Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Idomi diskusija del sildomu grindu . Nezinau ar elektra brangiau ar pigiau, bet galiu parasyti kiek kainuoja sildomos grindys sildant vandeniu. Tai va 7 kv vonios kambario sildomos grindys vandeniu kainuoja apie 40 Lt per menesi. Cia dujos. Nemanau, kad elektra iseitu brangiau, tiesa pigiau irgi kazi ar bus.. Nu bet apie tokia suma reiketu orientuotis.
Na bet sildomos grindys tikrai labai komfortiskas dalykas , ypac vonioje, o jei norime turet komforta, tai reikia kazkiek sumoket, ar ne ..
Pvz, koks dabar gyvatuko mokestis yra ? Manau irgi apie koki 40 ?
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 27, 22:28)
na daugokai sakyciau doh.gif  vsio, galva susisuko blink.gif

Kai kuremes naujus namus, rinkomes geotermini sildyma, tuo paciu ir vandeniu sildomas grindis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 27, 20:32)
Kai kuremes naujus namus, rinkomes geotermini sildyma, tuo paciu ir vandeniu sildomas grindis  drinks_cheers.gif

pas mus butas, tai sildymas neesme, apie sildomas grindis vonioje svarstome tik todel, kad atsikratyt gyvatuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 27, 22:50)
pas mus butas, tai sildymas neesme, apie sildomas grindis vonioje svarstome tik todel, kad atsikratyt gyvatuko mirksiukas.gif

Man sildomos grindys gyvatuko niekuomet neatstos, cia tik mano nuomone 4u.gif man jis reikalingas kaip oras biggrin.gif musu ne butas, bet neisivaizduoju terasoj iskabintu namu tvarkymui skirtu skudureliu lotuliukas.gif vistiek jos reikia kazkur padziaut arba staiga vaikas ispyle vandeni ant savo pagalveles, o as neturiu antros, greit ja uzmetu ant gyvatuko, ji paturbinu ir per valanda ji man sausa, arba zinoma galiu ja imesti i dziovykle, bet ji neatpazins mazos dregmes doh.gif ir dar daug daug niuansu bent jau man smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 27 gegužės 2013 - 22:02
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 27, 21:01)
Man sildomos grindys gyvatuko niekuomet neatstos, cia tik mano nuomone  4u.gif man jis reikalingas kaip oras  biggrin.gif musu ne butas, bet neisivaizduoju terasoj iskabintu namu tvarkymui skirtu skudureliu  lotuliukas.gif vistiek jos reikia kazkur padziaut arba staiga vaikas ispyle vandeni ant savo pagalveles, o as neturiu antros, greit ja uzmetu ant gyvatuko, ji paturbinu ir per valanda ji man sausa, arba zinoma galiu ja imesti i dziovykle, bet ji neatpazins mazos dregmes  doh.gif ir dar daug daug niuansu bent jau man  smile.gif

niekada tokiu dalyku neturejau, tai ir neisivaizduoju biggrin.gif nes dabar pas mane nuo gyvatuku tik dulkes nusluostamos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 27, 23:05)
niekada tokiu dalyku neturejau, tai ir neisivaizduoju biggrin.gif  nes dabar pas mane nuo gyvatuku tik dulkes nusluostamos doh.gif

Tai pasiseke, o as matai pati tvarkausi ir man labai patinka biggrin.gif

Man grazus bei kokybiskas gyvatukas - vonios puosmena thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 27, 21:10)
Tai pasiseke, o as matai pati tvarkausi ir man labai patinka  biggrin.gif

Man grazus bei kokybiskas gyvatukas - vonios puosmena  thumbup.gif  wub.gif

oi nesuprask klaidingai, as ir pati tvarkausi, kad ir kaip nepatinka doh.gif as naudoju vienkartines serveteles, ranksluoscius ir visa kita, kas tiesiai i siuksliu deze paskui keliauja thumbup.gif
man ir yra ju graziu, bet tas kurio uzsimaniau 1300 euru kainuoja, mum jau per brangu verysad.gif aisku, neiseis su grindim, reiks rinktis is pigesniu ir paslept kazkaip biggrin.gif nera padeties be iseities mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 27, 23:15)
oi nesuprask klaidingai, as ir pati tvarkausi, kad ir kaip nepatinka doh.gif  as naudoju vienkartines serveteles, ranksluoscius ir visa kita, kas tiesiai i siuksliu deze paskui keliauja thumbup.gif
man ir yra ju graziu, bet tas kurio uzsimaniau 1300 euru kainuoja, mum jau per brangu verysad.gif  aisku, neiseis su grindim, reiks rinktis is pigesniu ir paslept kazkaip biggrin.gif  nera padeties be iseities mirksiukas.gif

Supratau drinks_cheers.gif pas tave turbut yra normaliu vnktiniu priemoniu, o LT reik paieskoti arba kaina uzlankstyta doh.gif tada tenka rinktis leifheit sluostes ivairiu paskirciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 27, 21:55)
Supratau  drinks_cheers.gif pas tave turbut yra normaliu vnktiniu priemoniu, o LT reik paieskoti arba kaina uzlankstyta  doh.gif tada tenka rinktis leifheit sluostes ivairiu paskirciu  smile.gif

blink.gif reiks siustis tada doh.gif as dabar i £10-15 menesiui itelpu, su visom sluostem vienkartinem ir visom kitom valymo priemonem ax.gif
Atsakyti
o gal zinote kur toletu remus Tece nusipirkti pigiau nei siulo parduotuves mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustukas000 @ 2013 05 28, 20:40)
o gal zinote kur toletu remus Tece nusipirkti pigiau nei siulo parduotuves  mirksiukas.gif  bigsmile.gif

Kas tie toletai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 28, 22:18)
Kas tie toletai g.gif

Manau, kad tualetą turėjo omeny sienoj paslepiamą ir jam reikalingas rėmas.
Pataisykit, jei klystu.
Atsakyti