Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(Karinuks @ 2013 05 20, 23:27)
nuo uodų ginasi dar gintariniais karoliukais smile.gif tik gintariukai turi būti nešlifuoti, natūralūs, tokie, kokius ir rado.

įdomu ar padeda? g.gif maniškiai abu sukapoti uodų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 20, 22:27)

ačiū  wub.gif  kaip jūs gyvenat?
.


Labas rytas 4u.gif Gyvenam mes labai aktyviai biggrin.gif Neturiu net kada prisėst prie kompiuterio biggrin.gif Mažoji mano tikras tornadas, griauna viską kas pasitaiko jos kelyje, o aš vos spėju begt iš paskos biggrin.gif Vakar vaistinėj kol mokėjau už vaistus, mano padūkėlė vos visų vaistų lentynose neišvartė doh.gif Aš ją tempiu nuo lentynų o ji laisva rankele dar skubina kažką nuverst kuo greičiau doh.gif Žodžiu jai linksma, o man išeinant dar lentynas reikėjo sutvarkyt, bardako nepaliksi gi blush2.gif Gerai kad nieko dūžtančio nenumetė, dar būtų nuostolių pridarius. Ir taip visur-kur benusivesi, visur savo tvarką daro biggrin.gif Namuose tas pats-tik nesužiūrėk o ji jau ką nors krausto-tai spinteles tai atsikrapščius sesės stalčius....Su vyresniąja man tokio vargo nebuvo, tai dabar atsiimu už abi biggrin.gif

Dabar žiūriu kad būtų gerai gydytojai pasirodyt jau. Lyg ir skiepas priklauso...Įdomu kaip vyresni vaikiukai reagavo į jį? Mano vyresnioji labai karščiavo ilgai po šito skiepo, tai net bijau dabar unsure.gif Buvo kilę minčių kad MMR skiepą atidėt iki kokių 6 metų, skaičiau kad ligos nuo kurių skiepijama ne tokios baisios kaip skiepų šalutiniai poveikiai, bet paskui radau info kad jei nepaskiepysiu vaikas tikrai visom trim ligom susirgs dar iki mokyklos doh.gif Tai kogero pasikliausiu gydytojos nuomone. Ji pati siūlė atidėti hepatito B skiepa velesniam laikui, žiūrėsim ką dabar rekomenduos g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif O pas mus jau atšalo oras sad.gif Ryte vežiau dičkį į daržą, vėsu blink.gif Savaitgalį atšventėme dičkio 3 metų gimtadienį. Oras puikus, tai fainiai pasibuvome pas senelius kieme 4u.gif

QUOTE(Renacio @ 2013 05 20, 22:33)
įdomu ar padeda?  g.gif  maniškiai abu sukapoti uodų  doh.gif


tfiu tfiu tfiu, mes kol kas ne. Aš abejoju, kad tie karoliukai padeda 4u.gif

QUOTE(florete @ 2013 05 21, 06:50)
Labas rytas 4u.gif Gyvenam mes labai aktyviai biggrin.gif Neturiu net kada prisėst prie kompiuterio biggrin.gif Mažoji mano tikras tornadas, griauna viską kas pasitaiko jos kelyje, o aš vos spėju begt iš paskos biggrin.gif Vakar vaistinėj kol mokėjau už vaistus, mano padūkėlė vos visų vaistų lentynose neišvartė doh.gif Aš ją tempiu nuo lentynų o ji laisva rankele dar skubina kažką nuverst kuo greičiau doh.gif Žodžiu jai linksma, o man išeinant dar lentynas reikėjo sutvarkyt, bardako nepaliksi gi blush2.gif Gerai kad nieko dūžtančio nenumetė, dar būtų nuostolių pridarius. Ir taip visur-kur benusivesi, visur savo tvarką daro biggrin.gif Namuose tas pats-tik nesužiūrėk o ji jau ką nors krausto-tai spinteles tai atsikrapščius sesės stalčius....Su vyresniąja man tokio vargo nebuvo, tai dabar atsiimu už abi biggrin.gif


maniškis irgi dielis lentynų kraustytojas. Aš parduotuvėje tiesiog nekeliu jo iš vežimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 05 21, 07:36)
Labas rytas  4u.gif  O pas mus jau atšalo oras sad.gif Ryte vežiau dičkį į daržą, vėsu  blink.gif  Savaitgalį atšventėme dičkio 3 metų gimtadienį. Oras puikus, tai fainiai pasibuvome pas senelius kieme  4u.gif
tfiu tfiu tfiu, mes kol kas ne. Aš abejoju, kad tie karoliukai padeda  4u.gif
maniškis irgi dielis lentynų kraustytojas. Aš parduotuvėje tiesiog nekeliu jo iš vežimo  4u.gif

prekybos centruose as irgi nelekiu is vezimo, bet vaistine pas mus nedidele, su vezimu netilpciau schmoll.gif Ant zemes pastatau tik tada kai reikia sumoket uz prekes, va tada ir prasideda doh.gif

Idomu ar yra bandziusiu arbatmedzio alieju nuo uodu, labai knieti isbandyt jei tikrai veiksmingas bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

florete - jaučiu net negalvojai, kad tokių būna vijurkų? lotuliukas.gif



QUOTE(Renacio @ 2013 05 20, 23:33)
įdomu ar padeda?  g.gif  maniškiai abu sukapoti uodų  doh.gif

draugė pernai vasaros pradžioje sūnui nupirko, tai giria. Jie nuo uodų ir nuo erkių saugo. Bet va moškės vistiek kanda.
Taip pat gi šunims tokius karoliukus veria smile.gif nuo erkių saugo

čia nėra naujiena 4u.gif

plius gintariniai karoliukai saugo nuo virusinių viršutinių takų ligų. Taip teigiama - bet va šito dalyko neišmatuosi.
Draugės vaikas jau ilgai nesirgo, ir šią žiemą gal kartą buvo apsirgęs tik. Bet... gali būti ir kiti dalykai įtakoję: išaugo, adenoidus su tonzilėm šalino taip pat aną pavasarį, tai žinai - negaliu teigti kad tikrai taip, bet blogiau gi nebus.


