Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

Mergytėsnorėjau patarimą duoti.
Yra tokios storos didelės žvakės. Gal ir gražiai jos atrodo, bet va dėl degimo, tai nekaip jos dega.
Na bent jau kai krikštinom savo mažiuką kartyu buvo dar keli vaikiukai, tai vienas turėjo tą didelę storą gražią žvakę, bet kai reikėjo visiems prisidegti nuo šventos žvakės žvakeles, tai jie gal kokius 3 - 4 kartus ėjo degti, nes vis užgesdavo.
Taigi kartais ne visos kurios gražios gražiai dega. Va teip
Atsakyti
Na mes turejome didele zvake kuri labai gerai dege ne karto neuzgeso, ja pirkome urmo bazeje, labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SANDRI @ 2006 11 29, 15:09)
Na mes turejome didele zvake kuri labai gerai dege ne karto neuzgeso, ja pirkome urmo bazeje, labai grazi thumbup.gif



As jau po krikstynu biggrin.gif
ir po visu vargu, o man zvake nerealiai grazia suveike dede kunigas, jis kaip tik gryzo is italijos ir parveze man ja, o atrode ji taip: didele balta ir viskas nepiesta, o raizyta, klupanti mergaite, kaip ir besimeldantiir daug daug zvaigzduciu geltonu. Ispudingai atrode pasigyriau blush2.gif
Atsakyti
gražių žvakiu galima rasti Gariūnų turgavietėje, ten net galite užsisakyti ir atveš.
O dar gražesnių galima rasti prie Aušros vartų esančioje parduotuvėje, ten ypač gražios
Atsakyti
o ms pirkom paprasta balta zvake ,be jokiu papuosimu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulyte @ 2007 02 20, 13:34)
o ms pirkom paprasta balta zvake ,be jokiu papuosimu wub.gif

papuošimus gali padaryti pati, tereikia auksinės spalvos siūlo, klijų ir fantazijos
Atsakyti
aš labai gražia žvakę visiškai atsitiktinai radau gariūnuose,pas vieną moteriškę kuri prekiauja krikšto rūbeliais
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2007 02 25, 02:40)
Ten tikrai gražių žvakių būna  mirksiukas.gif

o užsisakius ir atveža dar gražesnių
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2006 08 02, 22:10)
As pirkau tikra biciu vasko zvake, su is smulkiu gintariuku kryzeliu apipavidalintu lino siulu thumbup.gif  tokia tikra, naturali, medumi kvepianti zvake wub.gif


Mes užsakėme krikšto žvakę firmoje, kuri užsiima tokiais reikalais, bet čia ne Vln.
Originali.Jokių kryželių, tik susuktas bičių vaško lapas, visa žvakė korėta, medumi kvepianti:)Gerai dega.

QUOTE(Lotari @ 2007 02 21, 09:42)
papuošimus gali padaryti pati, tereikia auksinės spalvos siūlo, klijų ir fantazijos


Dėl krikšto žvakės puošybos, tai mamytėms reiktų pasidomėti. Mano klecko krikšto mama sakė, kad krikšto žvakė nepuošiama, puošiama pirmosios komunijos žvakė.
Mes žvakės nepuošėme.Ji iš savęs graži:)
Atsakyti
na manau ,kad zvakes puosti nereikia, bet vistiek turetu buti toks vainikelis ant zvakes - prakstiskais sumetimais, kad vaskas ant ranku nevarvetu wink.gif ir dar - jei einate ir ruosates su vaikeliu eiti i baznycia dazniau nei tik i krikstynas, zvake turetu buti tokia didele, nes ja reikes dar ganetinai daznai naudoti - kiekvienais metais per Didiji sestadieni, kada atnaujinami kriksto pazadai, tada uzdegama kriksto zvake, ir kazka prisimenu kad ant kriksto zvakes neturetu buti sventuju paveiksleliai, bet Eucharistijos simboliai - Taure ir Ostija
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2007 04 23, 11:55)
Dėl krikšto žvakės puošybos, tai mamytėms reiktų pasidomėti. Mano klecko krikšto mama sakė, kad krikšto žvakė nepuošiama, puošiama pirmosios komunijos žvakė.Mes žvakės nepuošėme.Ji iš savęs graži:)

niekur neparašyta, kad krišto žvakės nereikia, ar negalima puošti.
na jei žvakė tik balta tai papuošti ją kažkaip juk galima, gal net reikia.
Atsakyti
jei nesunku parasykit adresa tos parduotuves prie Ausros vartu nes as net neisivaizduoju kur ji randas:)

aciu ir nesunku i AZ nes nevisad suspeju sekt ka cia plepat:)
Atsakyti