Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

QUOTE(saulyteee @ 2010 07 13, 00:03)
Na va aš šiandien leidausi į žvakės paieškas ir nusivyliau doh.gif
Prie Aušros vartų buvau dvejose parduotuvėse.. ir visur tas pats.. na lipdukais apklijuota ir viskas doh.gif  doh.gif ir dar man jie tokie visai nelabai...  doh.gif toks vaizdas kaip kiniečių masiškai prigaminta ir viskas verysad.gif
Didelės, storos daug gražesnio dekoravimo.. bet jos jau labai didelės ir sunkios atrodo.. g.gif
Rytoj dar į Halės turgų eisiu...
Bet nežinau ką rinktis, ar didelę ir storą, ar tiesiog paprastą baltą..??? g.gif  verysad.gif Kaip manot Jūs? 4u.gif


Aš galvoju imti tą didelę. mažos man mielos, bet jau taip atsibodę.. rolleyes.gif o tokia didelė nelabai matyta, plius dar kai bus komunija, galės per galvą kaukštelt kokiam įkiriam gerbėjui thumbup.gif bet jei rimtai, tai vargas su tom žvakėm.. o ir kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 07 24, 20:03)
Aš galvoju imti tą didelę. mažos man mielos, bet jau taip atsibodę..  rolleyes.gif  o tokia didelė nelabai matyta, plius dar kai bus komunija, galės per galvą kaukštelt kokiam įkiriam gerbėjui thumbup.gif  bet jei rimtai, tai vargas su tom žvakėm.. o ir kainos doh.gif

Man taip pat reiketu zvakes, nes sekmadieni krikstysiu berniuka. Manau, jog reiketu paieskoti Katedroje. Norejau paklausti, kaip nors puosite zvake? Man taip grazu, et as nelabai fantazijos turiu kaip padaryti. www.tarpgeliu.lt maciau zvakiu, puostu gyvom gelem. Bet neisivaizduoju, ar issilaikys?
Atsakyti
Jeigu pirksi kokią nors pagražintą, tai puošti kaip nebus poreikio, bet jeigu imsi paprastą, tai manau pilnai užtenka va tokio papuošimo: user posted image
Va tokius, tik ne lininius mačiau pirkti parduotuvėje prie Aušros vartų. Paprastesnis kainavo 4lt, įmantresni po 8lt. bet turint namuose įgudusių rankų močiutę ir truputį baltos medžiagos, galima pasidaryt ir namie wink.gif gyvom gelėm nepuoščiau, nes ir brangu ir nieks neįvertins:) beto laikysis labai trumpai, o jei ant karščių papulsit, išvis pinigai į balą smile.gif
Atsakyti
o kuo maximines baltos blogos g.gif


vakar laida maciau "to dar nebuvo", ten kaip tik apie toki vyra, kuris zvakes pats lieja, bet kur ju nusipirkt, nepasake gal KAUNIETES apie ji girdejot?

ir dar noriu paklaust, kas cia per zvakiu dydziai maza, vidutine, didele? kas ta didele g.gif as net paziurejau i zvakides kokio dydzio dedu biggrin.gif 23 cm tai cia tik normali?
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2010 07 30, 20:02)
o kuo maximines baltos blogos g.gif
vakar laida maciau "to dar nebuvo", ten kaip tik apie toki vyra, kuris zvakes pats lieja, bet kur ju nusipirkt, nepasake gal KAUNIETES apie ji girdejot?

ir dar noriu paklaust, kas cia per zvakiu dydziai maza, vidutine, didele? kas ta didele g.gif as net paziurejau i zvakides kokio dydzio dedu  biggrin.gif  23 cm tai cia tik normali?

na kiek as zinau tai buna 23cm,25cm ir 30cm...man krikstui 30cm graziausiai atrodo ax.gif
Atsakyti
Mes pirkom Klaipedoje Big2 kur viskas vestuvems, krikstynoms plona, 30 cm zvake, bet as tuos lipdukus nulupau nes man tai negrazu. O visai baltu tokio ilgio niekur nebuvo. O zvakem papuosimus labai dailius daro Klaip. geliu parduotuveje Sauliu g. pries buvusius karininku namus (dabar muzikos centras ligtais)
Atsakyti
4u.gif
Kaune "zvakiu fabrike" krikstynom yra ivairiu dydziu su ivairiais paveiksliukais thumbup.gif okas geriausia, kad ten galima paprasyt kad ir ka nors uzrasytu ant jos, as uzrasiau varda ir data thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.. Esu visai zalia siam puslapyje, tad nepykit jei neten kur reikia pataikysiu biggrin.gif . Tai va, man iškilo toks klausimas, kaip reikia pasišventint krikšto žvakute?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liucike: 11 rugpjūčio 2010 - 10:11
QUOTE(Liucike @ 2010 08 11, 11:06)
Sveikos mamytes.. Esu visai zalia siam puslapyje, tad nepykit jei neten kur reikia pataikysiu biggrin.gif . Tai va, man iškilo toks klausimas, kaip reikia pasišventint krikšto žvakute?


Krikšto žvakę pašventins pats kunigas prieš ar krikšto metu. Jei žvakę imsit bažnyčioje prieš krikštą, tai ji jau bus šventinta. O jei atsinešit savo, kunigas ją pašventins.
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2009 10 01, 19:22)
prie egles turgaus visa atributika krikstynom supirkau  drinks_cheers.gif



Sveikos mergaites 4u.gif

Gal pasakysite kurioj vietoj tiksliai klaipedoj prie Egles turgaus ta parduotuvele randasi? siandiena buvau prie turgaus apejau aplink, bet neradau parduotuveles tokios blush2.gif
Atsakyti
Dėkui, nes penktadieni einu į kūmas, o draugė sako tipo iš anksto reikia pasikrikštyti žvakes, kažkaip man ir atrodė, kad krikšto metu turėtų pakrikštyti.... smile.gif
Atsakyti
Pati ieškau bičių vaško žvakės ir radau nuorodą - gal kam taip pat pravers
http://www.vaskines-...nes-zvakes.html
Atsakyti