Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

ir kokie jie vienodi wub.gif
sian kaip tik mb, man gryzus, sake, jog nebeimanoma.. viska is eiles krausto, tempai, kilnoja, meto biggrin.gif iki piesimo Sofiai dar toli, vis dar burna valdo biggrin.gif
nupirkom sian mb ir S bilietus, S vezima sportinuka. gales keliaut. nusprende savaitei i LT lekt*pasaulio lietuviu zaidynems), vasaros pradzioj. kaip reiks savaite vienai isbut? vyras kaip vyras, nu bet be vaiko.. unsure.gif
pas mus siandien nelijo, pasivaiksciojom visa seima wub.gif
ryt nedirbsiu cool.gif eisiu po kiema krapstinetis, reik geles sodint, krumus karpyt.
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2013 04 19, 14:15)
Nuo kada galiu tikėtis, kad vaikams ims piešti? kol kas pieštukus tik kramto, bet aš jau taip laukiu, kada jis pasiims pieštukus, dailiai atsisės prie stalo ir tyliai valandų valandas pieš  biggrin.gif  (įsisvajojau, a?)

nepaguosiu tikriausiai, bet pas mane dar taip niekad nebuvo, kad kuris nors tyliai sėdėtų ir pieštų biggrin.gif jei ir piešia, tai kas 2 minutės neša man rodyti doh.gif
bet - man sunkiausia buvo prieš 7 metus su vienu vaiku. žiauriai sunku, nežinojau, kuo su juo užsiimti, ką veikti, kuo sudominti. kai atsirado antras - nebeturėjau laiko nuobodžiauti, kiekviena minutė suplanuota buvo (neši vieną ant puodo, kitam plauni užpakalį, tada bėgi maitint pirmą, ant rankų laikydama ir tuo pačiu maitindama antrą - nu toks bardakėlis...)
o dabar, kai trečia - ramybė. mes miegam iki 10, kartais iki 11. berniukai keliasi anksti, juos pamaitina vyras prieš eidamas į darbą (aš iš vakaro pasirūpinu +/- ką jie galėtų pusryčiamsm valgyt). tada atsikelia mažoji, eina pažiūrėt, kuo broliai užsiima, o aš dar pusvalandį pasivartau ir išgeriu vyro atneštą (ir atvėsusią) arbatą, įsijungiu kompą, paskaitau kas naujo. tada varau į dušą, kol iš ten iškrapšto mažoji su klykimu - AMAMAMAMAMAMAM!!!!!!!!!!! nu tipo, motin, ir taip tu graži, duok valgyt.
padarau pietus, pamaitinu visus 3, išsibrukam arba į lauką, arba į treniruotę. grįžtam, miegam, keliamės, darau vakarienę, grįžta vyras, atiduodu jam visus 3 vaikus, čiumpu kompą ir ilsiuosi. greit ta diena praeina.
Atsakyti
Tindi, bet tai vyrui ne iskart iduodi vaikus grizus?

Su piesimais super taikliai pasakei, jei ir piesia, gi butinai nest rodyt kas minute kita. Pas mane ramybe tik kol as duse. Kitaip tylos nebuna. Aij, da butinai susipest, nes butinai prireikia tos pacios spalvos abiems, vakar pvz susipese, nes nepasidalino mano plauku. Vyresnysis buvo kirpykloj, tai grizus man pkaukus modeliuot eme, ir viduriniui reik. Padalinau galva i dvi dalis, cia vienam plaukai cia kitam. Susipese. Cia mano! Ne, cia mano! lotuliukas.gif

O jau kad miegat taip ilgai ir da vyras isruosia, nu super. Galvojau turiu auksini vyra, bet kai paskaitau kitu..... biggrin.gif

Mano diena-keliuosi 6. Geriu kava viena. 6.30 prisijingia visi kiti vaikai. Mama, pakelk, nunesk. Tada pagiudau viena pirmam aukste ant sofos padrybsot, issibudint, ateina kitas. Atsiseda. Tada mat pasidaro sofos dviems maza. Na ir prasideda dienele rolleyes.gif

