Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Vaida*, labai aciu uz toki issamu paaiskinima 4u.gif 99% tikra, kad pasinaudosim thumbup.gif
Bet ir vel bet, vel tas gyvatukas nelemtas biggrin.gif Mokesti uz ji tai reikia moket doh.gif
Atsakyti
Smagu, kad tik pagelbėtų. Mes iš pradžių nieko nežinojom apie tokį šildymą ir visi meistrai atkalbinėjo, atseit labai brangu ir sudėtinga - o yra visiškai priešingai thumbup.gif

Apie tradicinį gyvatuką (vandeniu šildomą) iš vis net minčių neturėjau, nesąmonė 35 ar kiek ten pinigų už jį atiduoti. Jau tada tik elektrinis su termostatu, kiek reikia pašildei ir išjungei. Draugė pasakojo, kad prieš einant į vonia įsijungia, kol išsimaudo, net visa vonia prišyla ir po to tos šilumos užtenka rankšluosčiams išdžiūti.
Pas mane planelyje irgi pažymėtas gyvatukas, bet nėra ir neliūdžiu dėl to, visad gaiviai kvepia rankšluosčiai iš balkono parnešti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 27, 12:27)
Pasitikslinau, apskritai 267Lt tekainavo  bigsmile.gif  thumbup.gif
Šiaip vonios kvadratūra 5,45kv/m, bet mes dėjom T formos kilimėlį, tiksliai nepamenu kiek kvadratų pačio kilimėlio, planelyje žaliai pažymėjau:

user posted image

Infraraudonųjų spindulių šildomas kilimėlis, įšyla greičiau nei įprastas elektrinis, plius sako, kad jis antibakterinis, mažesnė tikimybė atsirasti pelėsiui. Patys darėm, jei gerai pamenu, 200LT meistras prašo už darbą, bet absoliučiai paprastas prijungimas, visuose kampuose reikia prijungti laidukus ir nuvesti juos iki elektros lizdo. Na, reikalingos specialios replytės laidams užspausti, bet firma mums jas paskolino, meistras telefonu konsultavo dėl kiekvienos smulkmenos be problemų, siūlėsi atvažiuoti patikrinti, ar viską gerai pasidarėm, bet kad neprireikė, viskas veikia ir nėra jokių bėdų. Labai džiaugiuosi grindim, o dar kai už tokią kainą.  cool.gif

Tik reikia konkrečiai žinoti, kur kokie baldai stovės, skalbyklė ir t.t., nes nerekomenduojama to kilimėlio tiesti po daiktais, dėl to mes T formą ir darėm, kad niekas jo nespaustų.

Čia gali plačiau pasiskamtyti apie infraraudonųjų spindulių šildymą.  4u.gif

Ar čia paslėpta reklama smile.gif įdomu kiek mokat už elektrą, ir koks galngumas smile.gif nes šito stebuklo uošviai nesenai atsisakė smile.gif

QUOTE(Vaida* @ 2013 05 27, 13:11)
Smagu, kad tik pagelbėtų. Mes iš pradžių nieko nežinojom apie tokį šildymą ir visi meistrai atkalbinėjo, atseit labai brangu ir sudėtinga - o yra visiškai priešingai  thumbup.gif

Apie tradicinį gyvatuką (vandeniu šildomą) iš vis net minčių neturėjau, nesąmonė 35 ar kiek ten pinigų už jį atiduoti. Jau tada tik elektrinis su termostatu, kiek reikia pašildei ir išjungei. Draugė pasakojo, kad prieš einant į vonia įsijungia, kol išsimaudo, net visa vonia prišyla ir po to tos šilumos užtenka rankšluosčiams išdžiūti.
Pas mane planelyje irgi pažymėtas gyvatukas, bet nėra ir neliūdžiu dėl to, visad gaiviai kvepia rankšluosčiai iš balkono parnešti  bigsmile.gif

o žiemą iš to pačio balkono atsinešate suragėjusius, sušalusius ar vadovaujaties principu, ai kiek čia tos žiemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 27, 11:11)
Smagu, kad tik pagelbėtų. Mes iš pradžių nieko nežinojom apie tokį šildymą ir visi meistrai atkalbinėjo, atseit labai brangu ir sudėtinga - o yra visiškai priešingai  thumbup.gif

