Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

As pirkau prie katedros Kaune labai grazias pas bobute, tik dar nepanaudojom smile.gif Laukia savo eiles smile.gif
Atsakyti
user posted image
O gali krikstynu zvake buti tokia mazdaug? smile.gif
Atsakyti
Mes grazia pirkome Centrineje Universalineje 5 aukste, jau buvo ir papuosta balta skraiste 4u.gif
Atsakyti
Krikstysime dvi mergaites vienu metu.
Cia bus musu zvakes, tik dar galvoju pakeisti kaspinelius, nes namuose nieko grazaus neturiu.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Snowy @ 2008 03 11, 07:24)
user posted image
O gali krikstynu zvake buti tokia mazdaug?  smile.gif

g.gif nu man dar neteko tokios matyti...bijau, kad kunigas...ir bobutės nesupras biggrin.gif gal nerizikuok...
Atsakyti
bukit geros idekit nuotraukele Zvakiu fabrike daryta su uzrasu paziuret... wub.gif

paparsyt noriu drauges kaunietes, kad padarytu ir atsiustu i Klp g.gif
Atsakyti
gal kas gali pasakyti, ar visos krikšto žvakės standartinio dydžio?
ir konkrečiai, kiek cm?

noriu dėžutės jai saugoti ir nežinau kokio dydžio ieškoti, o žvakės deja, negaliu pamatyti... ax.gif
Atsakyti
Niu va, jau tiek metu kauniete esu, o nezinojau, kad turim zvakiu fabrika... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciaramashka: 02 birželio 2008 - 00:42
QUOTE(ciaramashka @ 2008 06 02, 02:42)
Niu va, jau tiek metu kauniete esu, o nezinojau, kad turim zvakiu fabrika... doh.gif

as zvake krikstynoms pirkau zvakiu fabrike 4u.gif tai labai grazi zvake buvo ir dar ten pat israize krikstuko varda,antra varda ir krikstynu data tai atrode super thumbup.gif labai gerai kad yra zvakiu fabrikas drinks_cheers.gif nes ten ne tik krikstynom zvakiu graziausiu yra thumbup.gif ir labai pigu wub.gif as uz kriksto zvake sumokejau 5lt o uz israsyma 3lt tai visas grozis kainavo 8lt...manau tikrai nera brangu 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
O cia mano merginos kriskto zvake, kuria pasipuosiau pati ir buvau patenkinta, nes turejau tik viena vakara iki krisktynu, o iki to niekur neradau kazko grazaus kas man butu krite i aki:
user posted image

O cia kitos merginos:
user posted image

Man grazu ir ir svarbiausiai greitai ir nebrangiai gavosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Brudi @ 2008 06 03, 19:10)
O cia mano merginos kriskto zvake, kuria pasipuosiau pati ir buvau patenkinta, nes turejau tik viena vakara iki krisktynu, o iki to niekur neradau kazko grazaus kas man butu krite i aki:
http://i140.photobuc...33/IMG_0370.jpg

Musu lygiai tokia pat wub.gif Tik papuosimu niekur graziu nerandu doh.gif
Atsakyti