Tada as su trim sukuosi-rengiuosi, pusryciai, vyras eina suni vedziot. Grizta, kosminiu greiciau supakuoju uzkandeles, aprengiu.....diena su V, grizus vyrui ir vaikams is darziuko, vakariene. Vyras, isveda suni. Na ir bunam visi, nes jei iseiciau nuo ju tai vadinas su dviem po darziuko nepabendrauciau g.gif
Vyrui is darbo grizus tiesiai neiduodu vaiku smile.gif

Tai va ir neturiu jausmo, kad O Dabar Laikas Man smile.gif

Na, dingstu aisku i dusa koki, bet vaikai megsta visvien tikrintis kur as, ar ka pasisakyt..... rolleyes.gif

Saindien isvarau i mokymus, grizinesiu velai keturias dienas, tai va bus grynai laikas Man. Aj, da vyras is Odesos parskrenda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciuke: 20 balandžio 2013 - 05:59
Sveiki 4u.gif

mano zuikis miega, sitas laikas MAN lotuliukas.gif as tai siaip nelabai galiu skustis, mano vyras daznai buna namie, jo darbas pamaininis, aisku as ji matau prabegom, nes jis visada turi milijona darbu.... ax.gif bet vis tiek pirma as jam atiduodu varliuka ir begu apsikuopti+virtuve, o po to jis eina savu daryt ax.gif

grizom is lauko, sian vejuota, jei ne tas vejas butu silta ax.gif
Atsakyti
Laaabas smile.gif

na kaip liksiu nepasisakius... lotuliukas.gif

Mano diena (kai visi sveiki): dažnai jau prieš MB skambant žadintuvui - Džiugas būna atkeliavęs į mūsų lovą, bet jis snausti netrugdo smile.gif
Prabundu matau - visi mano vyrai prie stalo "pusryčiauja" - čia apie 6 val ryto būna, vėliausiai jau 6,30 smile.gif
Džiugas pas tetį ant rankų, kiti du renkasi kokį sumuštinį tetis suteps smile.gif (vyresni jau apsirengę ir pasiruošę į daržiuką)
tada MB eina vesti šuns, o jie lieka kramsnot ar ką šiaip paveikt. (pvz. Gustas mėgsta per ta laiką eiti "sklabti" - jo hobis šiam etape lotuliukas.gif prideda rūbų į skalbiankę ir suka rankom būgną)
grįžta MB visi šoka į batus, striukes, eina duoda bučkį man ir jau atia smile.gif tada jau lipu lauk iš lovos, jungiu "Laba rytą", darau arbatos Džiugui ir "kuičiamės" smile.gif klojam lovas, renkam kas nevietoj, rengiamės ir pan. 9 val jau einu pusryčių ruošt ir pusryčiaut. Pusryčiai iki 10 val. Ramiai niekur neskubam, pasimėgaujam smile.gif tada jau Džiugas miegot smile.gif o aš su kava prie PC... ir jau einu skalbt, džiovint ir pan.
Pietaujam, susitvarkom ir einam į lauką. Daba jau lauke sulaukiam brolių ir dar kol jie neišsidūksta iki valiai - tenka prabūt. Arba kai grįžta, jei nelauke, tai sėdam vakarienaut, vakarienė trumpiau nei valanda nesigauna smile.gif tai maždaug 18-19 val. Po to kas ką... dažniausia kartu visi. Ir jau 20,30 praustis, dantų valytis ir miegot.
Žinoma maisto ruošimas daug laiko atima. bet jis kaip kada - kada prieš pat sėdant, kai kada anksčiau. Kaip papuola.
Kol pasaką skaitau MB prie PC. Tada suruošiu rūbus rytdienai dviems ir viskas. Veikiam ką norim smile.gif
pvz geriam vyną smile.gif arba vienas prie PC, kitas prie TV smile.gif arba atvirkščiai, arba knygą kas skaito. arba krentam miegot, aš dažniausia. Arba pabaiginėjam dieną nebaigtus darbus.


