Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Parsivedžiau iš lauko išbadėjusius ir pavargusius, miega abu jau smile.gif
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 17, 10:57)

tai gal 11-12 val? labai gerai sako - kam reiks - tas pamiegos smile.gif su vežimu lauke - jokių bėdų miegot gi smile.gif

aaa... botų "Batų kalne" yra po 10Lt... yra ir tokių bilekokių, bet yra ir labai fainučių smile.gif

toks laikas tinka smile.gif gal reiktų vėl pratintis miegoti vežime g.gif biggrin.gif o tai neatsimenu kada tas buvo biggrin.gif

mums botų irgi reikia abiems, Danielius dar ir be pavasarinių batų blush2.gif neapsižiūrėjau, kad išaugo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilina @ 2013 04 17, 13:35)


Dėl myto, mes šią savaitę bet kuriuo atveju pasuosim..


tai galima kita savaite daryt, gal iki to laiko daugiau atsisauks norinciu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 04 17, 13:31)
tai galima kita savaite daryt, gal iki to laiko daugiau atsisauks norinciu...  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
šios savaitės mažai ir liko biggrin.gif

Renacio, Džiugas tai miega visur, kai jam miegot reik... tai man su juo vienu judėt jokių bėdų nėra... jis prie manęs derinasi smile.gif tai aš laiko atžvilgiu paslanki... galiu derintis prie kitų smile.gif

vaikai po lauko būna tobuli: valgyt nori, greit užmiega lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 17, 14:50)
Renacio, Džiugas tai miega visur, kai jam miegot reik... tai man su juo vienu judėt jokių bėdų nėra... jis prie manęs derinasi smile.gif tai aš laiko atžvilgiu paslanki... galiu derintis prie kitų smile.gif

vaikai po lauko būna tobuli: valgyt nori, greit užmiega  lotuliukas.gif  thumbup.gif

jaučiu ir mano užmigtų ax.gif tik visada namo grįžtam nes ir Danieliui reikia miegot, nors jis esant reikalui ir be miego išsiverčia biggrin.gif


mano per greit nori, nespėju nuvilkti, jau šaukia abu doh.gif turiu jau būt pasiruošus, tik pašildau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2013 04 17, 10:55)
Laba diena,

Bandziau per FB rasyt bet nezinau ar pasirase, tai cia sakau paklausiu - gal yra mamyciu norinciu i Northway seminara nueiti penktadieni pavakare apie pirmaja pagalba mazyliams, ar kazkas tokio. Manau butu naudinga sio to isgirst. Keliauju.



Kokia kaina? as noreciau, kelinta valanda? vyras i naktine iseina... jei apie pietus ir kaina neauksta labai noreciau ax.gif

Sveiki 4u.gif

Mano zuikis su vyru apsikabine miega wub.gif , vaika namo pargyniau 15 val. doh.gif nuo 10 val lauke, mociutes kiema Pilaitej tyrinejo doh.gif kai tik namo klykimas doh.gif lauke pavalge pietus kieme sededamas lotuliukas.gif zodziu auginam laukinuka lotuliukas.gif

pabijojom vaziuoti namo, nes numiega masinoj 10 minuciu, tik iskeli prabunda, o po to vakare zir zir prasideda ir uzmigdyt miegot tragedija isvargusi doh.gif

