ko cia jie lotuliukas.gif

O kas tie ruletai? lotuliukas.gif Apie roletus šnekam, ane? bigsmile.gif

Pagalvojau apie tą valymo priemonių pirkimą -10-15sv tai bus 40-60Lt - tiek ir man laisvai užtenka čia Lietuvoj perkant. Turiu porą gerų mikropluošto šluosčių, jų ilgai nereikia keisti, o ir kokio cifo ar cilito butelio per mėnesį irgi neišpurškiu. Tai bendroj sumoj paėmus pirmas pirkimas gal ir brangiau kainuoja, bet padalinus tarkim per metus, tai mažiau nei 40-60Lt gaunasi.
Aišku, neskaičiuoju skalbimo priemonių.
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 29, 08:08)
O kas tie ruletai?  lotuliukas.gif  Apie roletus šnekam, ane?  bigsmile.gif

Pagalvojau apie tą valymo priemonių pirkimą -10-15sv tai bus 40-60Lt - tiek ir man laisvai užtenka čia Lietuvoj perkant. Turiu porą gerų mikropluošto šluosčių, jų ilgai nereikia keisti, o ir kokio cifo ar cilito butelio per mėnesį irgi neišpurškiu. Tai bendroj sumoj paėmus pirmas pirkimas gal ir brangiau kainuoja, bet padalinus tarkim per metus, tai mažiau nei 40-60Lt gaunasi.
Aišku, neskaičiuoju skalbimo priemonių.

doh.gif na man cia naujas zodis blush2.gif as juodu ant balto dar nesu macius, tik visi aplink sneka, tai kaip tariu taip ir rasau blush2.gif sorry biggrin.gif

o del valymo tai as priemoniu isnaudoju labai daug doh.gif kokius 3 tualeto valiklio butelius, 2 cilito, purskiamo koki pora buteliu, slapiu serveteliu 3-4 pakus ir dar popieriniu ranksluosciu apie 10 rulonu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 29, 10:34)
doh.gif  na man cia naujas zodis blush2.gif  as juodu ant balto dar nesu macius, tik visi aplink sneka, tai kaip tariu taip ir rasau blush2.gif  sorry  biggrin.gif

o del valymo tai as priemoniu isnaudoju labai daug doh.gif  kokius 3 tualeto valiklio butelius, 2 cilito, purskiamo koki pora buteliu, slapiu serveteliu 3-4 pakus ir dar popieriniu ranksluosciu apie 10 rulonu biggrin.gif

Pasitikslinsiu - kalbam apie roletus langams?

O ką tiek valyti? Čia visus namus, ar tik vonią?
Aš tualetui tabletes naudoju, labai patogi priemonė man, o dulkės gerai nusivalo net ir nepurškiant nieko. Veidrodžiai, stiklai - amway priemonę turiu, iš vis vos vos užtenka papurkšti. Na žodžiu visko stengiuosi minimaliai. Pastebiu, kad jei daugiau kokių chemijų panaudoju, tuoj kosėti pradedu, baisu kokią astmą įsitaisyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 29, 09:49)
Pasitikslinsiu - kalbam apie roletus langams?

O ką tiek valyti? Čia visus namus, ar tik vonią?
Aš tualetui tabletes naudoju, labai patogi priemonė man, o dulkės gerai nusivalo net ir nepurškiant nieko. Veidrodžiai, stiklai - amway priemonę turiu, iš vis vos vos užtenka papurkšti. Na žodžiu visko stengiuosi minimaliai. Pastebiu, kad jei daugiau kokių chemijų panaudoju, tuoj kosėti pradedu, baisu kokią astmą įsitaisyti  doh.gif

tep tep, tuos pacius biggrin.gif

visus namus biggrin.gif o dar pas mus du tulikai, vonia, duso kabina, ta pinda sueda daug visko doh.gif man amway patinka, bet nervina tie dideli kiekiai, nepatogu naudoti, skiesti reikia biggrin.gif
Atsakyti
Nors aš roletų neplanuoju dėti, bet man labiausiai patiko principu diena-naktis ir pakeliami iš apačios.
Kad būtų aiškiau, apie ką kalbu - čia ir čia.

Tada nebesigičiju, kai tokie plotai, tai ir valymo yra. ax.gif
Skiesti reikia, bet ilgiau to vieno butelio užtenka. Aš gal irgi nenaudočiau, bet daug ką gaunu nemokamai, turiu platintoją šeimoje, tai negaliu skųstis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustukas000 @ 2013 05 28, 22:40)
o gal zinote kur toletu remus Tece nusipirkti pigiau nei siulo parduotuves  mirksiukas.gif  bigsmile.gif

e.parduotuvese biggrin.gif mes kai ieskojau, issiuntinejau keliems paklausimus su reikiamu prekiu surasu, ir issirinkom geriausia kaina. Pardese tikrai brangu, bet net ir ten galima pasidereti ir pritaiko nuolaidas... Bet pvz Senukuose ir su 30proc. buvo brangiau nei radau pati.
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 29, 10:04)
Nors aš roletų neplanuoju dėti, bet man labiausiai patiko principu diena-naktis ir pakeliami iš apačios.
Kad būtų aiškiau, apie ką kalbu - čia ir čia.

Tada nebesigičiju, kai tokie plotai, tai ir valymo yra.  ax.gif
Skiesti reikia, bet ilgiau to vieno butelio užtenka. Aš gal irgi nenaudočiau, bet daug ką gaunu nemokamai, turiu platintoją šeimoje, tai negaliu skųstis  biggrin.gif

pas tevus tie pakeliami is apacios thumbup.gif labai patenkinti, bet uz viena dviguba(1m) langa sumokejo virs 1000lt blink.gif na dejos, kai tik atsirado pakeliami is apacios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 29, 11:18)
pas tevus tie pakeliami is apacios thumbup.gif  labai patenkinti, bet uz viena dviguba(1m) langa sumokejo virs 1000lt blink.gif  na dejos, kai tik atsirado pakeliami is apacios ax.gif

Esu girdėjusi, kad nemažai jie kainuoja. Bet kai pačiai nereikia, tai ir galvos neskauda biggrin.gif

Vaikščiojau vakar po baldų parduotuvę ir radau panašią spintelę kaip mano komplektas - spalva, dizainas atitinka. Jaučiu reikės griebti, ji tokia pailga, su skyreliais, labai gerai bus rankšluosčiams susidėti.
Atsakyti