Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Sveikos.

QUOTE(Renacio @ 2013 05 25, 08:24)
Labas rytas
vasarinukai jau miega ant pagalvių? mano ne, nuslenka žemyn. jai geriau be jos

ir kuo toliau tuo daugiau  doh.gif  biggrin.gif


Nemiega schmoll.gif

Aš šiandien visą dieną nedaviau cool.gif Rodos liko sunkiausia dalis - atpratint naktim valgyt doh.gif biggrin.gif

QUOTE(kutikutule @ 2013 05 25, 09:56)
sveikos  4u.gif

vakar gryzau vakare su gelem, vyras isputes akis  blink.gif kokia proga? vestuviu metines? pazinties metines?  blink.gif  nu ne sakau, juk vyro diena  biggrin.gif nustebo suzinojes  biggrin.gif

Melisandra, oho kokie gyvenimo pokyciai  thumbup.gif  linkiu, kad tai taptu megstamas darbas, as turbut negaleciau tokio dirbti  blush2.gif

O pas mus atvirkštinė situacija buvo biggrin.gif Vyras sako "Ar žinai kokia šiandien diena" neprisiminiau jokios progos, tai pasimečiau biggrin.gif

Dėkui 4u.gif
QUOTE(zylute81 @ 2013 05 25, 12:40)
melisandra gal gali parasyti ka konkreciai daro auklyte nes as gavau toki darbo pasiu
Yma ir istikro irgi daug abejoniu kyla


Kokios abejonės kyla?
Auklytės daro VISKĄ biggrin.gif Išdėlioja maistą, padeda vaikams pavalgyt, suplauna indus, prausia vaikus, keičia sauskelnes, kloja lovas, migdo vaikus, plauna grupę, žaislus, valo stalus, langus ir dar tuo pačiu prižiūri vaikus - padeda išeit į lauką ir t.t. Bent jau pas mus šitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melisandra @ 2013 05 25, 21:55)
Kokios abejonės kyla?
Auklytės daro VISKĄ biggrin.gif Išdėlioja maistą, padeda vaikams pavalgyt, suplauna indus, prausia vaikus, keičia sauskelnes, kloja lovas, migdo vaikus, plauna grupę, žaislus, valo stalus, langus ir dar tuo pačiu prižiūri vaikus - padeda išeit į lauką ir t.t. Bent jau pas mus šitaip 4u.gif

o ką auklėtojos veikia? g.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif

mano zuikis miega wub.gif o as uzsisakiau kambari rugpjuciui Palangoje, leksim savaitelei atostogu.... labai norejau i Bulgarija, bet kadangi vyro atostogos rugpjuti, tai ten tuomet kosmines kainos doh.gif ka dabar drauge siule viskas iskaiciuota 1200-1300 Lt zmogui, tai rugpjuti, 2100 Lt doh.gif uz ta pati viesbuti.... schmoll.gif na nieko kitais metais busim protingesni ir imsim atostogas geguzes pabaigoje, birzelio pradzioje tongue.gif

rugpjucio 3 diena, gavom pakvietima i vestuves, pas labai turtingas gimines.... unsure.gif dabar galvos skausmas ar eiti, nes i voka reikia deti, kad butu ne geda kai jaunieji atidarys.... t.y. ne maziau 500 Lt..... mane zudo, kad pas vyra giminej tokios "stafkes'.... plius sukuosena, geles ir pan. dar 150-200 lt... pas mus kazkaip 100 euru yra normalu nuo poros.... o cia vestuves 130 zmoniu, Nemencinej, kur uz zmogu 180 Lt vienam vakarui blink.gif mes 120 Lt mokejom ir man atrode, kad tai daug, galima buvo ir po 80 Lt rast.... zodziu sakiau vyrui, neeinam o vaziuojam kur geriau atostogaut..... galvojat ikalbejau?... taigi schmoll.gif .....

Palangoj siemet kainos kosmines blink.gif na bet radau 3-viecius apartamentus su mini virtuvele ir patogumais uz 120 Lt parai ax.gif kai paziurejau kainas Sventojoj tai uz tuos supuvusius namukus, tokia kaina praso blink.gif isproteje schmoll.gif

pagaliau nebelyja thumbup.gif idomu ar ilgam rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos
Bent šiandien nelyja, tai išlindom į kauno dienas prasieiti rolleyes.gif
QUOTE(bjork1985 @ 2013 05 26, 16:23)
Palangoj siemet kainos kosmines  blink.gif na bet radau 3-viecius apartamentus su mini virtuvele ir patogumais uz 120 Lt parai  ax.gif kai paziurejau kainas Sventojoj tai uz tuos supuvusius namukus, tokia kaina praso  blink.gif isproteje  schmoll.gif

už tai mes traukiam į Latvijos pajūrį lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės biggrin.gif

Melisandra - su nauju darbuku 4u.gif

Tindi - blink.gif ... nieko sau...

Bjork - šaunu, kad pradėjo vežimėlyje sedėti thumbup.gif (apie vestuves - tai riebiai doh.gif )

Kutikutule - šauniai su gelėm thumbup.gif


Džiugas paeina kelis žingsnius ir varo ropom... patogiau jam ir viskas biggrin.gif o vaikšto tai kaip stipriai linguojančiam laive...

