Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto žvakė

Norejau paklausti, kur pirkote kriksto zvake???
Atsakyti
Kalvarijų turguj prie krikšto rūbelių.
Atsakyti
buvau uztikusi gariunuose, bet ten su paveiksleliais visokiais...nu nelabai man.... be to, sako, kad zvake tikro vasko, ne parafino gerai kad butu..nu nesuprantu istikruju...juk galiu ir maksimoj kokia gal rasti...bet tipo netinka...

gal kokia nors spcial parduotuve zvakiu yra vilniuje???
Atsakyti
Mes pirkom Kotrynoj labai grazia... niekur kitur tokios nemaciau... stora ir panasiai
Atsakyti
Mes pirkom zvake Katedros parduotuvelej smile.gif
Atsakyti
aš kažkada girdėjau, kad parduotuvė yra prie pat Aušros vartų (į stoties pusę, ne Rotušės). Pačiai apsilankyt neteko, nes sužinojau po bamblio krikštynų.
Atsakyti
gal kas žino kur Klaipėdoj galima nusipirkt thumbup.gif žvakę
Atsakyti
QUOTE(VERADONA @ 2005 03 05, 23:51)
gal kas žino kur Klaipėdoj galima nusipirkt thumbup.gif  žvakę

mačiau parduotuvėje Vaikų miestas Šilutės plente prie NORFOS ta parduotuvė,ten ir krikšto rūbelai 4u.gif
Atsakyti
Kaunietems kryksto zvakiu yra labai graziu Aukstaiciu gatveje esancioje religiniu prekiu perduotuveleje. Man atrodo 2 namas nuo savanoriu. Yra istikruju didelis pasirinkimas ir pagal kaina ir pagal ismone.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2005 03 06, 13:47)
Kaunietems kryksto zvakiu yra labai graziu Aukstaiciu gatveje esancioje religiniu prekiu perduotuveleje. Man atrodo 2 namas nuo savanoriu. Yra istikruju didelis pasirinkimas ir pagal kaina ir pagal ismone.

o mes ten nieko ypatingo neradome, nors pirkome kaip tik ten...dar bazese prie kriksto rubeliu buna...bet ir ten ir ten visa puosyba - apklijuotos lipdukais su religine simbolika. Pirmai dukrai pries kelis metus pirkom ten pat, bet ir zvake tikrai grazi buvo ...siek tiek puosta religiniais simbolias, bet an jos pacios o ne lipduku. Siaip patarciau kur kriksto rubeliai ieskoti, nes ten kartu ir papuosimas tai zvakei buna (jis nera butinas, bet suteikia sventiskumo), o ir prie rubelio jei nori galima derint. ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
O mano panelei bažnyčioje davė gražią krikšto žvakę.
Atsakyti
MANO DUKRYTEI IRGI DAVE BAŽNYČIOJE, O SŪNELIUI PIRKO KRIKŠTATĖVIAI IŠ PARDUOTUVĖS smile.gif
Atsakyti