Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Renacio @ 2013 10 13, 14:43)
okaip tavo sveikata?


bangom, visko buna, kolkas padeti kontroliuoju smile.gif

kaip jusiskiam sekasi su valgymu? noriai valgo? maniskis pats valgo tik tai, kas jam skanu labai, o kas ne, tik pakapsto pora saukstu, paskui pati turiu gainiotis smile.gif nzn kaip sudomint smile.gif
Atsakyti
Maniškei su valgymu bangom. kartais šveičia- net stebiuosi, o būna dienų, kad pora šaukštelių ir viskas. bet aišku, ji kompensuoja paskui tą trūkumą pienu.
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 10 13, 14:16)
Maniškei su valgymu bangom. kartais šveičia- net stebiuosi, o būna dienų, kad pora šaukštelių ir viskas. bet aišku, ji kompensuoja paskui tą trūkumą pienu.

Dar pati maitini? bigsmile.gif
Maniske irgi valgo bangom-kartais buna dienu kad labai mazai valgo, o kartais atrodo uzkist neina biggrin.gif Bet hemoglobinas kaip buvo ant ribos taip ir niekaip nepakeliam. Bet mazoji suvalgo kur kas daugiau uz devynmete sese. O tos hemoglobinas labai aukstas.

Vyresnioji mano jau po "operacijos" Ispjove augliuka is burnytes, dabar tiria ar nebuvo piktybinis. Labai labai pergyvenu kad tik visas gerai butu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo florete: 13 spalio 2013 - 14:47
Labukas...

100 metų net nėjau patikrinti... ale kažkas šiandien mane čia atvedė... bigsmile.gif

PoSiTiVe, sveikinu su tokia gera naujiena wub.gif lengvo nešiojimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif šaunuoliai jūs...
didelė šeima yra gėris wub.gif


QUOTE(kutikutule @ 2013 10 13, 15:08)
bangom, visko buna, kolkas padeti kontroliuoju  smile.gif

kaip jusiskiam sekasi su valgymu? noriai valgo? maniskis pats valgo tik tai, kas jam skanu labai, o kas ne, tik pakapsto pora saukstu, paskui pati turiu gainiotis  smile.gif  nzn kaip sudomint  smile.gif

4u.gif linkiu, kad visgi pasiryžtumei tam didžiam žingsniui, ir kad su sveikata viskas būtų gerai 4u.gif wub.gif

O mažius mūsų valgo labai gerai, bet... pats nevalgo... o suvalgo tai susaugusio porciją, kai alkanas... aišku, būna kad ko nors nenori - nieks jam nekiša smile.gif

QUOTE(florete @ 2013 10 13, 15:40)
Vyresnioji mano jau po "operacijos" Ispjove augliuka is burnytes, dabar tiria ar nebuvo piktybinis. Labai labai pergyvenu kad tik visas gerai butu unsure.gif

Laikom kumščius 4u.gif


O mes ... mes... chm... ruduo atėjo, tai visi kosintys, pasloguojantys... alergologę lankom su mažium (buvo alerginis šokas kartą - akyse tinti pradėjo), tyrimus darom, turėtų paskirti gydymą jau...

visi einame į savo darbukus. namie lieka karaliauti šuniukas su katinu smile.gif
Atsakyti
Laba
QUOTE(Karinuks @ 2013 10 16, 15:24)
visi einame į savo darbukus. namie lieka karaliauti šuniukas su katinu smile.gif

kokius namus randat grįžę? biggrin.gif

Džiugas lengvai priprato prie daržiuko?
Atsakyti
kutikutule, Karinuks, aciu smile.gif Baisiai laukiu vizito pas gine, o dar beveik dvi savaites, tai turbut prazilt iki to laiko spesiu biggrin.gif

florete, dukrytei 4u.gif Viskas bus gerai 4u.gif

Karinuks, sveikit 4u.gif

O valgo maniske net nezinau.. siaip gal mazokai, bet labai megsta visokius uzkandzius tarpuose ir neina niekaip nuo ju atpratint - eina i virtuve ir zyzia prie spinteles, kad duociau sausaini koki ar dziuvesi. Aisku stengiuosi kiek imanoma zyzimus nukreipt kita linkme ir duot normalius pietus/vakariene, nes ir taip kruopa auginu, sveria biski daugiau nei 11, bet kadangi per prievarta nekisu, filmuku neziuri valgydama ir mama ant blakstienu nesoka, kad tik vaikui sauksta ar du papildomus sukist, tai kiek suvalgo, tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 10 16, 15:31)
Laba

*kokius namus randat grįžę?  biggrin.gif

**Džiugas lengvai priprato prie daržiuko?

*dažniausiai kokius paliekam... jie megėjai dieną pamiegot biggrin.gif

**nežinau ar jau priprato smile.gif bet eina jau pats, kaikuriais rytais dar pazyzia, jau grįžta geresnės nuotaikos... po truputį lengvėja...


