Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

o as kazkaip nepamasciau apie tikro vasko zvake g.gif Nusipirkom vaiku mieste, kartu su papuosalu, taciau as neriau papuosaliuka pati. Kai grisim i Lietuva, butinai ikelsiu foto smile.gif O zvake tai nieko ypatingo: balta paprasta zvake, ant kuriuos uzklijuotas lipdukas 4u.gif
Atsakyti
Mes pirkomes kriksto zvake kur parduoda kriksto rubelius.Pirkau didele zveke ne ta paprasta mazyte man jos grazesnes smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos mamytes. Labai norejau Jums padekoti, kad padejot man rasti zvake. As pirkau Kaune, kitoj pusej Hyper Maksimos, parduotuve vadinasi "zvakiu fabrikas". Labai didelio pasirinkimo nera, bet esancios yra tikrai labai grazios, o kas man patiko labiausiai, tai, kad ant zvakes galima graziomis aukso raidemis uzrasyti varda, pavarde, data ir pan. Pati zvake kainovo 4 lt. (balta su kryzeliu ir rutele lyg), o vardas ir data dar 2 lt. Nezinau kaip Jums, bet man tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina2007 @ 2007 07 19, 10:58)
Sveikos visos mamytes. Labai norejau Jums padekoti, kad padejot man rasti zvake. As pirkau Kaune, kitoj pusej Hyper Maksimos, parduotuve vadinasi "zvakiu fabrikas". Labai didelio pasirinkimo nera, bet esancios yra tikrai labai grazios, o kas man patiko labiausiai, tai, kad ant zvakes galima graziomis aukso raidemis uzrasyti varda, pavarde, data ir pan. Pati zvake kainovo 4 lt. (balta su kryzeliu ir rutele lyg), o vardas ir data dar 2 lt. Nezinau kaip Jums, bet man tai super thumbup.gif

mes irgi turim zvake su angeliuku is Zvakiu fabriko.gerai,kad parasei,kad dar gali varda ir data uzrasyti,reiks ryt nuvezti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 07 19, 16:05)
mes irgi turim zvake su angeliuku is Zvakiu fabriko.gerai,kad parasei,kad dar gali varda ir data uzrasyti,reiks ryt nuvezti thumbup.gif




Siaip tai dar siulo uzrasyti ne tik pirma varda, bet dar ir kristo varda tongue.gif
Atsakyti
o šai mūsų žvakė ax.gif

user posted image[/URL][/IMG]
Atsakyti
Mes zvake pirkom Vilniuje prie Ausros vartu "Devocionalijose". Sakyciau ten yra is ko isirinkt.
Atsakyti
Mes irgi buvom nusipirkę specialią krikšto žvakę........ bet išvažiavom į bažnyčią be jos: pamiršom paliktą ant palangės doh.gif tai pakrikštijom su vienuolio duota paprasta geltona žvake, kurią dabar saugosim iki pirmos komunijos.
Atsakyti
daug idėjų žvakėms ir ne tik
Atsakyti
Mano dukrytei krikšto mama nupirko paprastą baltą žvakę ir papuošė gyvom gėlėm - baltom frezijom, buvo labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
O mums buvo svarbu, kad būtų šventinta rolleyes.gif . Todėl bažnyčioj išsirinkom paprastutę, berods, baltą ir papuošėm mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kristina2007 @ 2007 07 19, 09:58)
Sveikos visos mamytes. Labai norejau Jums padekoti, kad padejot man rasti zvake. As pirkau Kaune, kitoj pusej Hyper Maksimos, parduotuve vadinasi "zvakiu fabrikas". Labai didelio pasirinkimo nera, bet esancios yra tikrai labai grazios, o kas man patiko labiausiai, tai, kad ant zvakes galima graziomis aukso raidemis uzrasyti varda, pavarde, data ir pan. Pati zvake kainovo 4 lt. (balta su kryzeliu ir rutele lyg), o vardas ir data dar 2 lt. Nezinau kaip Jums, bet man tai super thumbup.gif


thumbup.gif
kaip gerai kad cia paskaiciau, kaip tik galvojau kur galima rasti zvake grazia, o dar ir varda galima uzrasyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti