Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

QUOTE(deimi @ 2008 06 04, 00:02)
Musu lygiai tokia pat  wub.gif  Tik papuosimu niekur graziu nerandu  doh.gif

o kodel nenorit gyvom gelem papuosti zvakes g.gif man daug raziau gelem tikrom negu medzeginiais papuosimais rolleyes.gif
Atsakyti
O gal galit adresiuka tikslu to Zvakiu fabriko.
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2008 05 17, 20:01)
bukit geros idekit nuotraukele Zvakiu fabrike daryta su uzrasu paziuret...  wub.gif

paparsyt noriu drauges kaunietes, kad padarytu ir atsiustu i Klp  g.gif

Is advaro pamenu,kad per az buvote prasius atsiusti kriksto zvakes pirktos is 'zvakiu fabriko' nuotraukyte.Kadangi siandien fotkinau visus sventes atributus,ikelsiu ir jos nuotraukyte,bet bijau,kad nesimato visai nuotraukoj,nei uzrasu,nei papuosimu verysad.gif doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 11 birželio 2008 - 12:39
Buvau Zvakiu fabrike, lengvai radom bigsmile.gif . Kokiu graziu zvakiu ir ne tik ten yra, man labai patiko thumbup.gif . Nutarem ir mes ten kriksto zvakeles uzsisakyti ax.gif
Atsakyti
Sakykit, jeigu puosni zvake, uzrasytas vardas, data, tai ar reiki dar kokio nors papuosimo? Na, kad vaskas ant ranku nevarvetu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 06 18, 14:13)
Sakykit, jeigu puosni zvake, uzrasytas vardas, data, tai ar reiki dar kokio nors papuosimo? Na, kad vaskas ant ranku nevarvetu. g.gif

tai del to ir deda ta papuosima, kad vaskas nevarvetu ir rubai, batai su vasku neissiteptu smile.gif
Atsakyti
kaip supratau Vilniuje prie Ausros vartu kazkur graziu zvakiu yra bigsmile.gif
Atsakyti
Netycia ant savo kriksto zvakes krepselio aptikau internetini zvakiu fabriko pusl,.gal kam pravers sleep.gif
Papildyta:
Taigi
Zvakiu fabrikas
http://www_candles_lt/par_season.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 19 birželio 2008 - 12:08
QUOTE(inrinke @ 2008 06 16, 14:22)
Buvau Zvakiu fabrike, lengvai radom bigsmile.gif . Kokiu graziu zvakiu ir ne tik ten yra, man labai patiko thumbup.gif . Nutarem ir mes ten kriksto zvakeles uzsisakyti ax.gif

Gal galite parasyti žvakių fabriko adresiuką...
Atsakyti
Cia zvakiu fabriko adresas- Savanoriu pr. 206, Kaunas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inrinke: 19 birželio 2008 - 14:54
Kaip gerai, kad yra draugiu Kaune thumbup.gif Ji man jau nupirko zvakes, uzrase vaiku vardus ir kriksto metus. O as ten buvus, tikrai labai grazios zvakes visom progom thumbup.gif
Atsakyti
mes žvakę pirkome iš "Dorado", tokia paprasta, bet labai graži. Tai dar ją papuošėme ir atrodė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti