Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Karinuks @ 2013 04 18, 10:45)
Renacio - vasara lauke  biggrin.gif  nei dviejų savaičių nereikėjo  mirksiukas.gif

palauk palauk biggrin.gif kai supypsės telefonas tada žiūrėsim lotuliukas.gif savaitgalį jau nebus taip biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Karinuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Mes irgi nuo 6 gyvi, žadintuvo nereikia. Tėtį į darbą prikelia, o tada jau mamą už rankos ir iš lovos tempia biggrin.gif Nors ir sunku išlipti iš lovos, bet man labiau patinka, kad anksti keliamės. Tada diena visai kitokia, tiek spėji nuveikt rolleyes.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif na laukiam kol pypsės lotuliukas.gif

QUOTE(Matssy @ 2013 04 18, 09:54)
Labas  4u.gif

Karinuks  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Mes irgi nuo 6 gyvi, žadintuvo nereikia. Tėtį į darbą prikelia, o tada jau mamą už rankos ir iš lovos tempia  biggrin.gif Nors ir sunku išlipti iš lovos, bet man labiau patinka, kad anksti keliamės. Tada diena visai kitokia, tiek spėji nuveikt  rolleyes.gif

va va... thumbup.gif spėjom jau namus apsitvarkyt, papusryčiaut, Džiugas nusimaudė ir jau miega...
eisiu langų valyt, o tai jau gėda pro juos žiūrėt - toks rūkelis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif

Buvom vakarpas gyditoja pagaliau tai svoriskiek apstojas tai dabar 12,7 o ugis 84cm tik va sonkauliukai
sonkauliukai labai rieciasi ir ortopeduo labai kojytes nepatoko toek padukad ir kulniukasir sleivoja tai rudeni gausim ortopediniusbatukus

Osiaip tai po kiema laksto kaip prisukta o baseinas dar neaptvertas pilna roziu spygliuotu ir viska akmrnim dekoruota tai negalima nuo jos ne zingsnio atsitraukt nes lekia akisidegus doh.gif omiega tai geriausiu atveju valada pietu o visa kita laika namus griaunao zis rodo ir labai daznai neikalauja niam vis. Laksto ies pasko ir niam do niam doh.gif


Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2013 04 18, 12:03)
Sveikos  rolleyes.gif

Buvom vakarpas gyditoja pagaliau tai svoriskiek apstojas tai dabar 12,7 o ugis 84cm tik va sonkauliukai
sonkauliukai labai rieciasi ir ortopeduo labai kojytes nepatoko toek padukad ir kulniukasir sleivoja tai rudeni gausim ortopediniusbatukus

Osiaip tai po kiema laksto kaip prisukta o baseinas dar neaptvertas pilna roziu spygliuotu ir viska akmrnim dekoruota tai negalima nuo jos ne zingsnio atsitraukt nes lekia akisidegus  doh.gif omiega tai geriausiu atveju valada pietu o visa kita laika namus griaunao zis rodo ir labai daznai neikalauja niam vis. Laksto ies pasko ir niam do niam doh.gif

maniske virtuvej prie spinteliu atsistojus irgi vis maisto reikalauja, arba kai mes ka valgom ir rekia niam niam niam lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

grizom is kiemo, nesiau namo klykianti, kaip jis nenori namo, kabinosi uz duru, reikejo po viena pirstuka nuimineti lotuliukas.gif

siandien buvau mieste su reikalais uzsidejau pavasarinius batukus pritryniau 4 pusles doh.gif ryt vel reiks vaziuoti nezinau kaip batus teks detis doh.gif

maniskis atvirksciai nieko nevalgo, is 13.5 kg, tesveriam 12 ir esam tikrai virs 86 cm ugio, darosi ilgas ir kudas, bet kadangi aktyvus kaip velniukstis tai kiek suvalgo reiskias jam uztenka ax.gif ciela diena kemsa vaisius ir varskytes tongue.gif
Atsakyti
Šian kaip išėjom 16 val, taip prieš 20 val grįžom - galvojau, kad vaikai mane gyvą suvalgys, kol valgyt paruošiau lotuliukas.gif
jaučiuos oro prisikvėpavus... biggrin.gif

Nemunas fainas toks - plaaaatuuus smile.gif

Langus kiek daug valančių lotuliukas.gif aš pradėjau, po to žiu kaimyniniam name priešais dar kelios prisijungė lotuliukas.gif

sklandė trys gandrai virš kiemo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 18 balandžio 2013 - 21:58
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 18, 22:56)
Šian kaip išėjom 16 val, taip prieš 20 val grįžom - galvojau, kad vaikai mane gyvą suvalgys, kol valgyt paruošiau  lotuliukas.gif

sklandė trys gandrai virš kiemo  wub.gif

o ką Džiugas tiek ilgai veikia lauke?
maniškė, apie 1,5-2 val tik teišbūna, paskui kojos nebelaiko biggrin.gif

Kažin ką atneš g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 04 18, 22:12)
o ką Džiugas tiek ilgai veikia lauke?
maniškė, apie 1,5-2 val tik teišbūna, paskui kojos nebelaiko  biggrin.gif

Kažin ką atneš  g.gif  lotuliukas.gif

didžiają dalį sedėjo vėpsojo, po to užmigo, o kai nubudo - pilnas kiemas vaikų - tai vėl vėpsojo ilgai, kol pabodo... tada ir nešiojau, ir vedžiojau ir šunis glostė...
niekaip bernų negalėjau namo parvaryt... tai ir peralko...

tikiuos man jau viską atnešė... va tom kur kitos langus valė - dar trūksta trūksta lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif

skauda kanopas verysad.gif gyvenime nebuvo tokiu pusliu nuo batu, o dar kad ne nuo nauju, o nuo metus nesiotu tokias pusles pritrinti.... doh.gif

siandien oras neidomus, na gal veliau ir iseisim trumpam i kiema ax.gif

uzminkiau tesla pyrageliams, bus su grybais tongue.gif

mano zuikis, siandien pats man atnese puoduka ir "aaaa" pasiprase bigsmile.gif thumbup.gif idomu sutapimas ar jau po truputuka draugausim su puoduku? rolleyes.gif

maniskis lauke gali buti visa diena, nei jis pavargsta nei isalksta, jam svarbiausia kad butu gert blink.gif ir gali buti visa diena.... bet jis nesedetu ie ne stebetu, jam reikia eit lekt, vakar ir asfalto paragavom ir zemiu, ir kate uz uodegos aukstyn galva pakelem doh.gif tik spek nusisukt, o jis jau skadnikas kur nors ilindo doh.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Kokie gražūs nauji avatarai Karinuko ir Renacio biggrin.gif
Atsakyti
Geras gas oras,kaip tik lauke sedim smile.gif Viena akim ziuriu kas Mano sodininkai sprando nenusisuktu ir cia ilindau biggrin.gif
Atsakyti