Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(-Alice- @ 2013 06 03, 17:06)
mes savo gydytoją pasikvietėme, antibus išrašė  4u.gif


Na aš su paracetamoliu tempą numušiau. Dabar jau geriau, tik valgyt nenori-sunku ryt.
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 03, 20:41)
Na aš su paracetamoliu tempą numušiau. Dabar jau geriau, tik valgyt nenori-sunku ryt.

reiktų kreiptis į gydytoją, padaryti kraujo tyrimus, paracetamolis tik simptomus slopina - jis negydo 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 06 03, 22:01)
reiktų kreiptis į gydytoją, padaryti kraujo tyrimus, paracetamolis tik simptomus slopina - jis negydo  4u.gif  ax.gif


Panašu, kad jau geriau. Gydytoja... Mūsų gydytoja savaitgalį nekelia ragelio. Jau galvojau pirmadienį važiuot į priimamąjį, bet jau geriau
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif


Oi kiek serganciu visiem po sveikateles 4u.gif

As irgi jau daug metu gyvenu su stuburo problemom ir ka susigyvenu ir nesioju ir darau ir skauda or tirpsta viskas ir galva pastoviai nuo to skauda maze kaip paimu tai buna norisi mi ka isikadt kaip kokia ranka su petim uzskausya arba kokos tok vaizdas atsijungia jega tiesiog is ju dingsta o man operuot perpavojinga o ir mb turi isvarzas bet jam kazkakip nera taip blogai kaip pas mane nes man dar ir kamalas kalklo uzspaustas labai ai nu zodziu belekas susigyveni kas belieka nors istikro tai sss toks gyvenimas o norisi kalnus nuversti unsure.gif


Florete pas mus vistukes buna kazkaur apie 3kg rolleyes.gif
Atsakyti
Nu jau nedinkit taip visiškai biggrin.gif

Werika, kaip Gytis? Pasveikot? Buvai pas privačią alergologę?
Kutikutule, kaip tavo sveikata?
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 06 10, 10:43)
Nu jau nedinkit taip visiškai  biggrin.gif

Werika, kaip Gytis? Pasveikot? Buvai pas privačią alergologę?
Kutikutule, kaip tavo sveikata?


sveikos

as nieko, guliu kaip tortas ir ziuresim kas toliau bus. vis pasvajodavau kad noreciau i kokius masazus,vandens proceduras, atsipalaiduot na tai va, db viska gaunu ko norejau tongue.gif smile.gif sunkiausia, kad kolkas vaiku negaliu rupintis, vis reikalinga kazkieno pagalba...


Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 06 10, 12:30)
sveikos

as nieko, guliu kaip tortas ir ziuresim kas toliau bus. vis pasvajodavau kad noreciau i kokius masazus,vandens proceduras, atsipalaiduot na tai va, db viska gaunu ko norejau tongue.gif smile.gif sunkiausia, kad kolkas vaiku negaliu rupintis, vis reikalinga kazkieno pagalba...

o kas padeda?
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 06 10, 12:34)
o kas padeda?


db anyta atvarius pagelbet, vakarais didziausias kruvis vyrui tenka blush2.gif o kai is artimu niekas negali, samdomes auklyte.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Mano zuikis nuluzo supynese wub.gif isemiau, perkeliau i lova miega toliau, sian vel atsikele 6.30 val. blink.gif o as jau taip buvau ipratus 9 val. busti ir iki 10 val. lovoj voliotis blush2.gif

ziurinejuosi sau telefono, gal as kazkokia kvaila, nu bet mane tie ismanieji nervina, o kazko kito nebebera, o senaji mazas baigia sudauzyti, ir tai jis jau byra nuo senumo lotuliukas.gif o noriu kad butu su dviem sim ir maziausiai 5 MP kamera ir nebrangiai doh.gif matyt daug noriu lotuliukas.gif

mano zuika, zemuoges ir braskes valgo tonom, nebegaliu niekur nuslepti, eina per darzus jei neranda raudonu, valgo zalias lotuliukas.gif gerai, kad musu nuo nieko neberia, nes jau butume panasus iu braskes lotuliukas.gif

laukiam atsakymo is darzelio, jei nepatenkam varau i darba, mazaji mamai su vyru palikus rolleyes.gif zinokit jau svajoju kaip gausiu normalia alga blush2.gif lotuliukas.gif o jei patenkam, tai sedziu iki rugsejo ir pratinames prie darzelio, i darba griztu spali cool.gif

oras sian tai siaubas kazkoks, vaziavom su MB is miesto, tai 14 laispniu masinoj rode blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 06 10, 09:43)
Werika, kaip Gytis? Pasveikot? Buvai pas privačią alergologę?


Ačiū - pasveikom. Pagal požymius buvo angina sad.gif Žiopla motka aš-galvojau, vaikas nevalgo nes serga, o jis nevalgė, nes gerklytę skaudėjo. Tik vandenuką ištisai gėrė.
Rytoj vakare kaip tik einu pas tą alergologę. Šiandien G atsinaujino visi bėrimai-kaip burokas vėl visas. O jau taip džiaugiaus, kad geriau buvo...
Šiandien pirma diena darbe - oi kaip sunku buvo be mažiuko...
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 10, 22:19)
Šiandien pirma diena darbe - oi kaip sunku buvo be mažiuko...


o kaip jis be taves? turbut pasiilgo labai smile.gif
Atsakyti
gavom lopseli nuo siemet, nuo rugpjucio pradesim pratintis po pora valandeliu. norejau paklaust kaip kitu leliai prades eit? irgi nuo rugpjucio ar nuo rugsejo?
Atsakyti