PoSiTiVe, pati labai taikliai atsakei - užkandžiai smile.gif mano vienas vaikas gali visą dieną tik užkandžiauti, kitas užkandžius visiškai ignoruoja, o trečias galėtų tik obuolius visą dieną valgyt lotuliukas.gif

Džiugas sveria apie 12 kg. kaip kiti mažiai?
Atsakyti

Labas rytas, jungiuosi ir aš 4u.gif

Positive - sveikinu 4u.gif nestuke.gif

Aš į darbą dar neinu, dirbu namuose prie PC, eisiu vasario vidury kai mažajam sukaks 2 metukai. Mažasis jau į daržą eina, bet savaitę paeina, savaitę paskui snargliuojasi. Dabar iltiniai dygsta, piktas, sloga baisi, tai nepriima tokio apsisnargliavusio į daržą ir sėdime namuose. Bet jau augam, augam. Vyresnysis brolis yra pradėjęs labai rūpėti, tai visi žaidimai su broliu. Ir jau pats toks mandresnis. Prieš darželį nukirpom plaukus su mašinėle pirmu numeriu, tai visai kitoks vaikas be plaukų lotuliukas.gif

QUOTE(florete @ 2013 10 12, 13:34)
As tai net bijociau pagalvot dar apie viena nestuma, man jau gana, palauksiu anuku ax.gif


va man irgi tas pats, draugė rugsėjo vidury mergytę pagimdė, tai kai pamačiau naujagimę, pagalvojau: " ai, jau gal ne...". Nors nežinai kaip čia gali būti.... biggrin.gif

QUOTE(kutikutule @ 2013 10 13, 14:08)
kaip jusiskiam sekasi su valgymu? noriai valgo? maniskis pats valgo tik tai, kas jam skanu labai, o kas ne, tik pakapsto pora saukstu, paskui pati turiu gainiotis  smile.gif  nzn kaip sudomint  smile.gif


maniškis tai valgo kai jam skanu. Labai mėgsta virtas tarybines pieniškas dešreles, bananus. Va su tais dalykais tai nereikia gainiotis, o kiti valgiai tai kaip kada 4u.gif

QUOTE(florete @ 2013 10 13, 14:40)
Vyresnioji mano jau po "operacijos" Ispjove augliuka is burnytes, dabar tiria ar nebuvo piktybinis. Labai labai pergyvenu kad tik visas gerai butu unsure.gif


oi kaip nefainiai verysad.gif sveikit 4u.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 10 16, 14:24)
*O mes ... mes... chm... ruduo atėjo, tai visi kosintys, pasloguojantys... alergologę lankom su mažium (buvo alerginis šokas kartą - akyse tinti pradėjo), tyrimus darom, turėtų paskirti gydymą jau...


mažajam tai nustatė kiaušiniui alergiją, stengiuosi nieko neduoti, kur sudėtyje kiaušinis, tai bėrimas yra akivaizdžiai apmažėjęs. Nors vieną dieną daviau žirnių sriubos, užkietino viduriukus nuo jos, tai visas buvo žiauriai išbertas 4u.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 10 16, 23:58)
Džiugas sveria apie 12 kg. kaip kiti mažiai?


mano irgi panašiai apie 11-12 kg. Pamperius naudojam Huggies 4 dydžio, o drabužiai 92 cm. ūgiui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Alice-: 17 spalio 2013 - 07:11
Labas rytas
mano sveria 13. bet jau pakudus šiek tiek, buvo beveik 14 ax.gif

užkandžių maniškiams abiems nereikia. Nebent būna belvitos sausainukų, bet ir tai nevisada įsiūlysi. bet abu pieną geria litrais, tai gal galima kaip užkandį užskaityt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renacio: 17 spalio 2013 - 08:33
o belvitos sausainiai ir mums jega thumbup.gif megsta ir J ir as
Alice, pieniskos desreles ir maniski valdo, isverdu dvi, supjaustau, tai sedi kantriai kol suvalgo abi ir dar praso biggrin.gif dar burokeliu sriuba, o visa kita tinka tik kai labai alkanas smile.gif
maniskis su rubais ir pamiu sveria 13kg, nestoras tik kad aukstokas.
Karinuks, kaip tavo kacius su sunium? nesipesa? smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aciu uz palaikyma del dukrytes, siandien jau gavom atsakymus- buvo lupos cista karsta.gif As per ta laukimo savaite maniau kad prazilsiu, visada sugebu prisigalvoti paciu blogiausiu dalyku doh.gif Uztai dabar taip gera thumbup.gif Geresnes dovanos net negaleciau isivaizduoti savo su MB 14-tosioms metinems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2013 10 18, 14:39)
Sveikos 4u.gif Aciu uz palaikyma del dukrytes, siandien jau gavom atsakymus- buvo lupos cista karsta.gif As per ta laukimo savaite maniau kad prazilsiu, visada sugebu prisigalvoti paciu blogiausiu dalyku doh.gif Uztai dabar taip gera thumbup.gif Geresnes dovanos net negaleciau isivaizduoti savo su MB 14-tosioms metinems thumbup.gif


ojojoj kokia grazi proga, sveikinam su sukaktuvem wub.gif heart.gif birthday.gif 14 metu jau sis tas smile.gif smagu del dukros, geros naujienos thumbup.gif
Atsakyti