Vėjuota diena ir pas mus, bet lėkėm į Santaką - na grožių grožis kai pakilęs vanduo. Prisivaikščiojom, prisižiūrėjom, žmonių daug. Kur užuovėja (senamiestyje visur beveik), tai šilta. Prie upės radom taip pat užuovėją - prie amfitiatro. Tai nemažai laiko ten praleidom. Po to į ūkininkų turgelį - dešrikių nusipirkom ir namo smile.gif pietaut ir miegot.
Atsakyti
Sveikos brunette.gif

Su pavasariu ir saule visas!user posted imageVisi aplink tik šašlus kepa, į gamtą traukia...Smagu wub.gif

Mes šiandien irgi visą dieną tampėmės - nupirkom batukus mažiukui pavasarinius, paskui į svečius pas bendraamžį varėm, tai visai neseniai grįžom smile.gif

Faina skaityt apie jūsų DIENAS smile.gif Aš vis bandau įsivaizduot, kokia bus MANO DIENA, kai antras mažulėlis gims...Na bet jau nedaug laukt beliko-sužinosiu biggrin.gif Vis spurda ir spurda pilve, neleidžia apie save pamiršt-pradedu jaust ir tikėt, kad greitu laiku viskas pasikeis, nes kol tik pilvūzas pūtėsi, nelabai turėjau kada ir įsijaust į nėštukės vaidmenį smile.gif Dabar jau visa šeima laukiam broliuko smile.gif

Kolkas tiek, užsuksiu 4u.gif Visoms linkėjimai nuo mūsų su klecku oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Musu rytas dazniausiai prasideda 9-10val ryto,iki tol buna tik trumpi pabudimai smile.gif Tada keliames kartu pusryciaujam, nes vyresnele Uk darziuka lanko tik kas antra diena ir tik po 3 val. tai dazniausiai kartu bunam, o jei MB dirba, tai tryse smile.gif Po pusryciu as ar tvarkaus, ar siaip ka veikineju namuose, merginos zaidzia kartu, paskui einam i lauka ar su reikalais vaziuojam i miesta. Po to ruosiu pietus, pietaujam. Jei bunam lauke, mazoji pamiega vezime, jei namie, tada papietavus miega. Vyresnele, kai nemiega sedi multikus ziuri kol sese miega 4u.gif Pabudus sesei zaidziam ar ka veikiam drauge, paskui ziurek ir vakarienes metas ateina, po vakarienes vel kas ka veikineja, kas zaidzia, kas demesio reikalauja biggrin.gif Bet siaip daznai tuose tarpuose randu laiko prie pc prisokt, ar siaip pasedet ramiai kavute pagurksnot 4u.gif Na, o miegelio vaikai eina 21-22val. Nuo tada su MB leidziam laika dviese, kas prie pc, kas prie tv ar koki filma kartu ziurim. Ir apie 24val as jau traukiu i lova, Mb dar kita kart pasedi prie pc. Va tokios tos musu dieneles biggrin.gif Kazkaip nesunku man su dviem, buna ir drauge uzsuka su dviem savo vaikais, tai vaikai paduksta, mes pabendraujam 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Nu labai smagu paskaityti apie Jusu dienas wub.gif Kaip puikiai viskas surezisuota..saunuoles!!!.. as negaliu net isisvaizduoti kaip ka nors speciau.. blush2.gif zodziu su vienu skustis negaliu rolleyes.gif nors tikrai gerieti turiu..leidzia mamai pailseti.. puikiai moka uzsiimti pats.. rolleyes.gif

Siii, isivaizduoju kaip laukiat broliuko wub.gif sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

mano vyrai miega apsikabine wub.gif o as uzsukau pas jus ax.gif buvom lauke, vejas ledinis, bet mano zuikiui netrukdo, vakar su MV lygino asfalta, pirkom "padeveta" purvynus aplink namus uzsipilti, tai jo radom prausdamiesi net pampyje lotuliukas.gif doh.gif bet dziaugsmo buvo, su kastuvu dirbti ir karutyje vezintis tongue.gif

laukiam sveciu, isiprase tipo lankynu, nors iki tol gal 10 kart buvo siaip doh.gif nemegstu as tokiu zmoniu... blush2.gif isiprase patys 5-iese, dabar skambina kad neatvaziuos puse doh.gif paskambinau tevams, pakvieciau pietu, pietus grandioziniai suruosti o valgyt nera kam doh.gif

jei ne tie sveciai butume kur i trakus geriau paleke schmoll.gif ar draugai kviete saslu i gamta.... exxxx.....

