Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

QUOTE(gosas @ 2009 07 21, 10:18)
Grazei atrodo gyvomis gelemis man patiko  thumbup.gif O jos nenuglemba po kokiu 2 val

na aisku po tiek laiko silumoj apvysta ax.gif bet pacia ceremonija tikrai turi atlaikyt, na dar aisku kada tas papuosimas darytas bus ax.gif

man sese darys ta pacia diena kaip ir krikstynos tai neturetu nuvyst ax.gif
Atsakyti
Jei chrizantemos tai tikrai nenuglemba, o jeigu zvakes gala aptaisai balta izoliacija tai galima pamerkti i stikline su vandenuku,ir aisku kad su gyvom gelytem butinai turi buti daryta ta pacia diena, nemanau kad kas darytu is anksto (as cia apie geliu salonus)
Taip pat žvakes gala galima apsukti floristine balta juostele (liaudyje teipu vadinama) tada irgi i vandenuka ideti galima ir gelytem tada viskas ok bus.
Atsakyti
[quote=Ausrinka,2009 07 21, 08:02]
[quote=laimensija,2009 07 19, 20:46]
Mes savo kriksto zvakute puosem gyvom gelytem
O kaip jas pritvirtinot?
[/quote]



Mes papuosima uzsakeme geliu salone. Ten dirbancios mergaites labai viska kruopsciai ir nuosirdziai daro. Gal ant tos zvakutes nelabai viskas matosi, bet visi pririsimai, prilipdymai buvo paslepti po zaliom dekoracijom. Atsiimant jas apipurske kazkokiu laku ir sake kad turetu ilgokai laikytis, tai mums issilaike apie para.
Atsakyti
Aš papuošimą žvakei padariau iš lininių nėrinių, prie mano vyruko lininio kostiukuko labai tiko rolleyes.gif
Atsakyti
blush2.gif gal kuri turite ideju, schemu kaip nerinukais papuosti zvake?
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2009 07 10, 15:49)
Pirkom Varšuvoje. Čia kontaktai:
Centrum Handlowe Arkada ul. Solec 81b lok A-78 I piętro
00-382 Warszawa
(skrzyżowanie ulic Solec i  3-Maja)

O čia psl. http://www.abrakadabra.sklep.pl/
čia konkrečiai žvakės http://www.abrakadab...p0=1&p1=8&p2=13

Labai grazios zvakes thumbup.gif Gaila, kad nesusiplanuojam nuvykti i Lenkija, gal kas planuoja vaziuoti ir galetu parvezti kelias tokias zvakes? blush2.gif 4u.gif Labai jau norim tokiu.. angel_not.gif
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2009 07 24, 00:08)
Labai grazios zvakes  thumbup.gif  Gaila, kad nesusiplanuojam nuvykti i Lenkija, gal kas planuoja vaziuoti ir galetu parvezti kelias tokias zvakes?  blush2.gif  4u.gif Labai jau norim tokiu..  angel_not.gif

man atrodo jas eina pirkt internetu bet reik suprast lenku kalba, ka ten raso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milera @ 2009 07 24, 09:06)
man atrodo jas eina pirkt internetu bet reik suprast lenku kalba, ka ten raso doh.gif

Atsidarius ta lenkiska psl per google.co.uk, virsule psl,pasiulo isversti ji i anglu kalba.Na ten uzrasu neisvercia,bet visa kita thumbup.gif tai gal kas angliskai lengviau gaudosi nei lenkiskai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixyte @ 2009 07 24, 11:24)
Atsidarius ta lenkiska psl per google.co.uk, virsule psl,pasiulo isversti ji i anglu kalba.Na ten uzrasu neisvercia,bet visa kita  thumbup.gif  tai gal kas angliskai lengviau gaudosi nei lenkiskai.  mirksiukas.gif

uzsiregistravus manau tikrai eitu parsisiut nes ten tai eina preke "i krepseli" idet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milera @ 2009 07 24, 10:47)
uzsiregistravus manau tikrai eitu parsisiut nes ten tai eina preke "i krepseli" idet ax.gif

Maciau, kad parsisiuntimas galimas, tik idomu per kiek laiko tas siuntinys ateis ir kiek kainuos parsisiuntimas, jei tiek pat kiek zvake... doh.gif Is vis ar jie siuncia visur. g.gif
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2009 07 24, 15:45)
Maciau, kad parsisiuntimas galimas, tik idomu per kiek laiko tas siuntinys ateis ir kiek kainuos parsisiuntimas, jei tiek pat kiek zvake...  doh.gif  Is vis ar jie siuncia visur.  g.gif

va cia tai neaisku g.gif
Atsakyti
mūsų būsimos krikšto dukrytės žvakė wub.gif

user posted image
Atsakyti