Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Sveiki 4u.gif

As diiiiirrrbbbuuuu doh.gif pas kaimynus braskes renku cool.gif griztu namo keturiom po 60 kg isrinkusi, moka centus, uz 1 kg 1 lt, bet ir tai pinigai ant zemes nesimeto, mazas su mano sese, zinokit sutvarke per tris dienas kaip reikia, pats eina zaidzia, kalbasi pats su savim, nei kaprizu nei asaru, miega po 3.5-4 val. n(kaip cia neprisigirus tfu tfu tfu lotuliukas.gif ) aisku kol mama negrizta,o tada jau isauga vel ragiukai lotuliukas.gif

mes nusprendem siemet i darza mazojo neleist, as tiek pergyvenau, kad tik patektu, o dabar mano vyras pareiske, kad jis pats ji ziures, o ta diena kai jis dirbs mano mama, kad jie jau susitare blink.gif zodziu man beliko tik patyleti ir palinkseti galva lotuliukas.gif bet is kitos puses, paciai sirdis krauju apsipildavo kai pagalvodavau, kad toki maza varliuka, ten reiktu palikti.... schmoll.gif tai teisingai sako, darzelis didesnis stresas tevams negu vaikams lotuliukas.gif bet vyro argumentai buvo svaresni, turi isgert 1 l per diena skysciu, ten neduos, su kakiu pampe jokiu budu but negali, nes ecoli bakterija, didziausias musu priesas, ten kad tuoj pat pakeistu kai tiek vaiku, nelabai tikiu, plius ligos, asasros ir t.t. teko sutikt su vyru ir tik palinkset galva cool.gif kur jis anksciau buvo kai as naktim nemiegojau, galvojau kaip ji i ta darzeli reiks leist, kam primoket kad ziuretu ir t.t. doh.gif blush2.gif

bet ir karstis nenormalus, mes su mama galvojom mirsim tuose braskynuose siandien, per tokia kaitra, girdejau dabar per telika, kad skvala zada unsure.gif

taigi nuo rugsejo pirmosios keliauju darban mirksiukas.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 06 19, 22:10)
Alice - esu kaip nekilnojamas turtas biggrin.gif doh.gif sugebejau pamesti auto rakteli... Tai apsipirkti maisto vaziuoju per vyresniu pietu miega su autobusu, kartu su Dziugu. Reik tik pora stoteliu, bet vistiek uztrunka...


smile.gif aš irgi jau beveik kaip nekilnojamas turtas. Dičkio nebevedame į tą vasarinį daržą (skriaudžia jį ten), tai jau visą likusį birželį ir liepą tik į kiemelį verysad.gif

QUOTE(amandux @ 2013 06 20, 13:28)
Sveikutes 4u.gif
Karinuks, mes pastoviai melnragej duodames..  mirksiukas.gif tai gal susimatom?.. ax.gif


paimk ir mus kartu 4u.gif

QUOTE(bjork1985 @ 2013 06 21, 17:34)
As diiiiirrrbbbuuuu  doh.gif pas kaimynus braskes renku  cool.gif


lotuliukas.gif nu tu ir duodi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 06 21, 19:53)
paimk ir mus kartu  4u.gif

Alice, mes vaziuojam su autiku .. tai drasiai galim paimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 06 13, 13:52)

Kutikutule, o tu sveik, kai būsi Klaipėdoj, prasinešk, mums tai čia iš viso, vs ne kaimynai biggrin.gif


soriukas,nors ir sveciavomes visa savaite, sikart neisejo susitikt, nes dienos metu budavau ligoninej, vakare namo paleisdavo, viena su vaiku niekur negalejau iseit, tai nepavyko susitikt, bet mes dar planuojam per MB atostogas pabut Klp, tai manau tikrai pavyks susimatyt. bet uztat pora dienu neblogu pasitaike, tai su anytos pagalba iki juros palekem, koks kaifas cool.gif ispute visas bedas is galvos, o ir mazajam atrakcija, tokia didele smelio deze be pradzios ir pabaigos lotuliukas.gif
kaunietes, kur vaziuojat su maziukais pasipliuskent prie vandens? lampedziu ir kauno mariu bijau del uzterstumo blush2.gif
Atsakyti
Florete, ten kartais ne tawo wyro swogeris mire? Jei taip,tai manau jusu seimai tai gera naujiena
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 25, 13:51)
Florete, ten kartais ne tawo wyro swogeris mire? Jei taip,tai manau jusu seimai tai gera naujiena

