Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

QUOTE(jurgita% @ 2010 04 18, 09:40)
Sveikos,

kaunietems zvakiu rekomenduociau ieskoti Jakelio parduotuvej,yra visokiu labai graziu ranku darbo ir uzrasa uzdeda koki nori jei nori,ir tikrai labai nebrangu,tikejausi zymiai daugiau sumoketi,o gavosi per pus maziau thumbup.gif


Mes irgi ten žvakę pirkom thumbup.gif Patiko mirksiukas.gif Ir draugė ten pirko mergytei savo irgi patenkinta liko 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 05 27, 17:59)
As klp maciau su angeliuku tai 10lt

kur?
Atsakyti
Sveikos,

aš ir mąsčiau puošti žvakę gėlėmis... g.gif esu mačiusi kaip papuošta smulkiomis baltomis gėlytėmis, labai gražiai atrodė(nerandu dabar foto doh.gif )..bet vat irgi dėl nuvytimo neaišku..

Ir dar, kiek žinau Kaune tai daro užrašus ant žvakių, o gal žinote kur Vilniuje daro?ar iš vis kas nors daro..? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2010 06 06, 12:56)

Labas,
yra zvakiu pajurio mugei, centre, 2aukstas, ten dar audiniais prekiauja ir vestuvine atributika. Jei dar nepervelai parasiau
Atsakyti
mes tai labai grazia gariunuose nusipirkom:). su kryzeliu ir salia klupincia mergaite. yra ir su berniuku
Atsakyti
Nemegstu visokiu blizguciu. Nusipirkom zakristijoj zvake, o mano mama numezge papuosima.
Atsakyti
QUOTE(DMR @ 2010 05 29, 03:29)
HELP  unsure.gif Gal kas nors zinote kur Klaipedoje butu galima isigyti graziu zvakiu ir papuosimu?  4u.gif



Kretingoje Spitoleje (prie baznycios) yra daug graziu zvakiu. akys raibsta nuo grozio smile.gif savo dukrytei norejau isrinkti, bet taip ir neapsisprendziau, nes visos grazios doh.gif
Atsakyti
visur ju graziu galima rasti smile.gif kad ir paprastoj parduotuvej
Atsakyti
sveikutes gal kas zinot kur gauti zvake su vardu?
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 06 16, 10:28)
sveikutes gal kas zinot kur gauti zvake su vardu?


Kaune savanorių pr.206 Jakelio įmonės rankų darbo žvakės. ten pirkau rankų darbo krikšto žvakę su kryželiu ir per 15 min. užrašė parinktus žodžius. Užrašymas kainuoja 3 litus , o už žvakę 41 cm, kuri padaryta rankomis, mokėjau 15 Lt. Vietoje galima įsigyti ir papuošimų ant žvakių.
Atsakyti
O kokius žodžius rašote ant krikšto žvakės? g.gif
Atsakyti
2 k. pirkau gražią žvakę Kalvarijų turguj, pirmą kartą virš 20lt mokėjau, kitą kartą tik 15lt. Abi buvo su dežutę, kas labai aktualu nes yra kur laikyti žvakę po šventės.
Atsakyti