Buvom savaitgalį pas tėvus, tai lietaus mažai gavom... šiandien rytas buvo toks vėsokokas ir linojo, bet popietų oras labai pasitaisė ir tai nesinorėjo išvažiuot... ax.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

dalyvausit kas gal burbuliatoriuje?
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 27, 10:27)
Labukas smile.gif

dalyvausit kas gal burbuliatoriuje?

galvojau dalyvauti, bet visai buvo išgaravę iš galvos, kad šiandien vakare išvažiuojam i pnv doh.gif biggrin.gif kitam jau būtinai reiks
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 27, 11:17)
galvojau dalyvauti, bet visai buvo išgaravę iš galvos, kad šiandien vakare išvažiuojam i pnv  doh.gif  biggrin.gif  kitam jau būtinai reiks

blooogai nu biggrin.gif tikiuos lietus pasibaigs - labai noriu, man pačiai laabai patinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 27, 11:43)
blooogai nu  biggrin.gif  tikiuos lietus pasibaigs - labai noriu, man pačiai laabai patinka  lotuliukas.gif

aga ir man labai patinka smile.gif
Atsakyti
bjork, aš tai nelinkus iš anksto užsisakinėt, nes ir oras nežinia koks, ir kainos plaukiojančios pastoviai. mes visada važiuojam sumąstę vos ne tą pačią dieną, dar nėra buvę, kad nerastume kur apsistoti (net važiuodami per ilguosius savaitgalius).
va dabar yra akcija Palangoj per grupinius, tiesa, viešbutis tai neaiškus g.gif http://kartu.lt/akci.../PALANGA-TAURAS
gaila, galioja tik iki birželio galo. bet vis būna ir būna naujų akcijų visokių, svarbu nepatingėt paieškot smile.gif

mano berniūkščiai išlaikė egzaminą, gavo geltonus dziudo diržus. mums su vyru stresas ir galvos skausmas. neapdairiai pažadėjom 10 savaitgalių su įvariom pramogom, jei tuos diržus gaus (netikėjom visai). o jie gavo doh.gif praeitą savaitgalį plaukiojom jachta, liko dar 9 doh.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif smile.gif Kada atšils normaliai, kad einant kur nereiktų striukės imtis? Ar kaip visada - ant Mindauginių smile.gif O mes gyvenam pusėtinai: dičkiu savaitgalį gerklę graužė, bet šianakt jau normaliai. Mažasis 2 dienas tempą turėjo, jaučiu, kad dantys kalasi. Dar snargliuojasi.

QUOTE(bjork1985 @ 2013 05 26, 15:23)
rugpjucio 3 diena, gavom pakvietima i vestuves, pas labai turtingas gimines....  unsure.gif dabar galvos skausmas ar eiti, nes i voka reikia deti, kad butu ne geda kai jaunieji atidarys.... t.y. ne maziau 500 Lt..... mane zudo, kad pas vyra giminej tokios "stafkes'.... plius sukuosena, geles ir pan. dar 150-200 lt... pas mus kazkaip 100 euru yra normalu nuo poros.... o cia vestuves 130 zmoniu, Nemencinej, kur uz zmogu 180 Lt vienam vakarui  blink.gif mes 120 Lt mokejom ir man atrode, kad tai daug, galima buvo ir po 80 Lt rast....


taip jau yra su tom šventėm. Mes su MB turim šį šeštadienį irgi į rimtą balių einam - mano dėdės jubiliejus kavinėje. Gyva muzika, vakarinės suknios ir t.t. Man reikia suknelės. Pirkti gaila vienam kartui (o taip "ant greičio" tikrai normalios nenusipirksiu), o iki nuomos punkto dar nebuvau nuėjusi doh.gif Reikės kažką daryti. Turiu tokią vieną suknelę, bet jau n balių atlaikiusi, kažkaip pačiai nusibodo doh.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 05 26, 23:25)
Džiugas paeina kelis žingsnius ir varo ropom... patogiau jam ir viskas  biggrin.gif  o vaikšto tai kaip stipriai linguojančiam laive...


mano dičkis taip darydavo - paeidavo kelis žingsnius ir varydavo ropom biggrin.gif

QUOTE(tindiriuška @ 2013 05 27, 11:33)
*Palangoj per grupinius, tiesa, viešbutis tai neaiškus  g.gif http://kartu.lt/akci.../PALANGA-TAURAS

**praeitą savaitgalį plaukiojom jachta, liko dar 9  doh.gif


*žinau tą viešbutį, normalus, važiuoti galima 4u.gif

** mačiau šturmano nuotrauką feisbuke biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif prisizaidziau as doh.gif paskaudedavo paskaudedavo strenas, galvoju aj perpute, tai sianakt jau greitaja kvieciausi, ryte vaziavau pas neurologe dar, prirase vaistu, leidziamu, geriamu, mazai kas padeda, skauda,o svarbiausia skausmas i desne koja pereina, tai neatsikeliu is lovos verysad.gif gerai, kad MB pasieme laisva diena, ryt mama atvaziuoja pagelbet, norisi tik verkti ir tiek verysad.gif o mazius musu eina ratais zyzia, lipa, kazkoks kosmaras unsure.gif
Atsakyti