Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

o as tokia isranki ir priekabi,kad likau be zvakes, o rytoi krikstynos unsure.gif eisiu is ryto prie ausros vartu ir pirksiu bet kokia verysad.gif
Atsakyti
Dar vienas patarimas del tu zvakiu: nepamirskit jos padeti masinoje kur nors lygiai ir kaip galima vesiau, nes kai mes ja istraukem is masinos, buvo gerokai susilus ir sulinkus... blush2.gif Gerai, kad vaikelio mama nesupyko..... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina2007 @ 2007 08 17, 10:18)
Dar vienas patarimas del tu zvakiu: nepamirskit jos padeti masinoje kur nors lygiai ir kaip galima vesiau, nes kai mes ja istraukem is masinos, buvo gerokai susilus ir sulinkus...  blush2.gif Gerai, kad vaikelio mama nesupyko..... tongue.gif



dekui uz patarima, reieks nepamirsti ax.gif

mes va "zvakiu fabrike" nusipirkom, uzrase varda ir data, tai si viso 6lt tik sumokejom, dar tik papuosimo reiktu isigyti...
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 08 16, 23:12)
thumbup.gif
kaip gerai kad cia paskaiciau, kaip tik galvojau kur galima rasti zvake grazia, o dar ir varda galima uzrasyt thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

tikrai super thumbup.gif ,kad buciau ansciau zinojusi smile.gif mano vaikiukai jau krikstukai,zvakes buvo parvestos is Lenkijos vyro brolis padovanojo, bet as visada uz isgraviravima ar uzrasyma ant isimintinu daiktu tongue.gif
na as vel su pasirodimais baigsiu blush2.gif
user posted image
user posted image
seik tiek vaizdas matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 08 18, 01:15)
tikrai super  thumbup.gif ,kad buciau ansciau zinojusi  smile.gif mano vaikiukai jau krikstukai,zvakes buvo parvestos is Lenkijos vyro brolis padovanojo, bet as visada uz isgraviravima ar uzrasyma ant isimintinu daiktu  tongue.gif
na as vel su pasirodimais baigsiu  blush2.gif
user posted image
user posted image
seik tiek vaizdas matosi  ax.gif



labai grazu wub.gif
Atsakyti
Kriksto dukrai pirkau bazese,kur prekiauja vaiskiskais rubeliais, kainavo 5Lt, tokia grazi,su angeliuku.kaip nuotraukelej pries mano sms smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 26 rugpjūčio 2007 - 21:09
QUOTE(saule** @ 2007 08 26, 22:08)
Kriksto dukrai pirkau bazese,kur prekiauja vaiskiskais rubeliais, kainavo 5Lt, tokia grazi,su angeliuku.kaip nuotraukelej pries mano sms smile.gif


O gal prisimeni kuriam tiksliai sandėlyje radai šį grožį?
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2007 08 27, 20:52)
O gal prisimeni kuriam tiksliai sandėlyje radai šį grožį?


cia tuose pirmuose geltonuose, kur salia Snoro kioskelis yra. man atrodo gal 4 sandelys, zodziu priespaskutinis nuo galo. ten prie pat duru tik iejus, vaikiskus drabuzelius pardavineja ir ten zvakiu turi. mokejau 5Lt.
siandien buvau ,,Zvakiu fabrike"(prie akluju sankryzos,grynai ant kampo,toj pusej,kur Topo centras) ir lygiai tokia pacia pirkau, mokejau 3Lt ir dar plius man varda ir data uzrase,nes prasiau, tai is viso sumokejau 5Lt smile.gif
Atsakyti
As pirkau zvakute prie ausros vartu. Pagaminta is tikro vasko, skaniai meduciu kvepejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2007 08 28, 23:02)
cia tuose pirmuose geltonuose, kur salia Snoro kioskelis yra. man atrodo gal 4 sandelys, zodziu priespaskutinis nuo galo.  ten prie pat duru tik iejus, vaikiskus drabuzelius pardavineja ir ten zvakiu turi. mokejau 5Lt.
siandien buvau ,,Zvakiu fabrike"(prie akluju sankryzos,grynai ant kampo,toj pusej,kur Topo centras) ir lygiai tokia pacia pirkau, mokejau 3Lt ir dar plius man varda ir data uzrase,nes prasiau, tai is viso sumokejau 5Lt  smile.gif


Labai ačiū, jau radau "Žvakių fabrike" ir vardą bei datą užrašė ax.gif Be to pas laurenciją000 pirkau papuošimus žvakutei, tai turiu tokias faina žvakutes kaip nuotraukose wub.gif Labai visom ačiū už idėjas 4u.gif Dabar tik liko rasti berniukui krikšto skraistę, nors nežinau kur galima gražią rasti doh.gif g.gif
Atsakyti
mes zvake pirkom ingalinoje , vazinejant po aukstaitijos nacionalini parka bitininku muziejuje. norejom vasko zvakes, nuotraukose labai graziai atrodo
Atsakyti
Va va galima pas bitininkus užsisakyt gražių žvakių, nors mes tai krikštijos su standartine balta.
Atsakyti