Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(werika @ 2013 06 14, 21:31)
Na mes jau po konsultacijos. Šviesa tunelio gale smile.gif Rado alergija kiaušiniui, grūdiniams (avižos, miežiai, kviečiai, rugiai), paukštienai, pupelėms (lęšiai, žirniai). Leido valgyti kiaulieną, bulves, uogas, pieno produktus!, tuną, lašišą. Aišku, ne kažkas, bet bent jau tikrai geriau nei buvo. Leido netgi skiepytis tuo baisiuoju skiepu. Po pusantro mėnesio pasirodyti-jei viskas gerai. Jei blogės-skambinti ir lėkti extra. Bet vien pasakymas, kad baikit-viską išgyvensim ir išaugsim, suteikė man daug vilties ir džiaugsmo smile.gif Žodžiu, šiandien, po ilgo laiko tarpo, man smagi diena smile.gif
Ačiū jums visoms už palaikymą ir rūpestį  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O stirnieną sukirto mano vaikas net pasičepsėdamas (ko su mėsa nėra buvę) smile.gif

Kaip smagu girdeti tikiuos kad susireguliuosit dieta ir isaugsit rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(werika @ 2013 06 15, 15:14)
Per anksti apsidžiaugiau. Nors uždraustų produktų nieko negavo, šiandien vėl visas raudonas ir baisus . Nuotaikos nulis. Jau nebežinau, ką daryt

O tai ka valget gal kokia uoga netiko g.gif g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Laukiu laisko is savivaldybes, pakvietimo i darzeli, marazmas kazkoks.... doh.gif kai paziurejau naujus autobusu grafikus Vilniaus mieste, su vyru apsalom doh.gif ka jie sau galvoja... unsure.gif unsure.gif unsure.gif jei man vaziuoti i darba autobusu, autobusas arba 6.07 val, arba 7.17 val..... doh.gif tipo kitu laiku zmonems nereikia?

Werika kaip jus? ax.gif

kur vel visi pradingo? g.gif

Sii kaip tavo pilvukas gyvena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjork1985: 17 birželio 2013 - 14:00
Sveikos,
Tai kaip su tais darzeliais? As visai is konteksto iskritus, nes nuo 6-dienio su mazuoju ligoninej gulim. Siandien jau aciu Dievui paleidzia. Va mazis miega, as laukiu kol dokus paruos, sake apie 13 val galesim vaziuot smile.gif
O siaip tai baisu... Rotas ir dar kazkokios zarnyno lazdeles buvo. Tempa beveik 40, numust zemiau 38 pirma para niekaip nesiseke. Vaikas guli kaip lapas, i nieka nereaguoja.... nu bet gavo laseliniu, antibu, tai dabar jau ryskiai geriau. Aisku namie dar gydysim toliau, bet dabar jau i poliklinika eisim.
Papildyta:
Apie autus girdejau, kad cia vasaros grafikas, kad nuo rudens ju bus trigubai daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo : 18 birželio 2013 - 09:32
QUOTE(VŽ @ 2013 06 18, 09:34)
Sveikos,
Tai kaip su tais darzeliais? As visai is konteksto iskritus, nes  nuo 6-dienio su mazuoju ligoninej gulim. Siandien jau aciu Dievui paleidzia. Va mazis miega, as laukiu kol dokus paruos, sake apie 13 val galesim vaziuot smile.gif
O siaip tai baisu... Rotas ir dar kazkokios zarnyno lazdeles buvo. Tempa beveik 40, numust zemiau 38 pirma para niekaip nesiseke. Vaikas guli kaip lapas, i nieka nereaguoja.... nu bet gavo laseliniu, antibu, tai dabar jau ryskiai geriau. Aisku namie dar gydysim toliau, bet dabar jau i poliklinika eisim.
Papildyta:
Apie autus girdejau, kad cia vasaros grafikas, kad nuo rudens ju bus trigubai daugiau.


siaubeli 4u.gif gerai kad jau geriau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

VZ sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Werika - po maza zingsneli i prieki 4u.gif

Alice - esu kaip nekilnojamas turtas biggrin.gif doh.gif sugebejau pamesti auto rakteli... Tai apsipirkti maisto vaziuoju per vyresniu pietu miega su autobusu, kartu su Dziugu. Reik tik pora stoteliu, bet vistiek uztrunka...
O su visais trim varom papramogaut, bet tada reik dar vieno zmogaus pagalbos: vienam - Dziugas su vezimu, kitam - du strakalai...
Auto stovi uzrakinta doh.gif atsarginis komplektas Kaune, o vyras Paryziuje bigsmile.gif
Bet vasara dar nesbaige... Vilties neprarandu kur tais pasimeetint smile.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif

Visom po sveikatos balioneli kam reikia 4u.gif

Karinuks nu su nuotikais gaila negaliu isilaust i namus pas tave atsiusciau raktus lotuliukas.gif

O as kankinuos su belekokiais skrandzio skausmais pas manevisada jis budavo jautrus ir budavo tai erozojos tai uzdegimai o dabar prigeriau vaistu nuo nugaros vitaminu ir ka vel erozijos ir opele tai sakes kaip skauda ir negera o dar maza lipa ant ranku kelt negaliu lipa ant pivo sokineja doh.gif nu bet nieko kaipnors apsigydisim dabar man dieta tik baisiausia kad kavos negaliu tai vaikstau kaip lapas doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Karinuks, mes pastoviai melnragej duodames.. mirksiukas.gif tai gal susimatom?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2013 06 20, 14:20)
O as kankinuos su belekokiais skrandzio skausmais pas manevisada jis budavo jautrus ir budavo tai erozojos tai uzdegimai o dabar prigeriau vaistu nuo nugaros vitaminu ir ka vel erozijos ir opele tai sakes kaip skauda ir negera o dar maza lipa ant ranku kelt negaliu lipa ant pivo sokineja doh.gif nu bet nieko kaipnors apsigydisim dabar man dieta tik baisiausia kad kavos negaliu tai vaikstau kaip lapas  doh.gif

4u.gif
kokius vaistus geri? daug metų kankinaus su skrandžiu, kol neišsigydžiau "ranitidinu" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 06 20, 14:13)
4u.gif
kokius vaistus geri? daug metų kankinaus su skrandžiu, kol neišsigydžiau "ranitidinu"  ax.gif


As ranitidina geriau nuo rugstingumo. Paskui pakeiciau i papaja-vis siek tiek naturaliau
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 20, 21:36)
As ranitidina geriau nuo rugstingumo. Paskui pakeiciau i papaja-vis siek tiek naturaliau

čia kai nestuke.gif ? man tai ne rūgštys buvo, o skausmas žiaurus reguliariai užeidavo. pagėrus vaistų dingo jau kokie 5-6metai
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 06 20, 20:45)
čia kai  nestuke.gif ? man tai ne rūgštys buvo, o skausmas žiaurus reguliariai užeidavo. pagėrus vaistų dingo jau kokie 5-6metai


Ir prieš nestuke.gif man buvo problemų su rūgštimis. O per nestuke.gif tai buvo iš vis pragaras. O raniditino per nestuke.gif nenorėjau gert, tai radau alternatyvą ir iki šiol geriu tik papają thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 06 20, 16:13)
4u.gif
kokius vaistus geri? daug metų kankinaus su skrandžiu, kol neišsigydžiau "ranitidinu"  ax.gif

As geriu omeprazol

Nu sakes dabar dar maze kazko viduriout pradejo o ant nosies per jonines suneno gimtadeinis nu nesiseka tai sakes pries savo gimce viduriavo dabar pries pusbrolio nu kr sugeba doh.gif
Atsakyti