Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Kutikutule dar laukiam atsakymo is darzelio ar is vis patekom ax.gif

Karinuks happybday.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

beje sveiki 4u.gif
Atsakyti
Na ką mes po alergologės. Gavom patvirtinimą, kad būklė labai sunki (nors šitą jau žinojau). Uždėjo lopo mėginius, penktadienį važiuosim vertint rezultatų. Kai pasakiau, ką valgom, tik pakraipė galvą ir sako "visus alergenus". Nu blyn kaip sunervavo. Griežtai pagal klinikų alergologės dietą viską daviau-o čia tipo tu mamka durne visus alergenus vaikui kiši ir nori, kad nebertų... Sunervavo... Nors maniškis sakė, kad per daug imu į galvą-niekas manęs nekaltino. Bet šiaip tokia nieko visai, maloni-aišku, kaip nebus maloni, kai tokios pas ją kainos. Bet bent jau laukt nereikia, pasitinka su šypsena, išlydi su dar didesne, nes jau būni susimokėjęs lotuliukas.gif Tai dabar lauksim penktadienio ir žiūrėsim, ką naujo sužinosim.
Skambinaus dėl darželio, tai sakė direktorė grįš liepos 15d., tada ir skambinti doh.gif Bet neįmu į galvą-su tokia diagnozę, nelabai jį paprastas darželis priims. Yra specialus, bet kiek girdėjau, nieko ten ypatingo-kažkiek reguliuoja tą mitybą, bet vistiek visiems vienodą maistą duoda. Tai nelabai ir noriu ten. Ir šeimos daktarė patarė jo dar neleist. Žodžiu - kankinsim močiutę toliau. Šiandien močiutė taip vaiką nugainiojo, kad 3,5 val pietų miego miegojo thumbup.gif (Aišku po šito pasygirimo posto ate geras pietų miegeli) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo werika: 11 birželio 2013 - 20:53
Sveikos!

Karinuks, nuosirdziausi sveikinimai! 4u.gif

S i darza pradeda rugpjucio 19d. Buvom cia kazkada susipazinime visi trys. Tai ji tai teti, tai mane akim stebi, bet siaip puikiai jautesi. manau neturetu bedu but su adaptacija. Darzas fainas, net miegamasis yra, kur galima savo lovele atvezt biggrin.gif o ir siaip patiko bent is pirmo ispudzio. bus 14 vaiku iki 3m. ir 4,5 aukletojo. nepatiko tik sarasiukas su reikiamais rubais. joptararai, kad ilgas biggrin.gif

pirmai savaitei darze turim sudaryta plana. pirma diena visi valanda busim, antra diena visi vel valanda. trecia jau S tik su teciu 3 val. ir t.t. visi vaikai nauji pradeda eit skirtingom savaitem, kad nebutu jiem visiems streso smile.gif po viena "suvystys". zodziu kol kas tik geriausi atsiliepimai, matysim kaip bus, kai jau lankyt prades smile.gif

Werika, linkiu aisku rezultatu penktadieni! ir brukstelk kaip kas, o tai vis rupes..
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 11, 20:51)
Na ką mes po alergologės. Gavom patvirtinimą, kad būklė labai sunki (nors šitą jau žinojau). Uždėjo lopo mėginius, penktadienį važiuosim vertint rezultatų. Kai pasakiau, ką valgom, tik pakraipė galvą ir sako "visus alergenus". Nu blyn kaip sunervavo. Griežtai pagal klinikų alergologės dietą viską daviau-o čia tipo tu mamka durne visus alergenus vaikui kiši ir nori, kad nebertų... Sunervavo... Nors maniškis sakė, kad per daug imu į galvą-niekas manęs nekaltino. Bet šiaip tokia nieko visai, maloni-aišku, kaip nebus maloni, kai tokios pas ją kainos. Bet bent jau laukt nereikia, pasitinka su šypsena, išlydi su dar didesne, nes jau būni susimokėjęs  lotuliukas.gif Tai dabar lauksim penktadienio ir žiūrėsim, ką naujo sužinosim.
Skambinaus dėl darželio, tai sakė direktorė grįš liepos 15d., tada ir skambinti  doh.gif  Bet neįmu į galvą-su tokia diagnozę, nelabai jį paprastas darželis priims. Yra specialus, bet kiek girdėjau, nieko ten ypatingo-kažkiek reguliuoja tą mitybą, bet vistiek visiems vienodą maistą duoda. Tai nelabai ir noriu ten. Ir šeimos daktarė patarė jo dar neleist. Žodžiu - kankinsim močiutę toliau. Šiandien močiutė taip vaiką nugainiojo, kad 3,5 val pietų miego miegojo  thumbup.gif  (Aišku po šito pasygirimo posto ate geras pietų miegeli) smile.gif