Atvėso ir pas mus, bet gera, kad atvėso, nes nėra šalta, o buvo perkaršta ax.gif taip fainei palijo naktį - balos oho hooo kieme bigsmile.gif
Papildyta:
Alice, škvalas buvo pas jumi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 21 gegužės 2013 - 08:13
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 21, 08:17)
Labukas  4u.gif

florete - jaučiu net negalvojai, kad tokių būna vijurkų?  lotuliukas.gif


Nea, pirmoji mano gi 100% flegmatike, o sita tai tik spek suktis lotuliukas.gif Gaila kad nuo to begiojimo is paskos nei vienas kilogramas nekrenta, bent kiek naudos butu ax.gif

Mano mazoji del akyciu uzdegimo blogai miegojo visa nakti, tai dabar isgerus misinuko luzo dar...Vakar buvo tik viena akyte uzpuliavus, o dabar matau kad ir antra jau uztinus. Manau atsibudus negales atsimerkt nes akytes traiskanom uzdziuve, tai issiviriau ramuneliu arbatos, reikes pavalyt kad atmirktu. Galvoju gal vistik reik vaziuot gydytojai pasirodyt, vis ramiau, o tai ir nebuve berods nuo lapkricio menesio doh.gif Nezinau nei ugio, nei svorio, bet uztai ramu, nereikia panikuot jei mazai priauga blush2.gif Bet siaip apetitu maze nesiskundzia, suvalgo tikrai daugiau nei mano devynmete doh.gif Ta tai jau sakiau i manekenes leisiu-135 ugio ir tik 25 kg doh.gif Ir blogiausia kad labai prastai valgo, nepadeda net vitaminai. Ir dar tenka pyktis kai baltas pedukes apsiaut reikia i kokia mokyklos svente-storina ja mat balta spalva doh.gif Lyg ten butu ka storint doh.gif
Atsakyti
laba
man tai nebuvo per karšta biggrin.gif pats tas biggrin.gif o kur tų nešlifuotų galima rasti? bet jie aštrūs? blush2.gif

piešia mano dailininkai doh.gif jau mažąjai kaip dažų reikia, pati atsineša guašo ir atidaryk ir taip kasdien biggrin.gif
Atsakyti
saviskei tai net negalvoju det karoliuku, be sansu-luptu lauk iskart. Negaliu net seilinuko valgant uzdet schmoll.gif Apie karolius isvis minciu nekyla net. Nors man atrodo kad netik veiksminga bet ir grazu butu wub.gif
Atsakyti
Mano irgi viską lupa biggrin.gif bet didysis gal vaikščiotų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 21, 09:40)
laba
man tai nebuvo per karšta  biggrin.gif  pats tas  biggrin.gif o kur tų nešlifuotų galima rasti? bet jie aštrūs?  blush2.gif


mhm... aš pajūrio vaikas - ten +30 būna dvi dienas max per metus lotuliukas.gif
o dėl gintariukų:
visur kur gintaru prekiauja, draugė Palangoj pirko.
ne jie neaštrūs - jie būna tokie matiniai - kaip jūros stikliukai - smėlio ir vandens nuglūzinti - jokių aštrumų,
o kadangi iš jų papuošalus daro, tai nublizgina - nupoliruoja smile.gif jie gaunasi tada tokie lyg stiklas blizgūs smile.gif
draugė pirko dėl grožio - vaikui patinka. tada ir sužinojo tą info apie gintariuką: pardavėja papasakojo, o va dėl uodų tikrai pasitvirtino.

tikiuosi nuvažiuot į Palangą ir nusipirkti. Kaina nėra didelė apie 15 Lt 4u.gif

Džiugas vėl ant grindų apsikabinęs Tangą miega, nei nepusryčiavo... nulūžo prieš... lotuliukas.gif tuoj nebesistebėsiu hihihi.gif

o va Tindiriuškos mergytė pasipuošė mamos grandinėle ir nuimti negali - neleidžia lotuliukas.gif kokie jie skirtingi hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 21 gegužės 2013 - 09:04
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 21, 10:02)
tikiuosi nuvažiuot į Palangą ir nusipirkti. Kaina nėra didelė apie 15 Lt 4u.gif

abejoju... hihihi.gif nemėgstam mes palangos biggrin.gif bet gal kur kitur gausiu biggrin.gif

šaunuolis tavo Džiugas wub.gif
Atsakyti
Tik dabar supratau kur Zaiza idėjo foto... ax.gif
Čiuožykla labai graži, o jau vyrukai... wub.gif Labai gražus ir panašus tarpusavy wub.gif Nuostabus ketvrtas wub.gif
Atsakyti