Musu diena labai ivairi, bet jau dazniausiai buna idomi, ne taip kad rutina, kaip kazkada vis prisimindavau knyga "Baltoji drobule", kai nesioji nuo vieno lango iki kito.... praktiskai jei oras leidzia bunam du kartus po dvi valandas lauke, o visa kita kaip ir visi, valgom miegam ir ka nors veikiam tongue.gif

klausykit, iskilo toks klausimelis, ar jusu keckai neatsikelia po pietu miego verkdami? nezinau ar cia sunerimti ar cia normalu, kad na 1 diena is 3 tai tikrai pabunda klykdamas, o kas idomiausia, kad tik po pietu miego, ryte buna viskas gerai g.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
jei mano kleckas pabunda verkdamas, reiškia, neišsimiegojo. Bandau prigult šalia ir dar pamigdyt, o jei nepavyksta nukalbinu, nužaidinu, numaitinu, o po to vakare einam anksčiau miegot, nes tas miego trūkumas pasijaučia vaikiukui. Šiandien tėvai kirmijo lovoj iki 9:30. Vaikas tai kaip visad septintą gyvas, bet man keltis nesinorėjo. Tai vargšiukas tai šen tai ten galvelę glaudė, net nusnaudė pusvalanduką. Kažkaip neina jis žaisti į kitus kambarius (o gaila).
Atsakyti
Labukas smile.gif

ai kaip smagu paskaitinėt...

Siii... tie spyriai wub.gif

Mes šiandien baseine buvom visi ir su draugais. Atmirkom 1,5 val ir vos iš vandens ėjo ištraukt visus smile.gif vandens pramogų megėjai biggrin.gif

po to lėkėm dešrų gamtoj kept, o "neplanavom", tai Džiugui net vežimo neturėjom... bet argi čia bėda irnesakyk.gif paropinėjo, pienuko atsigėrė ir rankose užmigo, tada guldėm į autokėdutę iškeltą į lauką. Nes ten kur buvom - mašinom negalima. Tai geras vaizdelis - miške autokėdutėj miegantis thumbup.gif

tai grįžę visi dar lovoj vartėmės... toks teigiamas nuovargis.

Oras nuostabus wub.gif net prie Nemuno nebuvo vėjuko... o miške drugeliai tik skraido wub.gif (uodai irgi pradeda lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 21 balandžio 2013 - 18:58
QUOTE(amandux @ 2013 04 21, 10:17)
...

Siii, isivaizduoju kaip laukiat broliuko... sekmes Jums...


Ačiū, amandux wub.gif

QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 21, 13:36)
...klausykit, iskilo toks klausimelis, ar jusu keckai neatsikelia po pietu miego verkdami? ...


Jei maniškis atsikelia verkdamas, tai reiškia neišsimiegojo smile.gif Ne dažnai taip būna, bet pasitaiko...Tada bandau migdyt ant staigiųjų supdama, jei nepavyksta, rengiamės ir einam žaist smile.gif


QUOTE(Karinuks @ 2013 04 21, 18:57)
...
Siii... tie spyriai  wub.gif
...Tai geras vaizdelis - miške autokėdutėj miegantis  thumbup.gif

... (uodai irgi pradeda ... )


Aha, faina tikrai wub.gif Tik šito mažojo spyriukus labai dažnai ir aiškiai jaučiu, praktiškai, kas kokį pusvalandį aktyviau ar pasyviau"tvarkosi" jis "namuose" biggrin.gif

Įsivaizduoju lotuliukas.gif

Joo, nespėjau aš į kiemą kojos įkelt atšilus orui - iš kart į šlaunį įsisegė uodas-mutantas doh.gif Reik tinklelius į langus susidėt, nes pas mus kai vandens telkinių aplink yra, tai tų uodų kiek tik nori doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siii...: 21 balandžio 2013 - 20:35