Pas kuria daktare buvot, pas ta Jurate?


Karinuks, sveikinam ir mes 4u.gif


Atsakyti
Karinuks, su sampadieniu tave mirksiukas.gif Visko visko kuo geriausio linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loud @ 2013 06 11, 21:52)
Werika, linkiu aisku rezultatu penktadieni! ir brukstelk kaip kas, o tai vis rupes..


Būtinai parašysiu - ačiū už rūpestį 4u.gif

QUOTE(florete @ 2013 06 11, 23:36)
Pas kuria daktare buvot, pas ta Jurate?


Aha - pas Jūratę smile.gif
Atsakyti
Labukas!

Aciu labai uz sveikinimus! Labai malonu!:)

Loud, niu kaip fainei ir protingai viskas darzelyje. Smagu. O papasakok koks sarasiukas rubu smulkiau.

Werika, kaip gerai, kad isklausete visai kitokios nuomones. Ir as buciau susinervavusi, nes medikais norisi pasitiketi. Ana dieta neveiksminga, tai gal sitos pasiulyta bus tinkama. Viltis yra. Rasyk, as ir vis laukiu ziniu is jusu!

Kutikutule, sveik greiciau! Reik Klaipedoj pasimeetint wink.gif

Gimce atsvenciau labai smagiai: kieme su kruvele vaiku ir ju tevais smile.gif o geliu geliu... nuo ryto nese kurjeriai. Pirmas dar tik is duso islindusia uzklupo... Papuose gera nuotaika mane! Taip visa diena ir praejo. Nesitikejau tiek demesio sulaukti, nes maniau, kad esu uzsisukusi voveres rate su vaikais ir as nieko nematau, ir manes niekas nemato. Smarkiai klydau, kuo labai dziaugiuosi. Kaip gerai, kad yra gimtadienis!


Esam jau pajuryje, oras jau siltas, kai atvaziavom savaitgali, tai vaiksciojom su siltais megztiniais, liemenem. Akivaizdziai salta buvo tik prie juros, nes is miesto atvaziave zmones ejo trumpom rankovem pajurin, o is pajurio bego ranksluosciais apsisiaute, nes daugiau nieko neturejo.

Rasau is telefono, tai skurdus vaizdas.




Atsakyti
Karinuks, su gimtadieniu!
mes kita savaite irgi prie juros traukiam su vaikais. t.y., as traukiu su 3 vienetais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kutikutule @ 2013 06 11, 13:25)
gavom lopseli nuo siemet, nuo rugpjucio pradesim pratintis po pora valandeliu. norejau paklaust kaip kitu leliai prades eit? irgi nuo rugpjucio ar nuo rugsejo?

manoji greiciausiai neis iki 2014 rudens arba 2015 pavasario arba rudens. kazkaip man norisi jos mazumu kuo ilgiau pasidziaugti blush2.gif i lopseli net neplanuoju leisti.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(Renacio @ 2013 06 10, 09:43)
Nu jau nedinkit taip visiškai  biggrin.gif


ne, ne, nedingsim, nebijok biggrin.gif

QUOTE(kutikutule @ 2013 06 11, 12:25)
gavom lopseli nuo siemet, nuo rugpjucio pradesim pratintis po pora valandeliu. norejau paklaust kaip kitu leliai prades eit? irgi nuo rugpjucio ar nuo rugsejo?


