Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

Tikrai nieko nesake del zvakes schmoll.gif kiek zinau, daug kas tokias perka krikstynoms ir sekmingai pakrikstija smile.gif o as is kart zinojau, kad nenoresiu baltos, su angeliukais ar kryziukais, man kaip tik norejosi kuo naturalesnes. Aisku, cia skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani: 03 vasario 2010 - 13:45
QUOTE(:)Vitalija:) @ 2010 02 03, 13:47)
Keista, kad kunigas nieko nesakė dėl šitos žvakės spalvos. Nes žvakė turi būti balta - ne gelsva ar kitokios spalvos. Kaip ir koks nors drabužėlis - skraistė, švarkelis ar apsiaustėlis. Tai įrašyta bažnyčios reikalavimuose. Bet aišku pinigai ir stilius daro savo...
P.S. man labai graži Jūsų žvakė, bet tokios nė nepagalvočiau rinktis krikštynoms.

schmoll.gif zinokite nesutinku su jumis, jeigu nepamenate senoveje tokios spalvos zvakes ir budavo, mane irgi su gelsva krikstino, tai kaip gali kas nors ka nors sakyti. O stilius ir pinigai tai tikrai kad siuolaikiskos zvakes baltos dideles. 4u.gif O baznycios reikalavimuose tai tik del skraistes balta kad turi buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2010 02 03, 14:42)
Tikrai nieko nesake del zvakes  schmoll.gif  kiek zinau, daug kas tokias perka krikstynoms ir sekmingai pakrikstija  smile.gif o as is kart zinojau, kad nenoresiu baltos, su angeliukais ar kryziukais, man kaip tik norejosi kuo naturalesnes. Aisku, cia skonio reikalas  mirksiukas.gif


Manau zvakes spalva nuleme mados vejai - na senu senovel tai tik naturalios ir budavo... mano pacios kriksto zvake irgi naturali vaskine geltona.
Is esmes tai visiskai nesvarbu, tik zvake turi buti pasventinta, arba pasventinama kriksto apeigu metu.
na o kunigo nuomone cia absoliuciai subjektyvi. Baznycios nera nustatyta. kriksto rubas taip - jo simbolika yra buti baltu.
Jei zmones butu samoningesni ir pasidometu, kiltu maziau tokiu atveju kai nesusikalbama. O ir kunigas kai mato, kad gaudaisi tai neiskabineja. Na aisku kalbu apie tuos kurie megsta tai daryti, bet patikekite yra daugybe nuosirdziu, tikru kunigu. ir musu teise rinktis, kas bus musu dvasiniai mokytojai, vedliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo li77: 03 vasario 2010 - 14:15
Pas mus per krykštinas buvo balta zvake, pirkom vaiku mieste, biski papuosta su žydrais kaspyneleis ir viskas. is tikruju koks skirtumas kokia zvake svarbiausia rezultatas.
Atsakyti
Mano pacios zvake taip pat tokia tamsi - geltona. Net nezinau tiesa pasakius ar tokias kas begamina.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 02 03, 19:41)
Mano pacios zvake taip pat tokia tamsi - geltona. Net nezinau tiesa pasakius ar tokias kas begamina..  g.gif

gamina dar, bet gal maziau jau, nes pilna naujoviu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(:)Vitalija:) @ 2010 02 03, 12:47)
Keista, kad kunigas nieko nesakė dėl šitos žvakės spalvos. Nes žvakė turi būti balta - ne gelsva ar kitokios spalvos. Kaip ir koks nors drabužėlis - skraistė, švarkelis ar apsiaustėlis. Tai įrašyta bažnyčios reikalavimuose. Bet aišku pinigai ir stilius daro savo...
P.S. man labai graži Jūsų žvakė, bet tokios nė nepagalvočiau rinktis krikštynoms.


Nenusikalbėkit, dėl žvakės spalvos doh.gif , mano taip pat krikšto žvakė yra tokios pat gelsvos spalvos, ankščiau kaip ir daugelis čia rašo su tokiom ir krikštindavo.
O tokia žvakė prie lininių drabužėlių labai gražiai dera wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2010 02 03, 12:39)
As pirkau zvake is korio, mums labai tiko prie lininiu drabuzeliu, o kvapas koks  thumbup.gif Papuosimas lininis su gintariukais
http://images54.fotk...IMG_1934-vi.jpg

nuostabi zvake bigsmile.gif gera ideja davet, nes jau suku galva kur gaut butent geltona, nes baltos tai man nelabai ax.gif
Atsakyti
tokiu vaskiniu zvakiu visada mugese buna ir jos labai graziai atrodo, nors vizualiai lyg ir nieko ypatingo.. o dar tas naturalaus vasko kvapas - tikrai sauni mamytes ideja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2010 02 08, 21:26)
tokiu vaskiniu zvakiu visada mugese buna ir jos labai graziai atrodo, nors vizualiai lyg ir nieko ypatingo.. o dar tas naturalaus vasko kvapas - tikrai sauni mamytes ideja smile.gif

Kaziuko muge arteja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inram @ 2010 02 08, 23:19)
Kaziuko muge arteja  thumbup.gif


Manau kad norfoj pigiau iseis nei Kaziuko mugeje. Maciau Savanoriu Norfoj.
Atsakyti
Mano dekoruota žvakė smile.gif

user posted image
Atsakyti