Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Karinuks @ 2013 05 22, 15:03)
tik Akropolyje nežiūrėk - kainų išsigąsi  lotuliukas.gif  vakar žvilgterėjau  blink.gif

lotuliukas.gif
laisvės alėjoj galvoju žvilgtelt biggrin.gif
Atsakyti
aš savosios dar į darželį neužrašiau (apie lopšelį net negalvoju, nemanau, kad ją ten leisiu blush2.gif ). į darbą neisiu dar bent metus tai tikrai tikrai - nu kur jau, vyriausiam pirma klasė, koks dar darbas... 2014 rudenį ir antrasis eis į mokyklą, tada gal jau ir mažąją į darželį atiduosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 22, 14:03)
niu va, sesė parašė, kad pas ją buvo (Ginduliuose), tai galvojau, kad visur, bet paskui mamos klausiau, tai pas ją nebuvo (Melnragėj), nors tie du rajoniukai arčiau viens kito...


va čia kaip kokiu šonu tas audros debesis pro kokį rajoną prasuka biggrin.gif O šį vakarą buvom pliaže, tai taip nerealiai apsiniaukė, griaudėjo, visi tik masiškai evakuavosi, jau galvojom, kad 100 proc. škvalas bus. Bet nieko... palijo, pagriaudėjo, pažaibavo ir viskas biggrin.gif
Bet neduok Dieve su vaikais į tokį škvalą, kur nuneša nuo kelio, papulti (tfu tfu tfu). Man labai baisu, kai jau kurioj nors pusėj dangaus kampas pradeda juoduoti, maunu namo tiesiu taikymu blink.gif

QUOTE(tindiriuška @ 2013 05 22, 15:12)
aš savosios dar į darželį neužrašiau (apie lopšelį net negalvoju, nemanau, kad ją ten leisiu  blush2.gif  ). į darbą neisiu dar bent metus tai tikrai tikrai - nu kur jau, vyriausiam pirma klasė, koks dar darbas... 2014 rudenį ir antrasis eis į mokyklą, tada gal jau ir mažąją į darželį atiduosiu  g.gif


maniškis jau nuo rugsėjo vidurio eis į lopšiuką.
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(tindiriuška @ 2013 05 22, 16:12)
aš savosios dar į darželį neužrašiau (apie lopšelį net negalvoju, nemanau, kad ją ten leisiu  blush2.gif  ). į darbą neisiu dar bent metus tai tikrai tikrai - nu kur jau, vyriausiam pirma klasė, koks dar darbas... 2014 rudenį ir antrasis eis į mokyklą, tada gal jau ir mažąją į darželį atiduosiu  g.gif

žinai, labai norėčiau turėti galimybę nedirbti, o būti su vaikučiais... veiklos man netrūktų... bet reikia smile.gif
dar nežinau ar Džiugą priims nuo rudens, tik birželį patvirtins sąrašą... tada ir sužinosiu kas bus rudenį smile.gif
tai visgi grįžtat? rolleyes.gif

QUOTE(-Alice- @ 2013 05 22, 22:18)
O šį vakarą buvom pliaže, tai taip nerealiai apsiniaukė, griaudėjo, visi tik masiškai evakuavosi, jau galvojom, kad 100 proc. škvalas bus. Bet nieko... palijo, pagriaudėjo, pažaibavo ir viskas  biggrin.gif


FB vieno Klaipėdos fotografo foto pasidalinau vakarykščio vaizdo pajūryje bigsmile.gif koks kontrastas... nejaukiai atrodo ax.gif

Šiąnakt vidurinėliui nesimiegojo... tai vėl noriu miego unsure.gif

Renacio, kai ištirsi rinką - pasidalink mirksiukas.gif

Na... šiandien jau ir man vėsoka ax.gif bet nešalta biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, na ką.. šąlam vėl smile.gif
Jei kam aktualu, tai Moller'io citrinų skonio žuvų taukams Norfos vaistinėje nuolaida, kainuoja 22 lt. su centais 4u.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 05 23, 08:54)
*žinai, labai norėčiau turėti galimybę nedirbti, o būti su vaikučiais... veiklos man netrūktų... bet reikia smile.gif
**FB vieno Klaipėdos fotografo foto pasidalinau vakarykščio vaizdo pajūryje  bigsmile.gif  koks kontrastas... nejaukiai atrodo  ax.gif 


* man irgi tas pats drinks_cheers.gif

** bet tai koks fotografas fainas. Pažiūrėjau jo tinklapyje, kokios nerealios vestuvinės nuotraukos... wub.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Mano mazas siandien bujoja doh.gif nuo pat ryto skandalai ant visu namu doh.gif

Mes irgi nuo rugsejo ciuoziam i darzeli, jei aisku gausim vieta, nes nuolat ten viskas kaitaliojasi, tai birzelio pabaigoj bus aisku, o spali as jau pedinsiu i darba... ax.gif nelabai iseina uz tuos centukus, kuriuos moka antraisiais metais sedeti unsure.gif

oras man jau pradeda nebepatikti, tik iseini i lauka lyja, be to siandien ryte tai pakankamai salta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 23, 09:54)
Labukas  4u.gif

