Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(kutikutule @ 2013 05 31, 21:31)
floretes maziukei  4u.gif

o as po visu tyrimu - stuburo isvarza  doh.gif  doh.gif  tikiuosi apsieit be operaciju, nuotaikos nulis  verysad.gif

vajei unsure.gif mano anytai stuburo isvarza, jokio darbo dirbt negali, ir neigalumo neduoda doh.gif operacijos neguodzia, yra tikimybe kad po ju isvis nevaiksciosi, o jei vaiksciosi tai negalesi lenktis per liemeni, nes ten sudetos ploksteles to neleis doh.gif Mano anyta kencia be operaciju, bet gal kiekvienas atvejis skirtingas unsure.gif
Atsakyti
Sveikinam visus mažučiukus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2013 05 31, 23:27)
vajei unsure.gif mano anytai stuburo isvarza, jokio darbo dirbt negali, ir neigalumo neduoda doh.gif operacijos neguodzia, yra tikimybe kad po ju isvis nevaiksciosi, o jei vaiksciosi tai negalesi lenktis per liemeni, nes ten sudetos ploksteles to neleis doh.gif Mano anyta kencia be operaciju, bet gal kiekvienas atvejis skirtingas unsure.gif


bijau ir as tos operacijos, tikiuosi, pavyks apsieit be jos unsure.gif

tikrai, snd juk vaikuciu diena, sveikinam visus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 06 01, 10:38)
bijau ir as tos operacijos, tikiuosi, pavyks apsieit be jos unsure.gif 

tikrai, snd juk vaikuciu diena, sveikinam visus  4u.gif


kutikutule as su stuburo isarza ju vaikstau 7 metus, be to pas mane buvo stuburo slanksteliai po traumos islakste i kaire ir i desine kas antras ir nieko, gyvenu be jokiu operaciju mirksiukas.gif skausmus jauciu kas menesi, per mmm, nesimaudau nei ezere nei juroj, nesedziu ant zemes, nes kitaip persaldau nerva ir ropoju keturiom 4u.gif negaliu smileysex.gif ant kieto pagrindo pvz ant grindu, nes is kart pragariskas skausmas nugaroje, per kryziu lotuliukas.gif po traumos kai man buvo 20 metu kritau visu svoriu stuburu i leda del uzspausto nervo vaiksciojau 4 menesius su ramentais ax.gif pas mano mama 7 isvarzos per visa stubura ir turi 3 neigalumo grupe, privalo gyvent is 350 Lt, nes nebegali jokio darbo dirbt per skausmus unsure.gif jeigu gerai pamenu is cia forumo mamu pas Sii buvo isvarza, bet bijau suklysti ax.gif siaip is visu vaistu man asmeniskai geriausiai padeda MOVALIS jis yra ir leidziamas ir tabletemis, bet jis labai stiprus vaistas, o is silpnesniu Diclofenakas, jis su lidokainu, kuris uzsaldydamas malsina skausma 4u.gif siulau nepiktnaudziauti vitaminu B, nes jis trikdo labai daznai medziagu apykaita ir nuo jo dideja svoris, dazniausiai negriztamai, nors apie sita salutini poveiki nutylima, bet be vitamino B, nuo dicloenako kyla votis, tai zodziu reikia rasti is dvieju blogybiu geresne lotuliukas.gif

florete, na dabar nors ir su tokiomis ziauriomis pasekmemis busit ramus 10 metu, berniukas jau bus pilnametis ir jam nebereikes tevo 4u.gif

visus visus vasarinukus, su vaiku diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif

floretes ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

musu tetis ir siandien ir ryt dirba, todel mes liekam be svenciu ax.gif ruosiuosi daryti ceburekus, vakar liko farso nuo bulviniu blynu su mesa essen.gif
Atsakyti
bjork, oho ohmy.gif ohmy.gif
o tu vaika kilnoji? as dabar stengiuosi visai nekelti ir pas mane siek tiek desne koja tirpsta, tai del to siek tiek pergyvenu. eisiu pas neurologa, prirasys gal viskokiu mankstu. o tu atlieki kokias mankstas ar proceduras?
apribojau maista, numeciau su sportu 15kg, bet dabar reikia dar bent tiek numesti, kad stuburui lengivau butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 06 01, 13:26)
bjork, oho  ohmy.gif  ohmy.gif
o tu vaika kilnoji? as dabar stengiuosi visai nekelti ir pas mane siek tiek desne koja tirpsta, tai del to siek tiek pergyvenu. eisiu pas neurologa, prirasys gal viskokiu mankstu. o tu atlieki kokias mankstas ar proceduras?
apribojau maista, numeciau su sportu  15kg, bet dabar reikia dar bent tiek numesti, kad stuburui lengivau butu  doh.gif



ir kilnoju ir nesioju ir dar su visu vezimu keliu ir vandeni kibirais nesioju, po du kibirus, ir malkas, zodziu gyvenu kaip ir gyvenciau be isvarzos, neturiu kitos iseities mirksiukas.gif as ne galiu sedeti ir laukti, kol vyras ateis is darbo ir vandens atnes, reikia vaika maudyt i viena ranka kibras su vandeniu i kita mazas 15 kg ir tepu tepu aukstyn laiptais i antra auksta, budavo dienu, kai vakare su asarom laukdavau vyro nuo skausmo, nes mazojo nebegaledavau i antra auksta uzlipt, nes pas ji manija buvo "mama, noriu i apacia, tik nunesi zemyn, oi ne mama, as apsigalvojau, nesk i virsu" lotuliukas.gif ir taip visa diena, o dar kartais milijona kartu siaip reikia kazko uzlipt, o jo apacioj palikt negaliu, nes jis lipa is paskos, o apacioj nera varteliu ir taip pasaka be galo mirksiukas.gif zinok per 8 metus ismokau su tuo skausmu susigyvent ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif

florete, užuojauta jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif ... negaliu net įsivaizduot kokia nuotaika miestelyje verysad.gif

kutikutule, pažįstu žmogų kuris mankštų pagalba ant kojų atsistojo - jam būten pilates padėjo 4u.gif sveikatos 4u.gif

