Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(werika @ 2013 06 14, 12:01)
Na ką šiandien vakare važiuojam aptarti tyrimų rezultatų. Vakar nuplėšiau jam pleistrus (žiauru buvo, visa nugarytė apklijuota pleistrais, ir visi sakyčiau gerai prilipę) žviegė ant viso kaimo, man net širdis plyšo... Odytė plona, pleistrai super prilipę, nesiduoda, verkia-nenoriu net atsiminti. Jau geriau man tokios kančios, o ne mano mažiukui...
Pagaliau šeimos gydytoją sutvarkė ligos dokus (dvi savaites tvarkė), tai galėsiu jau vešt į komisiją dėl neįgalumo paskyrimo.
Nieko nenoriu, tik kad mano mažiukas pasveiktų...

Vargsiukas vaikas, suprantu kaip mamai sirdis plysta tai taip vaika kankint reikia unsure.gif O kaip odele sureagaus i alergenus, matosi kur paraude? Gal pagaliau tiksliai nustatys kam alergija, ir vengdami draudziamu priduktu galesit gyventi be berimu. Sesuo savo vaikuti maitina konkreciai pagal tos gydytojos nurodymus ir net nepasakytum kad tas vaikas AD turi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Užsukau pakviesti į koncertą - pilietinę akciją
"Apginsime Šeimą-Išsaugosim Lietuvą".
Renginys vyks šį sekmadienį 15 val Katedros aikštėje.

GYVA MUZIKA, pokalbiai (kalbės psichologai, kunigai, šeimos),
bus ŽAIDIMŲ ERDVĖ VAIKAMS.

Su savimi galite atsinešti vaišių - dalinsimės su kaimynais.
Labai kviečiame sudalyvauti smile.gif

https://www.facebook...96579776/?ref=2
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2013 06 14, 12:23)
Vargsiukas vaikas, suprantu kaip mamai sirdis plysta tai taip vaika kankint reikia unsure.gif O kaip odele sureagaus i alergenus, matosi kur paraude? Gal pagaliau tiksliai nustatys kam alergija, ir vengdami draudziamu priduktu galesit gyventi be berimu. Sesuo savo vaikuti maitina konkreciai pagal tos gydytojos nurodymus ir net nepasakytum kad tas vaikas AD turi thumbup.gif


Man tai ten niekur neparaudę-tas man ir nepatinka. Geriau jau aiškiai matytųsi, kad tam ar anam alergiškas. Na žiūrėsim, ką vakare gydytoja pasakys. Jei vėl reikės klijuot mėginius, nusišausiu, nebeištversiu, kai reikės vėl juos nuplėšinet. Bet tikiuosi anksčiau ar vėliau ir mes rasim alergenus ir galėsim gyvent pilnavertį gyvenimą. Nes per tas dietas, mano bernas beveik už visas vasarinukes merginas lengvesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 14, 14:02)
Man tai ten niekur neparaudę-tas man ir nepatinka. Geriau jau aiškiai matytųsi, kad tam ar anam alergiškas. Na žiūrėsim, ką vakare gydytoja pasakys. Jei vėl reikės klijuot mėginius, nusišausiu, nebeištversiu, kai reikės vėl juos nuplėšinet. Bet tikiuosi anksčiau ar vėliau ir mes rasim alergenus ir galėsim gyvent pilnavertį gyvenimą. Nes per tas dietas, mano bernas beveik už visas vasarinukes merginas lengvesnis smile.gif

Laikysim kumstukus uz jus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif
KARUNUKS su praejusiu tave wub.gif

WERIKA kaip man jusu gaila na tikekimes kad pavyks bent jau neisgyti o suvaldyti ta alergija 4u.gif

O mano grazuole vakar atsirakino duris ir pabego i lauka o as to nesitikejau ir galvojau kad zaidzia vortuvej na males ji pirmyn atgal ir susimasciau staiga kad pertylu nueinu ziuriu duris atlapos vaiko nera tai aciu D kad ji apejo basena ir nuejo i dezute su jos zaislais ir smeliu


