Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Renacio @ 2013 04 19, 11:28)
Geras gas oras,kaip tik lauke sedim  smile.gif  Viena akim ziuriu kas Mano sodininkai sprando nenusisuktu ir cia ilindau  biggrin.gif


pas mus vėjas ŽIAURUS, šaltas. Fuj. Bet saulė šviečia smile.gif
Atsakyti
Laba
ir kaip jus spejat ka nuveikt
as tai kol pietu miega be dvasios drybsau... o kai vyras grizta, tai issijungiu kaip perdegusi lempute.
Vakar tai vaikas is viso kazkoks uzsivedes buvo.. eina ir eina visa diena - lauke buvom irgi ilgai, bet jau kaip aktyviai. Is vaiku zaislus atimineja, akmenukus valgo, eina eina eina... namo vos partempiau su asarom, tai per penkiolika minuciu (kol as be jegu nukritau ant sofos) spejo isversti virtuves puodu stalcius, vonios stalcius, savo rubu spinta ir dar zaislu deze. Tuo laiku grizo tetis, tai atrodo pasodino i maitinimo kedute g.gif issiunciau po to abu i lauka, tai tik apsitvarkyti ir tespejau.
Siaubas. Bijau. Man su juo vis sunkiau ir sunkiau blush2.gif nemoku as vaiku auginti, neturiu tiek kantrybes ir jegu. Esi islepinta gelele blush-anim-cl.gif
na, bent pasiguodziau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumasha: 19 balandžio 2013 - 11:50
QUOTE(-Alice- @ 2013 04 19, 12:27)
Laba  diena  4u.gif

Kokie gražūs nauji avatarai Karinuko ir Renacio  biggrin.gif

pavasaris, atsinaujinom smile.gif
cia tai Karinuko matau senaji avatara, tik plancetej iziurejau, kad pakeistas, pavasarinis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Pumasha @ 2013 04 19, 12:49)
Laba
ir kaip jus spejat ka nuveikt
as tai kol pietu miega be dvasios drybsau... o kai vyras grizta, tai issijungiu kaip perdegusi lempute.
Vakar tai vaikas is viso kazkoks uzsivedes buvo.. eina ir eina visa diena - lauke buvom irgi ilgai, bet jau kaip aktyviai. Is vaiku zaislus atimineja, akmenukus valgo, eina eina eina... namo vos partempiau su asarom, tai per penkiolika minuciu (kol as be jegu nukritau ant sofos) spejo isversti virtuves puodu stalcius, vonios stalcius, savo rubu spinta ir dar zaislu deze. Tuo laiku grizo tetis, tai atrodo pasodino i maitinimo kedute  g.gif  issiunciau po to abu i lauka, tai tik apsitvarkyti ir tespejau.
Siaubas. Bijau. Man su juo vis sunkiau ir sunkiau  blush2.gif  nemoku as vaiku auginti, neturiu tiek kantrybes ir jegu. Esi islepinta gelele  blush-anim-cl.gif
na, bent pasiguodziau  biggrin.gif

4u.gif greit palengvės mirksiukas.gif
sunku su laiku, bet spėju g.gif
Atsakyti
Nuo kada galiu tikėtis, kad vaikams ims piešti? kol kas pieštukus tik kramto, bet aš jau taip laukiu, kada jis pasiims pieštukus, dailiai atsisės prie stalo ir tyliai valandų valandas pieš biggrin.gif (įsisvajojau, a?)
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2013 04 19, 14:15)
Nuo kada galiu tikėtis, kad vaikams ims piešti? kol kas pieštukus tik kramto, bet aš jau taip laukiu, kada jis pasiims pieštukus, dailiai atsisės prie stalo ir tyliai valandų valandas pieš  biggrin.gif  (įsisvajojau, a?)

laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2013 04 19, 13:15)
Nuo kada galiu tikėtis, kad vaikams ims piešti? kol kas pieštukus tik kramto, bet aš jau taip laukiu, kada jis pasiims pieštukus, dailiai atsisės prie stalo ir tyliai valandų valandas pieš  biggrin.gif  (įsisvajojau, a?)