Apie tradicinį gyvatuką (vandeniu šildomą) iš vis net minčių neturėjau, nesąmonė 35 ar kiek ten pinigų už jį atiduoti. Jau tada tik elektrinis su termostatu, kiek reikia pašildei ir išjungei. Draugė pasakojo, kad prieš einant į vonia įsijungia, kol išsimaudo, net visa vonia prišyla ir po to tos šilumos užtenka rankšluosčiams išdžiūti.
Pas mane planelyje irgi pažymėtas gyvatukas, bet nėra ir neliūdžiu dėl to, visad gaiviai kvepia rankšluosčiai iš balkono parnešti  bigsmile.gif

bet uz ji moket vistiek reikia ar tu ji turi ar ne doh.gif
dabar kazkaip pergalvojau, man gi vyras siule ta kilimeli, bet as ji "isdurninau"(grazioj formoj blush2.gif ), kad belenkokius pinigus kainuos ir mes nebediskutavom sia tema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2013 05 27, 16:57)
Ar čia paslėpta reklama smile.gif įdomu kiek mokat už elektrą, ir koks galngumas  smile.gif nes šito stebuklo uošviai nesenai atsisakė smile.gif

kiek gi tos elektros prisuks tokioj kvadraturoj ax.gif
QUOTE(chypsa @ 2013 05 27, 16:57)
o žiemą iš to pačio balkono atsinešate suragėjusius, sušalusius  ar vadovaujaties principu, ai kiek čia tos žiemos smile.gif

jei grindys sildomos, ranksluosciai isdziuna ir vonios kambari pakabinti ant kabliuku/pakabu mirksiukas.gif o vasara jau nesi del kvapo i balkona/lauka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2013 05 27, 17:57)
Ar čia paslėpta reklama smile.gif įdomu kiek mokat už elektrą, ir koks galngumas  smile.gif nes šito stebuklo uošviai nesenai atsisakė smile.gif
o žiemą iš to pačio balkono atsinešate suragėjusius, sušalusius  ar vadovaujaties principu, ai kiek čia tos žiemos smile.gif

Cha, tikrai ne reklama, koks man tikslas reklamuoti, tiesiog džiaugiuosi sutaupiusi ir nepasidavusi meistrų spaudimui. Nepasakysiu galingumo, šitais reikalais draugas rūpinasi, man svarbu grindys šiltos ir milijonų nekainavo. Ką tik įsikėlėm gyventi, tai ir dėl elektros negaliu pasakyti.
Tas pats ir dėl žiemos - jos dar nepatyriau ir neįsivaizduoju, kaip ten tie rankšluosčiai džius, bet balkonas stiklintas, pietinis, jei tik saulės kažkiek bus, manau, kad tikrai neapšerkšnys.


QUOTE(Flirt @ 2013 05 27, 18:03)
bet uz ji moket vistiek reikia ar tu ji turi ar ne doh.gif
dabar kazkaip pergalvojau, man gi vyras siule ta kilimeli, bet as ji "isdurninau"(grazioj formoj blush2.gif ), kad belenkokius pinigus kainuos ir mes nebediskutavom sia tema doh.gif