mes tai eisim nuo rugsėjo vidurio, kaip loud kad rašė, ten irgi po vieną visus "vystys" biggrin.gif Galvoju ir aš dabar, kaip čia reikės daryti g.gif Ar po porą valandėlių pradžiai per dieną palikti, ar kaip.. Žiūrėsiu kaip vaikas jausis. Va dičkiui jokios adaptacijos nereikėjo, o dabar iš viso, per vasarą į kitą darželį eina, ten iš 3 darželių vaikus surinko, tai dičkiui jokio streso, ten grupė mišri, iki 5 metų vaikai eina, faina jam, kalbėjau su auklėtoja, sako daug veiklos jam yra su dičkiais. Vakar paėmiau iš daržo, tai nenorėjo namo eiti smile.gif

QUOTE(loud @ 2013 06 11, 21:52)
nepatiko tik sarasiukas su reikiamais rubais. joptararai, kad ilgas biggrin.gif


kas ten per sąrašas? sudomino ir mane 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 06 12, 22:51)
Kutikutule, sveik greiciau! Reik Klaipedoj pasimeetint wink.gif


Karinukai, sweikinu (nors ir pavėluotai ax.gif ) su gimtadieniu 4u.gif
user posted image

Reik, reik būtinai pasimytinti. O jūs ilgai čia KLP būsit? Gal pasimatom kokią dieną senamiestyje, kokios kavelės atsigertume...? mes, matai, be mašinos esam, MB į darbą važiuoja, su dviračiu nenorėčiau minti iki Melnragės, nes vėjai stiprūs, kelionė tolima, tuoj tas mano žiogas ir susirgtų. Nu nebent su 6 autobusu biggrin.gif O gal kartais netyčia iki kokio akropolio sugalvotumėt? mes tai prie akrio gyvenam. Nu vienu žodžiu, svarbu noras būtų, tai ir sugalvosim kaip nors 4u.gif

Kutikutule, o tu sveik, kai būsi Klaipėdoj, prasinešk, mums tai čia iš viso, vs ne kaimynai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

karinuks, su praejusiu gimtadieniu 4u.gif bigsmile.gif
as db irgi klaipedoj, bet cia reabilitacijoj, su malonumu susimytinciau, bet viena nelabai galiu dar leliaus savo tampyt, negaliu sunkiai kelt, o kazka dar tampytis is paskos, kad padetu, nenoriu ir taip jau visi esam pavarge nuo mano bedu...

tindiriuska, as irgi galvojau nevest dar siemet, bet as kaip pagalvoju, kaip reiks ziema nnamie su juo sedet tai baisu pasidaro, nes jau db jei neturi ka veikt eina zyzia is kampo i kampa, lauke su vaikais buna ramiakas, tai pamaniau, kad gal visai patiks ten jam, o kaip bus matysim, visada galima ir nevesti smile.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

QUOTE(kutikutule @ 2013 06 13, 19:04)
as db irgi klaipedoj, bet cia reabilitacijoj, su malonumu susimytinciau, bet viena nelabai galiu dar leliaus savo tampyt, negaliu sunkiai kelt, o kazka dar tampytis is paskos, kad padetu, nenoriu ir taip jau visi esam pavarge nuo mano bedu...


tai ateik pas mane kavos atsigerti kokią dieną. Kviečiu į svečius smile.gif
Atsakyti
Na ką šiandien vakare važiuojam aptarti tyrimų rezultatų. Vakar nuplėšiau jam pleistrus (žiauru buvo, visa nugarytė apklijuota pleistrais, ir visi sakyčiau gerai prilipę) žviegė ant viso kaimo, man net širdis plyšo... Odytė plona, pleistrai super prilipę, nesiduoda, verkia-nenoriu net atsiminti. Jau geriau man tokios kančios, o ne mano mažiukui...
Pagaliau šeimos gydytoją sutvarkė ligos dokus (dvi savaites tvarkė), tai galėsiu jau vešt į komisiją dėl neįgalumo paskyrimo.
Nieko nenoriu, tik kad mano mažiukas pasveiktų...
Atsakyti