gal truputi biggrin.gif

mūsų kol kas pats vienas piešia 5 min., paskui jau kviečia, kad ateičiau kartu piešti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DaizzyGirl @ 2013 04 19, 14:29)
gal truputi  biggrin.gif

mūsų kol kas pats vienas piešia 5 min., paskui jau kviečia, kad ateičiau kartu piešti  ax.gif


bigsmile.gif bet piešia
maniškis atrodo dar net nesupranta, kad pieštukas ant popieriaus žymę palieka
rodau,aiškinu, bet efekto jokio - išlupa pieštuką iš rankų ir susigrūda į burną
Atsakyti
Mano mato, kad brolis piešia, tai ir pati bando smile.gif bet ant stalo įdomiau biggrin.gif o ir skonį patikrinti reikia
Atsakyti
Labukas smile.gif

neinu į lauką - šaldytuvą atleidinėjau - jau baigiau, bet jaučiu eisiu kept picos biggrin.gif gal kai vaikai grįš išlysim...

QUOTE(-Alice- @ 2013 04 19, 11:27)
Laba  diena  4u.gif

Kokie gražūs nauji avatarai Karinuko ir Renacio  biggrin.gif

ačiu... taip ieškojau kažko tokio gaivaus - ir radau bigsmile.gif

QUOTE(Renacio @ 2013 04 19, 12:23)
pavasaris, atsinaujinom  smile.gif
cia tai Karinuko matau senaji avatara, tik plancetej iziurejau, kad pakeistas,

tamstos avataras mane įkvėpė bigsmile.gif

QUOTE(Pumasha @ 2013 04 19, 13:15)
Nuo kada galiu tikėtis, kad vaikams ims piešti? kol kas pieštukus tik kramto, bet aš jau taip laukiu, kada jis pasiims pieštukus, dailiai atsisės prie stalo ir tyliai valandų valandas pieš  biggrin.gif  (įsisvajojau, a?)

nepiešia... mato piešiančius, bet pats valgo... ragauja... kamštelį atkemša, užkemša, deda kurnos, bet tik nepiešia (apie flamasterius aš)... o brolių flamasterius būtinai nori iškratyti iš jų buvimo vietos ir po namus paskleisti... tai su Džiugo flamasteriais broliai kolkas piešia lotuliukas.gif

ai... beja, neivienai manau nėra labai lengva su tais vaikais. Tik... jei tau trugdo kad iškrausto ir pan - tada reik ieškot užraktų. Nebereiks nervuotis, kad iškrausto smile.gif lauke... ten jau sudėtingiau, bet... yra kaip yra. man tai šventė būna, kai kokį stalčių krausto - tada manęs nereik... lotuliukas.gif bet palikti tik tokie, kur dzin kad iškrausto. Nepridaro daugiau škadų.
Nuo pirmo vaiko gimimo - namie daug kas pasikeitė - nes labai kraustė, labai smalsus, ilgas pirštas, tai taip ir liko iki šiol viskas kas pavojinga, ko negalima - to nėra, tada žinok - daug lengviau pasidaro bent jau namie 4u.gif
bet... ir tas etapas praeis ir tikrai bus lengviau 4u.gif
Atsakyti
tai pas mane irgi palikti tik saugūs stalčiai, visa kita sukrauta kur aukštai. Manęs nevargina, kad krausto, tik būtų dar geriau, kad paskui sukraustytų viską atgal blush2.gif nes jis iškrausto per dvi minutes, o aš po to viską rankioju dešimt doh.gif
Atsakyti
Pumasha, kaip nuostabu, kad tu kupina roziniu svajoniu lotuliukas.gif

Atsakyti
Mes is lauko, su fanaru doh.gif

oj as nie sekundes mazojo negaliu palikti, tai kesinasi geles numesti, tai i zidini lenda, tai komoda krausto, tai puodus taso, telika jungineja, kompa lauzo ir t. t. pasaka be galo, bet einam renkam ir tiek, vis tiek kol kas kitaip nebus, tai kazkaip del to nervus gadintis schmoll.gif ismeto surenkam ir einam toliau tongue.gif

ziurim zinias ir eisim vakarieniauti, teti i darba isleide ax.gif
Atsakyti