Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Renacio @ 2013 05 21, 10:13)
abejoju... hihihi.gif nemėgstam mes palangos  biggrin.gif  bet gal kur kitur gausiu  biggrin.gif

šaunuolis tavo Džiugas  wub.gif

Laisvėj yra netoli fontano parduotuvė gintarų smile.gif nebuvau, nemačiau kas viduje, bet kad yra tai žinau smile.gif
senamiestyje neviena suvenyrų, gal ten bus.

aš tikiuosi nuvažiuot, kai pas tėvus būsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 21, 10:13)
abejoju... hihihi.gif nemėgstam mes palangos  biggrin.gif  bet gal kur kitur gausiu  biggrin.gif

šaunuolis tavo Džiugas  wub.gif

Laisvėj yra netoli fontano parduotuvė gintarų smile.gif nebuvau, nemačiau kas viduje, bet kad yra tai žinau smile.gif
senamiestyje neviena suvenyrų, gal ten bus.

aš tikiuosi nuvažiuot, kai pas tėvus būsim mirksiukas.gif labai retai mes ten nuvarom, nes ne ta vieta kur faina būti smile.gif bet praeiti Basanavičiaus gatve ir ant tilto užlip kartą į metus mėgstu, plius Botanikos parkas. kai žmonių mažai.
Papildyta:
sublūdijo kompas g.gif
Atsakyti
gal kas zinot ar yra toks filmukas isverstas i lietuviu kalba? http://www.youtube.c...g...screen&NR=1
Mazoji susizavejus juo, gaila kad nesupranta nieko isskyrus KU-KU biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2013 05 21, 08:53)

Idomu ar yra bandziusiu arbatmedzio alieju nuo uodu, labai knieti isbandyt jei tikrai veiksmingas bigsmile.gif


nusipirkus, tik niekaip nepasidarau to purskalo su vandeniu doh.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 05 21, 09:17)

Atvėso ir pas mus, bet gera, kad atvėso, nes nėra  šalta, o buvo perkaršta  ax.gif taip fainei palijo naktį - balos oho hooo kieme  bigsmile.gif



man irgi kaifas kai atveso, nakti issimiegojom normaliai, kvepuot buvo galima smile.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 05 21, 10:02)


Džiugas vėl ant grindų apsikabinęs Tangą miega, nei nepusryčiavo... nulūžo prieš...  lotuliukas.gif  tuoj nebesistebėsiu hihihi.gif




nu Dziugas duoda vaizdu thumbup.gif gal vesiau jam ant grindu miegot, maniskis lovelej miega, atsikelia susiles, bet ant grindu dar nesugalvojo miegot lotuliukas.gif

del karoliuku, mano drauge nuo pat kudikystes savo berniukui ant rankos apyranke gintarine deda, bet cia tipo labiau nuo blogu akiu, nes virsutinem kvepavimo ligom sirgo ne karta. as saviskiui irgi bandyciau deti, bet abejoju, kad ilgai isbus ant jo tie karoliai biggrin.gif
Atsakyti
Karinux, tokie turi būti?
user posted image
Atsakyti
Tokie 4u.gif čia suverti visi vienos spalvos, dar būna jų spalva skiriasi - na man gražiau, bet tai nekeičia nieko biggrin.gif

prisivaikščiojom per lietų... kaip gaivu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 20, 22:27)

na prisipažinkit kas dar turit didelį šunį, vaikų draugą biggrin.gif ?
ačiū  wub.gif  kaip jūs gyvenat?

