Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

aš irgi braškių pavydžiu blush2.gif biggrin.gif

skinu tik salotas ir špinatus iš šiltnamio ax.gif ridikėliai neužaugo doh.gif džiaugiaus doh.gif i gražiais lapais, tai tik juos ir turiu biggrin.gif o mano pomidoriukai jau prikrovę pomidorų wub.gif taip gražu žemaūgiai vazone wub.gif
Atsakyti
Sveikos.

Reik padėt temą pribaigt biggrin.gif


Aš irgi iš šiltnamio jau visokio gėrio parsinešu, vakar kaip tik dar ridikėlių pasėjau, nes jau baigiam suvalgyt ax.gif Tik pomidorų, agurkų užsiperkam.


Mums nelengva ši savaitė buvo rolleyes.gif Jau visi trys kartu į darželį keliaujam - kas tobulėt, žaist, kas dirbt biggrin.gif
Atsakyti
Net pavydas suima skaitant apie jusu isauginta derliu wub.gif Mes kaip ir visad iki siol neturim galimybes ka nors uzsiauginti verysad.gif Siemet buvau apsidziaugus kad turesiu darziuka, bet svajones ir liko svajonemis doh.gif Mano tevai nusipirko dar viena buta, o prie jo yra ir darziukas. Kandangi tevai jau turi savo darziuka tai tikejausi kad man leis juo naudotis bigsmile.gif Bet kai uzsiminiau apie tai, atsake kad tuo sklypu jau daug metu naudojasi kitas zmogus ir dabar tevams nesmagu ji isvyti doh.gif Tipo labai geras zmogus, gerai sutaria bla bla la.... doh.gif Nu nesitikejau sito tiesa sakant, kad svetimas zmogus butu svarbesnis uz dukra g.gif Tevai siulo kiek reikia darzoviu imt is ju darzo, bet tas ju darziukas nedidukas, kelios lysves, jei kada ka imdavau tai po kelias krapu sakeles, nes jei imciau tiek kiek reikia tai darzas atrodytu kaip amaro nuestas biggrin.gif Kartais pyktis ima, kartais bandau juos pateisint...Nu bet vistiek as taip su savo vaikais nesielgciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Melisandra @ 2013 05 24, 17:21)
  Jau visi trys kartu į darželį keliaujam - kas tobulėt, žaist, kas dirbt biggrin.gif

o tu gal daržely dirbi? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

mes tik is lauko lotuliukas.gif mano vaikas laukiniu pavirto, tik akis pramerkia, jau jam i lauka reikia, ten gi Bruklinas nemaitintas ir vistytes lotuliukas.gif visur jam reikia doh.gif

einam prie ezero anciu sert, tai mano serejas puse batono suvalgo lotuliukas.gif

pas mus pas anyta tai vien darzai, jokio zoles lopinelio, nera net kur maziui zaidimu kampeli padaryti doh.gif o pas mama atvirksciai, viskas zolyte uzseta, uz tat pabegom vasarai pas mama tongue.gif cia ezeras panosei 300 m. miskai aplinkui tongue.gif

renacio, pas mano mama irgi ridikai nesudygo schmoll.gif kazkokie metai siemet lievi, gal del pavasario velyvo, mama pasejo sodinukams agurkus, vienas sudygo, moliugai du doh.gif

mazas prausiasi, o as tuo tarpu pas jus uzbegau, nes mano princas pradejo vezime sedeti, net pats prasosi, tai einam vaiskciot kiek mano kojos nesa visa diena, arba lakstom kieme iki kol jau griuna is neturejimo jegu, tada einam miegot pietu miego rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bjork1985 @ 2013 05 24, 22:00)
renacio, pas mano mama irgi ridikai nesudygo  schmoll.gif kazkokie metai siemet lievi, gal del pavasario velyvo, mama pasejo sodinukams agurkus, vienas sudygo, moliugai du  doh.gif

pas mane sudygo, bet tik lapai užaugo biggrin.gif kaip paskui paaiškino -per karšta jiems buvo.
moliūgus 6 turiu. daugiau man nereikia ax.gif mama priaugina, aš tai tik žaidžiu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 24, 20:54)
o tu gal daržely dirbi?  bigsmile.gif


Pradėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melisandra @ 2013 05 24, 22:12)

auklėtoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 24, 21:28)
auklėtoja?  blush2.gif


Nea, tik auklytė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melisandra @ 2013 05 24, 22:32)
Nea, tik auklytė blush2.gif

kaip fainiai wub.gif bet tai kantrybės kiek reikia blush2.gif o kaip mažasis jaučiasi?
Atsakyti
manęs iš "shit-magnet" pareigų niekaip neatleidžia.
šiandien einam į treniruotę sau ramiai, neskubėdami. ir - POKŠT - šūvis. krūptelėjom visi keturi, o po kelių sekundžių - ŠLEPT - per žingsnį nuo mūsų negyvas balandis. paaugliai pas mus taip "išdykauja".
iki treniruotės eidavom pėsčiom, bet šiandien pagalvojom - be vežimo, pavažiuosim tramvajum vieną stotelę. įlipom, pajudėjom. ir tramvajus užsidegė. !@#$%^&*( - čia mano mintys. o vairuotoja atsipūtus, pilnas tramvajus dūmų, o jinai nestoja, durų neatidaro. žmonės klykia, rėkia, kosti, o ji sau ramiai atvažiavo į stotelę, atidarė duris ir visus išlaipino. doh.gif aš jau rimtai dairiausi, su kuo langą daužti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 24, 21:38)
kaip fainiai  wub.gif  bet tai kantrybės kiek reikia  blush2.gif  o kaip mažasis jaučiasi?


Bijojau labai, bet žinok kaip tik atvirkščiai, kantrybės daug daugiau atsirado bigsmile.gif Ypač saviem vaikam wub.gif
Mažius šiandien jau visai neblogai jautės. Bet šiaip, dingstu iš akiračio ir ima rėkt visu balsu blush2.gif Tai visur kartu nešiojuos biggrin.gif Už tai grįžus namo kaip po maratono jaučiuos lotuliukas.gif

tik didysis bosas jaučias, truputį kas iš kart "mamyte" rėkia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melisandra: 24 gegužės 2013 - 22:04