Kaip tai reikia mokėti. Dabar dar sąskaitų negavau, bet prieš tai gyvenau nuomojama bute lygiai taip pat be tradicinio gyvatuko, buvo elektrinis. Tai už elektrą ir mokėjau, bet ne už gyvatuką.
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 27, 20:16)
Cha, tikrai ne reklama, koks man tikslas reklamuoti, tiesiog džiaugiuosi sutaupiusi ir nepasidavusi meistrų spaudimui. Nepasakysiu galingumo, šitais reikalais draugas rūpinasi, man svarbu grindys šiltos ir milijonų nekainavo. Ką tik įsikėlėm gyventi, tai ir dėl elektros negaliu pasakyti.
Tas pats ir dėl žiemos - jos dar nepatyriau ir neįsivaizduoju, kaip ten tie rankšluosčiai džius, bet balkonas stiklintas, pietinis, jei tik saulės kažkiek bus, manau, kad tikrai neapšerkšnys.
Kaip tai reikia mokėti. Dabar dar sąskaitų negavau, bet prieš tai gyvenau nuomojama bute lygiai taip pat be tradicinio gyvatuko, buvo elektrinis. Tai už elektrą ir mokėjau, bet ne už gyvatuką.

o jūs paskaičiuoki ypač po pirmos žiemos, tada kalbėsit kitaip smile.gif NIEKADA nebuvo pigu elektra šildytis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chypsa: 27 gegužės 2013 - 19:32
QUOTE(Vaida* @ 2013 05 27, 18:16)
Cha, tikrai ne reklama, koks man tikslas reklamuoti, tiesiog džiaugiuosi sutaupiusi ir nepasidavusi meistrų spaudimui. Nepasakysiu galingumo, šitais reikalais draugas rūpinasi, man svarbu grindys šiltos ir milijonų nekainavo. Ką tik įsikėlėm gyventi, tai ir dėl elektros negaliu pasakyti.
Tas pats ir dėl žiemos - jos dar nepatyriau ir neįsivaizduoju, kaip ten tie rankšluosčiai džius, bet balkonas stiklintas, pietinis, jei tik saulės kažkiek bus, manau, kad tikrai neapšerkšnys.
Kaip tai reikia mokėti. Dabar dar sąskaitų negavau, bet prieš tai gyvenau nuomojama bute lygiai taip pat be tradicinio gyvatuko, buvo elektrinis. Tai už elektrą ir mokėjau, bet ne už gyvatuką.

isdzius ir vonioj, jei grindu sildyma pastoviai laikysit thumbup.gif o ir batus snieguotus galesit i vonia sumest, labai gerai isdziuna, nereikia ant radiatoriu dziaut thumbup.gif na tik grindis reiks prasibraukt biggrin.gif

man sake, kad reikia, uztat ir svarstom ar det tik gyvatuka ar ir grindis ir gyvatuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2013 05 27, 20:30)
o jūs paskaičiuoki ypač po pirmos žiemos, tada kalbėsit kitaip smile.gif NIEKADA nebuvo pigu elektra šildytis smile.gif

Turejom sildoma kilimeli sename bute, vyras ijunginejo pagal reikala - vaikas gime, teko sildyti patalpa, bet tik tais atvejais, nes kitaip ateidavo grazios saskaitos smile.gif pas mus buvo 9 kv vonia
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 27, 20:09)
Turejom sildoma kilimeli sename bute, vyras ijunginejo pagal reikala - vaikas gime, teko sildyti patalpa, bet tik tais atvejais, nes kitaip ateidavo grazios saskaitos  smile.gif pas mus buvo 9 kv vonia

kiek tos grazios g.gif kazkaip nesinoretu tiket, kad uz tokia kvadratura daugiau 50-60lt butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 27, 22:12)
kiek tos grazios g.gif  kazkaip nesinoretu tiket, kad uz tokia kvadratura daugiau 50-60lt butu g.gif

Svyruodavo 70-100 lt smile.gif jei ijungdavom, kad nuolat sildytu, jei tik kartais - mazesnes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 27, 20:23)
Svyruodavo 70-100 lt  smile.gif jei ijungdavom, kad nuolat sildytu, jei tik kartais - mazesnes  rolleyes.gif

na daugokai sakyciau doh.gif vsio, galva susisuko blink.gif
Atsakyti