Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Tindiriuška, nieko sau nuotykiai blink.gif 4u.gif
QUOTE(Melisandra @ 2013 05 24, 23:03)
Bijojau labai, bet žinok kaip tik atvirkščiai, kantrybės daug daugiau atsirado bigsmile.gif  Ypač saviem vaikam wub.gif
Mažius šiandien jau visai neblogai jautės. Bet šiaip, dingstu iš akiračio ir ima rėkt visu balsu blush2.gif  Tai visur kartu nešiojuos biggrin.gif Už tai grįžus namo kaip po maratono jaučiuos lotuliukas.gif

wub.gif
mano taip pat elgtųsi ir aplamai niekur negalėčiau padėti doh.gif ji kaip mano aksesuaras doh.gif amžinai ant rankų biggrin.gif kitos turi bėdą, kad reikia lakstyt paskui mažius, o mano niekur nenori eiti, ant rankų gyvena biggrin.gif

o tu anksčiau (iki nestuke.gif ) irgi tokį darbą dirbai? ar čia naujiena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renacio: 24 gegužės 2013 - 22:08
QUOTE(Renacio @ 2013 05 24, 22:07)
Tindiriuška, nieko sau nuotykiai  blink.gif  4u.gif

wub.gif
mano taip pat elgtųsi ir aplamai niekur negalėčiau padėti  doh.gif  ji kaip mano aksesuaras  doh.gif  amžinai ant rankų  biggrin.gif  kitos turi bėdą, kad reikia lakstyt paskui mažius, o mano niekur nenori eiti, ant rankų gyvena  biggrin.gif

o tu anksčiau (iki  nestuke.gif ) irgi tokį darbą dirbai? ar čia naujiena?


Aksesuaras ir maniškis biggrin.gif Ir langus valom kartu, ir kitus vaikus prausiam kartu biggrin.gif

Labai didelė naujiena cool.gif Dar prieš metus laiko sakiau, niekada gyvenime negalėčiau dirbt su vaikais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melisandra @ 2013 05 24, 23:20)
Aksesuaras ir maniškis biggrin.gif  Ir langus valom kartu, ir kitus vaikus prausiam kartu biggrin.gif

Dar maitini? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 24, 22:27)
Dar maitini?  ax.gif


Taip biggrin.gif Tu irgi? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas
vasarinukai jau miega ant pagalvių? mano ne, nuslenka žemyn. jai geriau be jos
QUOTE(Melisandra @ 2013 05 24, 23:45)
Taip biggrin.gif  Tu irgi? ax.gif

ir kuo toliau tuo daugiau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

vakar gryzau vakare su gelem, vyras isputes akis blink.gif kokia proga? vestuviu metines? pazinties metines? blink.gif nu ne sakau, juk vyro diena biggrin.gif nustebo suzinojes biggrin.gif

Melisandra, oho kokie gyvenimo pokyciai thumbup.gif linkiu, kad tai taptu megstamas darbas, as turbut negaleciau tokio dirbti blush2.gif

Sumasciau, jog noreciau Jokuba nuo siu metu leist i darza, nors uzrasytas nuo 2014m. aisku silainiuose nesitikiu rast laisvu vietu, bet gal galvoju kituose rajonuose pavyktu rolleyes.gif gal kuri susidurus su tuo? kur kreiptis reiktu ar i savo rajono seniunija ar i savivaldybe, kad suzinoti apie laisvas vietas lopseliuose? internete ziurejau, rodo, jog nera laisvu vietu niekur schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

sian oras slykstus schmoll.gif

klausimas naudojancioms daugkartines sauskelnes, prasom ju naudojimo instrukcija, kaip naudoti? kiek reikia? kiek iklotuku deti? ar jos visai neperslampa ir t.t.... gavom dovanu vienas nezinau ka su jomis daryti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos

melisandra gal gali parasyti ka konkreciai daro auklyte nes as gavau toki darbo pasiu
Yma ir istikro irgi daug abejoniu kyla


O kas del ridikeliu tai per daug metu jau zinau kad daug priklauso nuo seklu mes perkam arba baltikseeds arba tikslai nepamenu bet atrodo elit tokia nemaza pakuote ir ridikai ant juosteles tai puikiai uzauga jau seniai valgom mes juos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 05 25, 10:56)
Sumasciau, jog noreciau Jokuba nuo siu metu leist i darza, nors uzrasytas nuo 2014m. aisku silainiuose nesitikiu rast laisvu vietu, bet gal galvoju kituose rajonuose pavyktu  rolleyes.gif  gal kuri susidurus su tuo? kur kreiptis reiktu ar i savo rajono seniunija ar i savivaldybe, kad suzinoti apie laisvas vietas lopseliuose? internete ziurejau, rodo, jog nera laisvu vietu niekur  schmoll.gif

labai abejoju ar rasi vietų blush2.gif nebent kokiu tais nelegaliu būdu blush2.gif biggrin.gif nes yra nemažai kurie nuo gimimo užrašo ir nepatenka..
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 25, 13:52)
labai abejoju ar rasi vietų  blush2.gif  nebent kokiu tais nelegaliu būdu  blush2.gif  biggrin.gif  nes yra nemažai kurie nuo gimimo užrašo ir nepatenka..

o aš net neabejoju, kad laisvų vietų ras - vaikų gimstamumas prieš porą metų tikrai sumažėjo, todėl lopšeliuose vietų bus, etatų gi dar nepradėjo naikinti.
prieš 5 metus irgi visi sakė - nėr vietų, nėr vietų. rugsėjo mėnesį susigriebiau, kad gal reikia vyriausią leist. apėjau 5 darželius, iš jų 4-iuose vietų buvo. tiesa, man šilainiai neaktualu, ten gal kitokia padėtis. maniškiai lanko darželį prie KMUK (ne savo rajone), problemų nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(tindiriuška @ 2013 05 25, 14:53)
o aš net neabejoju, kad laisvų vietų ras - vaikų gimstamumas prieš porą metų tikrai sumažėjo, todėl lopšeliuose vietų bus, etatų gi dar nepradėjo naikinti.
prieš 5 metus irgi visi sakė - nėr vietų, nėr vietų. rugsėjo mėnesį susigriebiau, kad gal reikia vyriausią leist. apėjau 5 darželius, iš jų 4-iuose vietų buvo. tiesa, man šilainiai neaktualu, ten gal kitokia padėtis. maniškiai lanko darželį prie KMUK (ne savo rajone), problemų nebuvo.

kelios pažystamos šiemet nerado vietų ax.gif aišku nežinau kaip stipriai ir ar visur ieškojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 25, 15:13)
kelios pažystamos šiemet nerado vietų  ax.gif  aišku nežinau kaip stipriai ir ar visur ieškojo  biggrin.gif


o ieskojo po pacius lopselius vazinedamos? g.gif as pasiryzus ir paveziot i kita rajona, nes turbut vistiek saziningai pradzioj nelankys, prasides ligeles visokios, o ir neaisku ar patiks jam, bet pagal dabartini nora bendraut su vaikais, tai manau turetu patikt rolleyes.gif
Atsakyti