Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

QUOTE(loretita2 @ 2010 06 13, 14:17)
Labas,
yra zvakiu pajurio mugei, centre, 2aukstas, ten dar audiniais prekiauja ir vestuvine atributika. Jei dar nepervelai parasiau

aciu reik vaziuoti ziureti 4u.gif

QUOTE(uppity @ 2010 06 15, 13:24)
Kretingoje Spitoleje (prie baznycios)

o kur tokia randasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2010 06 21, 12:36)
aciu reik vaziuoti ziureti  4u.gif
o kur tokia randasi? blush2.gif


Spitole yra prie Kretingos baznycios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 06 19, 20:24)
O kokius žodžius rašote ant krikšto žvakės?  g.gif

Užrašiau vardą ir krikšto datą.
Atsakyti
turiu klausimeli,del zvakes,ar ji butinai turi buti balta ir ilga,nes turiu gavus dovanu labai grazia krikstynu zvake zydros spalvos zema ir stora su papuosimais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamasa22 @ 2010 06 28, 12:27)
turiu klausimeli,del zvakes,ar ji butinai turi buti balta ir ilga,nes turiu gavus dovanu labai grazia krikstynu zvake zydros spalvos zema ir stora su papuosimais? 4u.gif

manau, kad krikšto žvakė vis tik turėtų būti balta, nes balta spalva simbolizuoja tyrumą, nekaltumą 4u.gif Bet jei labai nori, dar pasiklausk kunigo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jeta: 28 birželio 2010 - 16:00
QUOTE(mamasa22 @ 2010 06 28, 12:27)
turiu klausimeli,del zvakes,ar ji butinai turi buti balta ir ilga,nes turiu gavus dovanu labai grazia krikstynu zvake zydros spalvos zema ir stora su papuosimais? 4u.gif

kriksto zvake lieka ir pirmai komunijai, manau ir patogiau laikyti plona ir ilgesne, gali buti balta arba senovine geltona, o del zydros, zemos ir storos net nzn g.gif tokio varianto dar negirdejusi.
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 06 29, 11:24)
kriksto zvake lieka ir pirmai komunijai, manau ir patogiau laikyti plona ir ilgesne, gali buti balta arba senovine geltona, o del zydros, zemos ir storos net nzn  g.gif tokio varianto dar negirdejusi.

drinks_cheers.gif natūralaus vaško 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamasa22 @ 2010 06 28, 12:27)
turiu klausimeli,del zvakes,ar ji butinai turi buti balta ir ilga,nes turiu gavus dovanu labai grazia krikstynu zvake zydros spalvos zema ir stora su papuosimais? 4u.gif

g.gif mano nuomone, kad nelabai. Balta ir nebitinai labai ilga, normalaus ilgio visu geriausia
Atsakyti
QUOTE(uppity @ 2010 06 15, 13:24)
Kretingoje Spitoleje (prie baznycios) yra daug graziu zvakiu. akys raibsta nuo grozio  smile.gif  savo dukrytei norejau isrinkti, bet taip ir neapsisprendziau, nes visos grazios  doh.gif




As tai savo zuikiui nupirkau zvake baznycioje, kai uzsakinejau del krikstynu. (Klaipedoje, Kristaus karaliaus, Bokstu g. 10). Didele, balta su papuosimais, liks komunijai. Tikrai grazi. Tokia pat maciau internete uz 39 Lt, o baznycioje mokejau tik 10 Lt
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 30, 13:10)
g.gif mano nuomone, kad nelabai. Balta ir nebitinai labai ilga, normalaus ilgio visu geriausia

kiek skaiciau tai krikstynu simbolis yra zvakutė ir kaip per krikstynas uzdega ugnele, o jau kokia ji cia kiekvieno reikalas ir pagal zodziu kuriuos sako kriksto metu turi butu baltas rubas - tai skaraiste bent, o suknele ar kostiumas jau kokios svalvos bus tokios smile.gif... na aisku koks kunigas gali ka nors pasakyt, cia jau vel nuo kiekvieno priklauso smile.gif
Atsakyti
Na va aš šiandien leidausi į žvakės paieškas ir nusivyliau doh.gif
Prie Aušros vartų buvau dvejose parduotuvėse.. ir visur tas pats.. na lipdukais apklijuota ir viskas doh.gif doh.gif ir dar man jie tokie visai nelabai... doh.gif toks vaizdas kaip kiniečių masiškai prigaminta ir viskas verysad.gif
Didelės, storos daug gražesnio dekoravimo.. bet jos jau labai didelės ir sunkios atrodo.. g.gif
Rytoj dar į Halės turgų eisiu...
Bet nežinau ką rinktis, ar didelę ir storą, ar tiesiog paprastą baltą..??? g.gif verysad.gif Kaip manot Jūs? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra78 @ 2010 07 06, 13:22)
O aš savo panelėms pirkau žvakeles el.parduotuvėje http://www.mazapaslaugele.lt
Pirkau natūralias bičių vaško žvakes, bet ten yra ir didelė baltų žvakių su įvairiais ornamentais pasiūla. Gal kam patiks 4u.gif


tokiu zvakiu maciau kauno bazeje, kainuoja 3.5lt. pati pirkau baltai rozines su gelyciu papuosimais zvakidei. kriksto zvakes bandysiu ieskoti kauno senamiestyje esanciame knygyne, tik db nepamenu kaip jis vadinasi doh.gif
Atsakyti