Pas mus vokieciu aviganis 4u.gif Graziai draugauja, vyresnele ji net su saukstu maitina lotuliukas.gif
O del gintaru reiks ir man pasidomet
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Mes nusiprausem lotuliukas.gif isejom pasivaikscioti ir papuolem i liuti, suslapom iki triusiku tongue.gif

o lietus tooookkksss siltas, vasarinis, lasai dideli, mano mazius tik juokesi vezime, kaip mes su sese begom lotuliukas.gif

mano maziau uodai needa blink.gif gal neskanus ? lotuliukas.gif nu zinokit nemeluoju, as visa apesta o pas ji nei vieno ikandimo neradau thumbup.gif

sedziu su magistriniu kol zuikis miega dienos miega, galvoju po kelias valandeles per diena ir per vasara pabaigti blush2.gif
Atsakyti
bjork1985 thumbup.gif lotuliukas.gif
aš apsidraudžiu: apsaugas nuo lietaus įsimetu į vežimą, nes nemoku trumpais atstumais vaikščiot, tai nebūtų kur bėgti lotuliukas.gif

QUOTE(alina84 @ 2013 05 21, 16:23)
Pas mus vokieciu aviganis 4u.gif Graziai draugauja, vyresnele ji net su saukstu maitina  lotuliukas.gif

wub.gif fotkę man rods esu mačius biggrin.gif bet išbyrėjo iš mano rėčio hihihi.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif Dėkui, merginus, už patarimus FB. Pirksim Miulerio skystus, citrinų skonio žuvų taukus. Tik neįsivaizduoju kaip reikės sugirdyti doh.gif

QUOTE(florete @ 2013 05 21, 07:53)
prekybos centruose as irgi nelekiu is vezimo, bet vaistine pas mus nedidele, su vezimu netilpciau schmoll.gif Ant zemes pastatau tik tada kai reikia sumoket uz prekes, va tada ir prasideda doh.gif


biggrin.gif o mažoji tik ir laukia, kada iš vežimo iškelsi smile.gif Maniškis labai mėgsta parduotuvėje viską čiupti. Sėdėdamas vežime rankas tik makatuoja į šonus, viską griebia, ką tik užgriebia smile.gif

QUOTE(Karinuks @ 2013 05 21, 08:17)
Alice, škvalas buvo pas jumi?


nu, žinok, galvojom, kad bus. Taip vakare buvo nenormaliai trošku, nevažiavom prie jūros, bijojom, kad koks škvalas tenai mūsų nenušluotų. Bet nieko, atvėso ir tiek. Šiandien jau vėl šilčiau 4u.gif

QUOTE(Renacio @ 2013 05 21, 09:13)
abejoju... hihihi.gif nemėgstam mes palangos  biggrin.gif  bet gal kur kitur gausiu  biggrin.gif


kažkada mačiau, lygtai, internetu prekiauja vaikiškais gintariniais karoliukais. Pagūglink 4u.gif
MB kažkada gintarais prekiavo internetu. Turiu dar sau apyrankę, karoliukus, auskarus. Na, tokius modernesnius, ne "močiučiškus", bet vistiek nenešioju... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 05 22, 13:52)
kažkada mačiau, lygtai, internetu prekiauja vaikiškais gintariniais karoliukais. Pagūglink  4u.gif
MB kažkada gintarais prekiavo internetu. Turiu dar sau apyrankę, karoliukus, auskarus. Na, tokius modernesnius, ne "močiučiškus", bet vistiek nenešioju... biggrin.gif

4u.gif
vakar prisigooglinau jau biggrin.gif radau, sakiau dar reikia kaune užeiti pažiūrėti kiek kainuoja
Atsakyti
Labuka...
noriu miego... Džiugas biškelį šokdino...

QUOTE(-Alice- @ 2013 05 22, 13:52)
nu, žinok, galvojom, kad bus. Taip vakare buvo nenormaliai trošku, nevažiavom prie jūros, bijojom, kad koks škvalas tenai mūsų nenušluotų. Bet nieko, atvėso ir tiek. Šiandien jau vėl šilčiau  4u.gif

niu va, sesė parašė, kad pas ją buvo (Ginduliuose), tai galvojau, kad visur, bet paskui mamos klausiau, tai pas ją nebuvo (Melnragėj), nors tie du rajoniukai arčiau viens kito...

QUOTE(Renacio @ 2013 05 22, 14:51)
4u.gif
vakar prisigooglinau jau  biggrin.gif  radau, sakiau dar reikia kaune užeiti pažiūrėti kiek kainuoja

tik Akropolyje nežiūrėk - kainų išsigąsi lotuliukas.gif vakar žvilgterėjau blink.gif
Atsakyti