Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

na o as kai krikstijau savo kriksto dukra tai pirkau alytui turgui buvo su kaspineliu ir marija isgraviruota tik nepamenu tikslios kainos nes ten pat pirkau ir krikstu drabuželius,skraiste ,bei ant galvytes juostele ir minkstus batelius.tai apie200 sumokejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edita_super: 10 liepos 2006 - 13:00
o mums kunigėlis po blatu pačioj bažnyčioj pardavė rolleyes.gif ,labai gražias ir kainavo tik 8 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pumis @ 2006 06 12, 12:54)
Mes balta zvake puosim gyvomis gelytemis(geliu salone sukomponuoja)
Na o ta nauja mada berniukams viskas su ruzavu,o mergaitems su zydru man nelabai priimtina,tai jau geriau viskas balta rolleyes.gif
Taip iseina<kad ir torta berniukui ruzava uzsakineti reiktu
g.gif nekaip skamba wacko.gif




Kokia čia tau nauja mada? Nuo senų laikų berniukus krikštyjant reikėtų rengti su rožiniu, o mergaites su dangišku (žydru) atspalviu. Juk net ir Kristaus ir Marijos rūbai buvo būtent tokie. Marijos melsvi, o Kristaus rožiniai. Būtent dėl to ir yra toks paprotys.
Nors kiek žinau paskutiniu laiku nelabai kas to paisto ir daro pagal save.
O man gražiausia, kai tokius mažiukus vaikiukus baltais rūbeliais aprengtus krikštiją. o skraistelę juk galima ir su spalvota apkantavimo juostele uždėti. Nors aš turbūt pasirinkčiau ir skriastę visą baltą.
Atsakyti
tai taip iseina, kad skraistes vis tiek reikia?
Atsakyti
QUOTE(bouuu @ 2006 07 14, 10:09)
tai taip iseina, kad skraistes vis tiek reikia?



Taip,juk tai ir yra pagrindinis rubelis kriksto metu,skraiste! 4u.gif
Atsakyti
Tikrai labai gražių žvakių mačiau Kauno bazėje (kur krikšto rūbeliais ir kita atributika prekiauja). Yra ir mažesnių po 5-6Lt ir didelių po 19Lt (šitos didelės man labai patiko). Pardavėja minėjo, kad tų didelių būna su labai įvairiais piešinėliais, tik, kad labai jas išperka, taigi pasiklausus ir susitarus galima gauti ir pačią gražiausia (na gali tekti palaukti kelias dienas, o kai atveš jums praneš, bent jau man tai sms parašė ir pranešė, kad jau turi gražių žvakių). Tik va nebeišėjo man iki bazės nusigauti, tai savo leliui žvakę pirkau "Žvakių fabrikas" nauja parduotuvė prie aklųjų kombinato. Visa balta su išmuštomis gėlėmis ir perrišta batu kaspinėliu. Graži.
Beje "Žvakių fabrike" tos mažosios žvakutės, kurios bazėj kainuoja 5-6Lt , čia kainuoja tik 3Lt. Ir šiaip šioje parduotuvėlėje yra labai didelis gražių įvairioms progoms tinkančių žvakių (vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ir t.t).Kainos tikrai labai normalios (neišpūstos).

Na ir prirašiau.Sėkmės visoms. 4u.gif
Atsakyti
o kurioj cia psusej prie akluju ta parduotuvele?
Atsakyti
O aš netyčia krikšto žvakių aptikau laidojimo prekių parduotuvėje blush2.gif . Nupirkau didelę, margintą auksiniu blizgučiu krikšto žvakę už 8 Lt. Papuošalui dar papildomai 5 Lt. mokėjau ir jį radau vaikiškų prekių parduotuvėje.
Atsakyti
As pirkau tikra biciu vasko zvake, su is smulkiu gintariuku kryzeliu apipavidalintu lino siulu thumbup.gif tokia tikra, naturali, medumi kvepianti zvake wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daile: 02 rugpjūčio 2006 - 21:12
QUOTE(pumis @ 2006 06 12, 12:54)
Mes balta zvake puosim gyvomis gelytemis(geliu salone sukomponuoja)
Na o ta nauja mada berniukams viskas su ruzavu,o mergaitems su zydru man nelabai priimtina,tai jau geriau viskas balta rolleyes.gif
Taip iseina<kad ir torta berniukui ruzava uzsakineti reiktu
g.gif nekaip skamba wacko.gif



Jokia čia ne nauja mada, kad berniukam ružava, o mergaitėms žydra. Čia taip yra nuo senų senų laikų.ir daugelis teigia, kad dėl to, jog Marija irgi dėvėjo žydrą suknelę, o Kristus ružavą rūba.
Taigi šios spalvos tikrai nėra naujovė.

Papildyta:
QUOTE(karina @ 2006 08 01, 16:54)
o kurioj cia psusej prie akluju ta parduotuvele?



Ta parduotuvė "Žvakių fabrikas" toje pusėje, kur ir aklųjų kombinatas, netgi lygtais tame pačiame pastate, kaip ir pats aklųjų kombinatas (jei neklystu).
Tikrai verta ten pasižiūrėti.Nes jie tik nesenai atsidarė, tai sakė, kad bus dar visko daug.
4u.gif
Atsakyti
mes pirkome specialiai pritaikytam skiyriuje krikstynom, urmo bazeje kaune. labai grazi, didele, na labai graziau gavom:)))
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2006 08 02, 22:10)
As pirkau tikra biciu vasko zvake, su is smulkiu gintariuku kryzeliu apipavidalintu lino siulu thumbup.gif  tokia tikra, naturali, medumi kvepianti zvake wub.gif



Nu cia tai fainiausia zvake bigsmile.gif as apie tokia net nepagalvojau, bet dabar turesiu mintyje, kai reiks smile.gif Mes savo mergytei irgi ieskojom, nu bet tos dekruotos su jezuliukais ir marijytem, tai apsaugok viespatie, kas ir sugalvojo tokias baisias g.gif pasitare su kriksto mama "suveikem" toki varijanta: pirkom paprasta balta zvake maximoje, kriksto mama geliu salone ja "apdekoravo" su dziovintomis gelytemis uzdejo toki siuliukais (vadinama celiulioze) apraizgyta popieriuka, kad vaskas ant ranku per komunija nelasetu, tai ir nereikejo jokiu papuosaliuku pirkt ir atrode laaabai originaliai 4u.gif
Atsakyti