Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Labas rytas 4u.gif

Vytis atsibunda verkdamas gana daznai, bet tai nereiskia, kad neissimiegojo smile.gif pamato mama ir pasaulis nuostabus, verksma pakeicia sypsena "mama, opa" wub.gif noooooooo (noriu).

O siaip siame etape jis pas mus peckurys. lotuliukas.gif i zidini ilenda, atsidaro ir pelenus barsto. Tai mes ji taip vadinam tongue.gif

I kiema kai isivedu, kaimietukas sast uz kibiro ir varineja po kiema, tada istrauko lauko lempas is zemes, paragauja ir eina toliau tyrinet. Vaje, koks jis pas mus aktyvus, teveliai gi ramus biggrin.gif

Karinuks, skamba nuostabiai jusu pasipliuskenimai thumbup.gif kokie jus aktyvistai!

Sii, garziu emociju tau wub.gif gamta bunda, mazylis kuiciasi sau, kitas uz rankytes wub.gif life is good biggrin.gif

Lekiu mokytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2013 04 22, 05:56)
...

Sii, garziu emociju tau wub.gif gamta bunda, mazylis kuiciasi sau, kitas uz rankytes wub.gif life is good ...


Ačiū wub.gif Tikrai kad, life is good thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Patrikas muša rekordus, pradėjo keltis 5.30 ax.gif Mano svajonėms pamiegoti bent iki 7 nelemta išsipildyti rolleyes.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 04 20, 17:11)
9 val jau einu pusryčių ruošt ir pusryčiaut. Pusryčiai iki 10 val.

Ir išlaukia iki 9 nevalgęs?

Pas manškis irgi skalbimo etapas. Kai supypsi skalbimo mašina, kad jau baigė skalbt, bėga iškart, atidaro ir viską lauk traukia. Aš imu džiaustyt, o tada jis nuo džiovyklos lupa viską ir atgal i skalbiankę kiša smile.gif Nu pasaka be galo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Matssy @ 2013 04 22, 10:37)
Labas  4u.gif

Patrikas muša rekordus, pradėjo keltis 5.30  ax.gif  Mano svajonėms pamiegoti bent iki 7 nelemta išsipildyti  rolleyes.gif


o kelintą eina miegoti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 04 22, 11:45)
o kelintą eina miegoti?  blink.gif

Dažniausiai apie 21h. Dieną miega du kartus po 1-1.5h. Bet būna dienų, kai užmigęs antram miegui kokią 17h, išmiega iki ryto 6 ax.gif
Atsakyti
Laba diena, prisiduodame ir mes po savaitgalio biggrin.gif

Visai nėra sveikatos ką nors rašyti... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

grizom is lauko bigsmile.gif parvedziau namo tooooooki murziu, kad siaubas, padejo mums su MV siltnami dengti lotuliukas.gif

sian su MV puse dienos mieste prasitrainiojom ir puse is to laiko veltui, nes teisme mane turi liudininke apklausti, ir teisma trecia karta atidejo doh.gif varliukas su anyta kariavo tongue.gif

oras nuostabus, kai uzuovejoj tai is vis super thumbup.gif 15 val. kai isejom tai tik dabar pargrizom, kasam visi trys zeme, ziuriu mano vaikas jau pirstus ciulpia lotuliukas.gif doh.gif begom namo isnesiau darzovienes pasildytos, tai valge tik ausys ciauskejo lotuliukas.gif po to dar padirbejom valandele, o dabar jau pargrizom nes pavesyje jau vesoka tongue.gif

oi Mattsy, uzuojauta, maniskis 22.00 val eina, o 7.30-8.00 val. keliasi, ir tai as sunkiai lipu is lovos blush2.gif

ryt vaziuosiu pas mama i svecius pasibuti, vakare griztant vyra pasiimsim is darbo rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Mums krūminiai dyksta. Baisiai irzlus periodas dabar. Ir labai šnekėti nori mažasis smile.gif
O mano dičkis yra pradėjęs mišinuką gerti, bet jau taip normaliai geria... Išgeria vieną buteliuką ir dar jam duok doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 04 23, 11:26)
Labas rytas  smile.gif
Mums krūminiai dyksta. Baisiai irzlus periodas dabar.


labas, o draugai musu console.gif du kruminiai jau prasikale, kiti du pakeliui, jau kartais atrodo, kad viska mesiu ir begsiu laukais nuo to zirzimo doh.gif na bet tikekimes greit praeis sitas etapas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 04 23, 10:40)
labas, o draugai musu  console.gif  du kruminiai jau prasikale, kiti du pakeliui, jau kartais atrodo, kad viska mesiu ir begsiu laukais nuo to zirzimo  doh.gif  na bet tikekimes greit praeis sitas etapas  4u.gif


pas mus visi keturi dygsta. Vienas jau pradygęs, dviejų viršūnėlės išlindusios, o vienas dar nepasirodo, bet dantenos toje vietoje nerealiai sutinusios. Koks vargšiukas vaikas, nevalgo verysad.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
QUOTE(Matssy @ 2013 04 22, 09:37)

Ir išlaukia iki 9 nevalgęs?

aha ramiai... mes visada tokiu ritmu smile.gif bet išgeria visą buteliuką arbatos, ir po to praeina dar šiek tiek laiko iki pusryčių - kas yra tiesiog puiku smile.gif

QUOTE(-Alice- @ 2013 04 23, 10:48)
pas mus visi keturi dygsta. Vienas jau pradygęs, dviejų viršūnėlės išlindusios, o vienas dar nepasirodo, bet dantenos toje vietoje nerealiai sutinusios. Koks vargšiukas vaikas, nevalgo  verysad.gif

friends.gif taip pat visi 4 dygsta... būna, kad visą naktį negali miegot... ir rankos rankos rankos thumbup.gif pastatau prie lango ir laimingas smile.gif o dar po to bus iltiniai biggrin.gif

sėdžiu su rankšluosčiu ant galvos, nudažė plaukus kirpėja ir išlėkė į darbą, atėjo į namus - idealu su mažiais biggrin.gif vakare žadėjo apkirpti, būsiu atsišviežinusi... pavasaris flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 23, 11:51)
sėdžiu su rankšluosčiu ant galvos, nudažė plaukus kirpėja ir išlėkė į darbą, atėjo į namus - idealu su mažiais  biggrin.gif  vakare žadėjo apkirpti, būsiu atsišviežinusi... pavasaris flirt.gif


man bepigu, kirpykla šalia, kitame name. Viena minutė kelio smile.gif Ir kirpėja labai faina, esu ja labai patenkinta thumbup.gif O aš nesugalvoju ką noriu pasidaryti su plaukais. Jie labai ilgi dabar. Reik sugalvoti kažką g.gif
Atsakyti