Atsakyti
pas mus maudyniu sezonas atidarytas, vos savo mazaji istraukiau is ezero, girdejo visas pliazas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 06 01, 17:51)
labukas  4u.gif

florete, užuojauta jums  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ... negaliu net įsivaizduot kokia nuotaika miestelyje  verysad.gif



Aciu. Nors zuvusios mergaites nepazinojom asmeniskai bet ta nelaime labai sukrete. Visas miestelis gedi, netik mes. O musu policijos virsininkas dar drista i kameras sakyti kad niekas nepranese doh.gif Jei ir nepranese tai tik del to kad visi zino kad nusikaltelis biciuliaujasi su visais musu policininkais. Juk jis ir vazinejo be vairuotojo pazymejimo, niekas jo niekad nebaude uz tai doh.gif Mano uosviai ir tie buvo policijoj sakyt kad jis skambineja vaikui, prie facebook jungdavosi kas vakara-negi pagal IP adresa surast negalejo niekas??? Nenorejo niekas ieskot, ir uosvius policijoj akivaizdziai ignoravo. Niekas net neuzfiksavo kad pranesimas kazkoks buvo schmoll.gif Absurdas doh.gif O siandien, po laidotuviu po visa miesteli vazineja automobiliai signalizuodami, policija juos vaikosi su ijungtomis sirenomis. Kaip suprantu protestai vyksta kazkokie.
Beje, siandien pas mano tevus buvo to isgamos motina issiverkt (galima sakyt kaimynystej gyvena), tai ji net neslepe kad sunus visa laika gyveno ju namuose, skundesi kaip jos vaikui blogai, kad daznai prarandineja samone, kad kliedi...visas sumustas, ypac krutine suzalota. Ir dar prostata sutraiskyta. Bet kad gailetu tos mergaites mirusios tai ne, svarbu tik kad sunelis suzalotas doh.gif Mano mama nezinojo kaip elgtis su ja,nei isprasyt lauk, nei isklausyt jos...Bet isileido, nors as buciau tikrai su ja i kalbas nesileidus. Pati kalta del visko, sumokejo prienu policininkams kad paleistu ji, pati slapste, ir stai kuo viskas baigesi doh.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Mes gyvenam š*dinai. Dičkis serga, aukšta temperatūra, limfmazgiai išdidėję. Galvojau, kad kokia kiaulytė (nu žinot kaip visko prisigalvoji), gydytoja buvo atėjusi, išrašė antibų, tai jokios kiaulytės nėra, tik angina ir labai limfmazgiai išdidėję. Turėjome liežuvio pasaitėlį šį trečiadienį pasikirpti, jau ir tyrimus buvome visus pasidarę, tai kur jau.... nebepasikirpsime jau, atsikėlėme operaciją į liepos 15 dieną. Ir vėl kiek laukti, žiaurus pravalas doh.gif O dar per tas ligas logopedės ir psichologės nebelankome... Nu vienu žodžiu. Gerai nors tai, kad dičkis jau domisi knygutėmis, bando vis daugiau kalbėti. Kai pasakau: "ateik, knygutę pažiūrėsime", jau ateina ir atsisėda šalia, rodo ir pasakoja.
šeštadienį su MB buvom dėdės jubiliejuje, prisibaliavojome, prisišokome. Nors tiek gerai, bet grįžę pas uošvius, dičkį radome susirgusį doh.gif

QUOTE(kutikutule @ 2013 05 31, 21:31)
o as po visu tyrimu - stuburo isvarza  doh.gif  doh.gif  tikiuosi apsieit be operaciju, nuotaikos nulis  verysad.gif


eina sau kaip be ryšio verysad.gif

QUOTE(Renacio @ 2013 06 01, 07:37)
Sveikinam visus mažučiukus
user posted image


prisidedame ir mes prie sveikinimų 4u.gif Kokia graži mergička feisbuke su tuos gražiu kepuriuku .... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 06 03, 13:47)
šeštadienį su MB buvom dėdės jubiliejuje, prisibaliavojome, prisišokome. Nors tiek gerai, bet grįžę pas uošvius, dičkį radome susirgusį  doh.gif


Man tas pats. Penktadienį išvariau pašvęst, grįžus radau sergantį. Visą savaitgalį 39 tempa. Tik šiandien jau geriau. Matyt angina-raudona gerklė ir ryja sunkiai-geria, bet nevalgo
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2013 06 03, 16:24)
Matyt angina-raudona gerklė ir ryja sunkiai-geria, bet nevalgo


mes savo gydytoją pasikvietėme, antibus išrašė 4u.gif
Atsakyti