MAMYTES JAU UZAUGO MUSU NAMINES VISTYTES TAI JAI KA DOMINA RASYKIT NES PASKUI NEBELIKS
Atsakyti
Na mes jau po konsultacijos. Šviesa tunelio gale smile.gif Rado alergija kiaušiniui, grūdiniams (avižos, miežiai, kviečiai, rugiai), paukštienai, pupelėms (lęšiai, žirniai). Leido valgyti kiaulieną, bulves, uogas, pieno produktus!, tuną, lašišą. Aišku, ne kažkas, bet bent jau tikrai geriau nei buvo. Leido netgi skiepytis tuo baisiuoju skiepu. Po pusantro mėnesio pasirodyti-jei viskas gerai. Jei blogės-skambinti ir lėkti extra. Bet vien pasakymas, kad baikit-viską išgyvensim ir išaugsim, suteikė man daug vilties ir džiaugsmo smile.gif Žodžiu, šiandien, po ilgo laiko tarpo, man smagi diena smile.gif
Ačiū jums visoms už palaikymą ir rūpestį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O stirnieną sukirto mano vaikas net pasičepsėdamas (ko su mėsa nėra buvę) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 14, 20:31)
Na mes jau po konsultacijos. Šviesa tunelio gale smile.gif Rado alergija kiaušiniui, grūdiniams (avižos, miežiai, kviečiai, rugiai), paukštienai, pupelėms (lęšiai, žirniai). Leido valgyti kiaulieną, bulves, uogas, pieno produktus!, tuną, lašišą. Aišku, ne kažkas, bet bent jau tikrai geriau nei buvo. Leido netgi skiepytis tuo baisiuoju skiepu. Po pusantro mėnesio pasirodyti-jei viskas gerai. Jei blogės-skambinti ir lėkti extra. Bet vien pasakymas, kad baikit-viską išgyvensim ir išaugsim, suteikė man daug vilties ir džiaugsmo smile.gif Žodžiu, šiandien, po ilgo laiko tarpo, man smagi diena smile.gif
Ačiū jums visoms už palaikymą ir rūpestį  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O stirnieną sukirto mano vaikas net pasičepsėdamas (ko su mėsa nėra buvę) smile.gif

Smagu skaityti tokias naujienas wub.gif 4u.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 14, 19:31)
Na mes jau po konsultacijos. Šviesa tunelio gale smile.gif Rado alergija kiaušiniui, grūdiniams (avižos, miežiai, kviečiai, rugiai), paukštienai, pupelėms (lęšiai, žirniai). Leido valgyti kiaulieną, bulves, uogas, pieno produktus!, tuną, lašišą. Aišku, ne kažkas, bet bent jau tikrai geriau nei buvo. Leido netgi skiepytis tuo baisiuoju skiepu. Po pusantro mėnesio pasirodyti-jei viskas gerai. Jei blogės-skambinti ir lėkti extra. Bet vien pasakymas, kad baikit-viską išgyvensim ir išaugsim, suteikė man daug vilties ir džiaugsmo smile.gif Žodžiu, šiandien, po ilgo laiko tarpo, man smagi diena smile.gif
Ačiū jums visoms už palaikymą ir rūpestį  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O stirnieną sukirto mano vaikas net pasičepsėdamas (ko su mėsa nėra buvę) smile.gif

Puikios naujienos, dziaugiames uz jus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 14, 19:31)
Na mes jau po konsultacijos. Šviesa tunelio gale smile.gif Rado alergija kiaušiniui, grūdiniams (avižos, miežiai, kviečiai, rugiai), paukštienai, pupelėms (lęšiai, žirniai). Leido valgyti kiaulieną, bulves, uogas, pieno produktus!, tuną, lašišą. Aišku, ne kažkas, bet bent jau tikrai geriau nei buvo. Leido netgi skiepytis tuo baisiuoju skiepu. Po pusantro mėnesio pasirodyti-jei viskas gerai. Jei blogės-skambinti ir lėkti extra. Bet vien pasakymas, kad baikit-viską išgyvensim ir išaugsim, suteikė man daug vilties ir džiaugsmo smile.gif Žodžiu, šiandien, po ilgo laiko tarpo, man smagi diena smile.gif
Ačiū jums visoms už palaikymą ir rūpestį  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O stirnieną sukirto mano vaikas net pasičepsėdamas (ko su mėsa nėra buvę) smile.gif

Super naujienos thumbup.gif
Atsakyti
WERIKA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai dziugu kad viskas i geraja puse 4u.gif 4u.gif 4u.gif smagu, daug produktu is tikruju, ziurek kiek galima padaryti idomaus is bulviu, o zuvyte dar kur, uogos visos, nors maziukas vitaminu gaus 4u.gif maniskis braskes ir zemuoges kemsa visa diena tongue.gif

mano mazas su sloga doh.gif atvaziavo patevio sunus su suneliu, o tas su baisuline sloga, tipo i darzeli neeina nera kur deti, ir ka kita ryta maniskis su tooookiiaaa sloga kad pro nosi neprakvepuoja, sakiau pasirodys akyse as jam pasakysiu ka as apie ji galvoju, bet kai atskaiciau paskaita pateviui tai tas nebesirodo schmoll.gif

siandien saltoka, as sedziu su magistriniu, mano zuikis kvarsina galva mociutei ax.gif
Atsakyti
Per anksti apsidžiaugiau. Nors uždraustų produktų nieko negavo, šiandien vėl visas raudonas ir baisus . Nuotaikos nulis. Jau nebežinau, ką daryt
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 15, 13:14)
Per anksti apsidžiaugiau. Nors uždraustų produktų nieko negavo, šiandien vėl visas raudonas ir baisus . Nuotaikos nulis. Jau nebežinau, ką daryt

console.gif manau kad susitvarkysit, aisku kad dabar sunku, suprantu ka isgyveni, sunku savyje surasti tos kantrybes, bet kaip nors, juk "MAMA" pats stipriausias sutverimas pasaulyje 4u.gif
Atsakyti