siandien oras tai superinis, bet jau bjursta, idomu, koks bus savaitgali g.gif


Aleksandriukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Vakar buvom Belmonte pasivaikscioti, tai taip fainei pailsejom thumbup.gif MV paskui J tai prisilakste, o as ramiai svariu oru kvepavau tongue.gif mano mazius nieko nebijo, nei vandens nei kriokliu, vos nulaikem doh.gif islakste visa Belmonta skersai ir isilgai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjork1985: 17 balandžio 2013 - 15:19
Laikas kazkada apie 16.30 29 lt g.gif reik dar paziuret smile.gif
Atsakyti
Tai labai labai svarbus pranešimas besirūpinantiems savo kūno apimtimis ir svoriu!
Ir kaip niekas anksčiau apie tai nepagalvojo ir mūsų visų neįspėjo?!!! Niekada daugiau neleiskite, kad šampūnas bėgdamas nuo plaukų, padengtų jūsų kūną! Ar kada paskaitėte, kas labai aiškiai parašyta ant šampūno etiketės?: „APIMTĮ DIDINANTIS PRODUKTAS“! Nenuostabu, kad niekaip nepavyksta atsikratyti nereikalingų kilogramų!
Taigi, nuo šiol pradedam praustis indų plovilkiu, kurio etiketė viliojančiai žada: „YPATINGAI GERAI RIEBALUS ŠALINANTIS PRODUKTAS“!
Atradę šią nuostabią išeitį, iš dušo niekad neišeisime:)))


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu Karinuks cia fantastiskai suskelei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Labai itikinamai dar biggrin.gif

Labas rytas nuo 6 mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 17, 23:56)
Tai labai labai svarbus pranešimas besirūpinantiems savo kūno apimtimis ir svoriu!
Ir kaip niekas anksčiau apie tai nepagalvojo ir mūsų visų neįspėjo?!!! Niekada daugiau neleiskite, kad šampūnas bėgdamas nuo plaukų, padengtų jūsų kūną! Ar kada paskaitėte, kas labai aiškiai parašyta ant šampūno etiketės?: „APIMTĮ DIDINANTIS PRODUKTAS“! Nenuostabu, kad niekaip nepavyksta atsikratyti nereikalingų kilogramų!
Taigi, nuo šiol pradedam praustis indų plovilkiu, kurio etiketė viliojančiai žada: „YPATINGAI GERAI RIEBALUS ŠALINANTIS PRODUKTAS“!
Atradę šią nuostabią išeitį, iš dušo niekad neišeisime:)))
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

laugh.gif laugh.gif

Labas rytas
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 17, 23:56)
Tai labai labai svarbus pranešimas besirūpinantiems savo kūno apimtimis ir svoriu!
Ir kaip niekas anksčiau apie tai nepagalvojo ir mūsų visų neįspėjo?!!! Niekada daugiau neleiskite, kad šampūnas bėgdamas nuo plaukų, padengtų jūsų kūną! Ar kada paskaitėte, kas labai aiškiai parašyta ant šampūno etiketės?: „APIMTĮ DIDINANTIS PRODUKTAS“! Nenuostabu, kad niekaip nepavyksta atsikratyti nereikalingų kilogramų!
Taigi, nuo šiol pradedam praustis indų plovilkiu, kurio etiketė viliojančiai žada: „YPATINGAI GERAI RIEBALUS ŠALINANTIS PRODUKTAS“!
Atradę šią nuostabią išeitį, iš dušo niekad neišeisime:)))
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


oj geras lotuliukas.gif
pas mane purumo suteikiantis, uztat tokia puri kaip bandele hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 17, 22:56)
Tai labai labai svarbus pranešimas besirūpinantiems savo kūno apimtimis ir svoriu!
Ir kaip niekas anksčiau apie tai nepagalvojo ir mūsų visų neįspėjo?!!! Niekada daugiau neleiskite, kad šampūnas bėgdamas nuo plaukų, padengtų jūsų kūną! Ar kada paskaitėte, kas labai aiškiai parašyta ant šampūno etiketės?: „APIMTĮ DIDINANTIS PRODUKTAS“! Nenuostabu, kad niekaip nepavyksta atsikratyti nereikalingų kilogramų!
Taigi, nuo šiol pradedam praustis indų plovilkiu, kurio etiketė viliojančiai žada: „YPATINGAI GERAI RIEBALUS ŠALINANTIS PRODUKTAS“!
Atradę šią nuostabią išeitį, iš dušo niekad neišeisime:)))
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Laabas rytas bigsmile.gif

Ciuke - na ir anksti, ką.... maniškis, tai 6 val žadina... man anksti....

Renacio - vasara lauke biggrin.gif nei dviejų savaičių nereikėjo mirksiukas.gif

iš to juoko ir aš kritau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gera dozė lotuliukas.gif
Atsakyti