žinai, labai norėčiau turėti galimybę nedirbti, o būti su vaikučiais... veiklos man netrūktų... bet reikia smile.gif
dar nežinau ar Džiugą priims nuo rudens, tik birželį patvirtins sąrašą... tada ir sužinosiu kas bus rudenį  smile.gif
tai visgi grįžtat?  rolleyes.gif

man neišeina eiti į darbą. nemoku dirbti pagal valandas, jei jau išeinu - visa ten ir užstringu. bet turiu pripažint, kad mano sugebėjimai uždirbt pinigus niekad neprilygs vyro sugebėjimui ir talentui. ir jo mokėjimui pasidalint tarp darbo ir namų - čia jis pranašesnis. jis moka dirbdamas atostogauti ir atostogaudas dirbti, o man taip neišeina.

ar grįžtam - nežinau. vis tiek atskaitos taškas Kaunas, ten mūsų namas, mūsų visi daiktai. tokia startinė pozicija. tikiuosi, kad už poros savaičių jau galėsim apsistoti savo namuose, nereikės pas nieką glaustis. o kur vėliau - birželio pirmoj pusėj turėtų paaiškėt, aš į sprendimus nesikišu, jiems netrukdau, viskam pritariu biggrin.gif


MERGINOS, TURIT SAVAITĘ PRIBAIGT ŠITĄ TEMĄ biggrin.gif nes nu kokios pavasario balos, jei birželis ant nosies smile.gif susiimkim ar ką biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

pusryčiams šviežiai skinti agurkai biggrin.gif atsikėlę ėjom iki turgelio (penktadieniais pas mus atvažiuoja), tai jau šiandien agurkėlių priskynė thumbup.gif užtat po lauko labai skaniai pusryčius Džiugas kirto - agurku užkąsdamas bigsmile.gif

toks gaivus oras bigsmile.gif

QUOTE(-Alice- @ 2013 05 23, 12:34)
** bet tai koks fotografas fainas. Pažiūrėjau jo tinklapyje, kokios nerealios vestuvinės nuotraukos...  wub.gif

drinks_cheers.gif niuu... ir man labai patiko

QUOTE(bjork1985 @ 2013 05 23, 13:58)
*Mano mazas siandien bujoja  doh.gif nuo pat ryto skandalai ant visu namu 



**oras man jau pradeda nebepatikti, tik iseini i lauka lyja, be to siandien ryte tai pakankamai salta 

*te už kantrybę 4u.gif
**nėra blogo oro - yra tik netinkama apranga lotuliukas.gif


QUOTE(tindiriuška @ 2013 05 23, 17:06)
*man neišeina eiti į darbą. nemoku dirbti pagal valandas, jei jau išeinu - visa ten ir užstringu. bet turiu pripažint, kad mano sugebėjimai uždirbt pinigus niekad neprilygs vyro sugebėjimui ir talentui. ir jo mokėjimui pasidalint tarp darbo ir namų - čia jis pranašesnis. jis moka dirbdamas atostogauti ir atostogaudas dirbti, o man taip neišeina.


**MERGINOS, TURIT SAVAITĘ PRIBAIGT ŠITĄ TEMĄ biggrin.gif nes nu kokios pavasario balos, jei birželis ant nosies smile.gif susiimkim ar ką biggrin.gif

*stačia galva paneri ... fainei, kad jūs esat puiki komanda - visur kartu thumbup.gif

** niu bandom lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 24 gegužės 2013 - 09:28
Sveikos

nu bandom bandom... lotuliukas.gif

Karinux, brangūs pirmieji agurkai? blush2.gif Maniškiai kaip iš kosmoso, nevalgo žalumynų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renacio: 24 gegužės 2013 - 09:32
QUOTE(Renacio @ 2013 05 24, 10:32)
Sveikos

nu bandom bandom... lotuliukas.gif

Karinux, brangūs pirmieji agurkai?  blush2.gif  Maniškiai kaip iš kosmoso, nevalgo žalumynų  doh.gif

niu nepigūs... 7Lt/kg...

mano vaikai ilgą laiką pirmą ką suvalgydavo iš lėkštės tai žalumynus... po to jau visa kita... Džiugas tai vagia pomidorus, agurkus ir kt. žalumynus nuo stalo lotuliukas.gif
džiaugiuosi tuo... nes ir uogos visos valgomos thumbup.gif

labai daug vaikų yra, kurie nevalgo salotų ir uogų ir kt. vaisių smile.gif
Atsakyti
mes tai kolkas braškėm maitinamės - pas mus jos pagaliau atpigo, apie 6 lt/kg. tai valgom kasdien po kelis kg. bet vis tiek lietuviškos skanesnės.
Atsakyti
QUOTE(tindiriuška @ 2013 05 24, 11:08)
mes tai kolkas braškėm maitinamės - pas mus jos pagaliau atpigo, apie 6 lt/kg. tai valgom kasdien po kelis kg. bet vis tiek lietuviškos skanesnės.

swoon.gif beee.gif swoon.gif kaip pavydu... bigsmile.gif

džiaugiuosi pirmom salotom, svogūnų laiškais ir agurkais... lotuliukas.gif
laukiu labai tikrų braškių... (kolkas tik "plastmasines" parduoda)...
Atsakyti