Tas pats. Uosviam didelis palengvejimas, bet vaikui vel trauma, mire mama, o dabar ir tevas. Kad ir koks jis buvo blogas savo vaika jis mylejo, o ir vaikas mylejo teva. Visai neseniai man jis sake kad pasiilgo tetes labai unsure.gif Kad tik moketu uosviai kiek imanoma tinkamai pranesti jam tokia zinia unsure.gif
Beje, vakar jo (Lelesiaus) motina skundesi kad jos sunelis kalejime sumustas, kad plyso skrandis, ir visas jo turinys issiliejo ant zarnu. Taip kad ne sava mirtim mire, nors ziniasklaida tai nutyli ir kogero nutyles. Jis zinojo kas jo kalejime laukia, per daug priesu turejo ten. Zodziu lazda turi du galus, tiek per gyvenima blogio pridares, tiek zmoniu nuskriaudes, dabar atsieme uz viska su kaupu.
Atsakyti
Na va mes oficialiai jau neįgalumą turim. Vakar pasiemiau pažymėjimą (aišku dar dozę ašarų ten palikau), o šiandien savivaldybėj susitvarkiau dėl pašalpos.
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 27, 10:36)
Na va mes oficialiai jau neįgalumą turim. Vakar pasiemiau pažymėjimą (aišku dar dozę ašarų ten palikau), o šiandien savivaldybėj susitvarkiau dėl pašalpos.

Nesmagu tokie reikalai, bet pazvelk is kitos puses-kas menesi papildomu pinigeliu bus. Vaikas nuo to didesniu nei mazesniu ligoniu netaps,o pinigeliu tokiems ligoniukams tikrai reikia daugiau. Arba galima taupyti, va sesuo per metus laiko jau nemaza suma sukaupe thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo florete: 27 birželio 2013 - 11:00
QUOTE(werika @ 2013 06 27, 11:36)
Na va mes oficialiai jau neįgalumą turim. Vakar pasiemiau pažymėjimą (aišku dar dozę ašarų ten palikau), o šiandien savivaldybėj susitvarkiau dėl pašalpos.

4u.gif
pritariu floretei drinks_cheers.gif
mes jau antrą kart susitvarkėm.
Atsakyti
Labukas! smile.gif

O as vis meetinuos biggrin.gif wub.gif

Buvo atlekus Tindiriuska su visa savo faina trijule. Dziugas neabejingas Ugnei wub.gif grazu ziuret! Ir vyresni berniukai lengvai bendra kalba rado thumbup.gif:

O siandien su Amandux kavytes atsigerem bigsmile.gif labai smagi mamyte, o Kristijonas kokias grazias garbanas turi biggrin.gif ir kiek sneka bigsmile.gif tik jiedu dviese nepabendravo: uzmigo pradzioj Dziugas, o kai pabudo - Kristijonas pavargo jau ir uzmigo biggrin.gif
Pasirodo mano tevai ir jos uosviai vienoje gatveje gyvena. Tikiuosi pakartosim wink.gif apsnekejom, kad reik su Alice susiorganizuot visoms!

Kutilikutule, del vandenuko - tai manau geriausi ezerai Dzukijoj. Mes vaziuojam i Draseikius, skaidrus svarus vandenukas. Jura tai kazi ar svari - suteka tas pats Nemunas i ja...

Renacio, o cia kuriam? Danieliui gal?

Ka veikiat?

Dziugas tai jau laksto... Negalejau kavytes ramiai atsigert - vis bego nuo manes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 27 birželio 2013 - 20:35
QUOTE(Karinuks @ 2013 06 27, 21:32)
Labukas! smile.gif

O as vis meetinuos biggrin.gif wub.gif

Renacio, o cia kuriam? Danieliui gal?

Ka veikiat?

Dziugas tai jau laksto... Negalejau kavytes ramiai atsigert - vis bego nuo manes biggrin.gif

smagu meetukai thumbup.gif

taip, Danieliui

vat bus tau biggrin.gif 4u.gif , mano nuo manęs vis dar nebėga, tik pas mane lotuliukas.gif
mes kitą savaitę važiuosim prie jūros pasišaldyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 06 27, 13:49)
4u.gif
pritariu floretei  drinks_cheers.gif 
mes jau antrą kart susitvarkėm.



O kokia pas jus forma? Kiek pinigeliu gaunat? Nes man niekas sumos nepasake,tik sake kad mazai
Atsakyti