Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Labukas smile.gif

Ai -Zaiza- jau kaip smagu skaityt wub.gif
lietumi ir aš taip panašiai mėgstu džiaugtis - stovėdama jame bigsmile.gif vaikai mano būna balose lotuliukas.gif

neturiu jokių nusistatymų dėl krikšto smile.gif nei prieš nei už... tikėjimas ar netikėjimas su tuo niekaip nesusijęs smile.gif

matau, kad Džiugo nepakrikštsim šiais metais, pradžioj norėjos pergyvent g.gif , bet tai ko? bigsmile.gif .... irnesakyk.gif lyg neturėčiau ką veikti 59.gif

florete, kurgi dingus? a? atšilo ir į laukus išėjot? grįžk nors kartais mirksiukas.gif

Džiugas vėl ant kilimo užmigo... paėmiau, ant lovos užkėliau - nulipo ir vėl ant kilimo atsigulė lotuliukas.gif na ką aš jam, jei jam taip geriau... irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 17, 15:37)
Džiugas vėl ant kilimo užmigo... paėmiau, ant lovos užkėliau - nulipo ir vėl ant kilimo atsigulė  lotuliukas.gif  na ką aš jam, jei jam taip geriau... irnesakyk.gif

jam geriau žinoti, kur patogiau biggrin.gif gal vėsiau palei grindis

daviau vaikams lauke vandens, tai maišė košes smėlio dėžėj biggrin.gif
Atsakyti
ohoho, kokiu zmoniu apsilanke smile.gif smagu skaityt!
Dziugas kaip visada, nuperka visas mano simpatijas biggrin.gif
mes jau sutare krikstynas, kaip tik S suknios atkeliaujant laukiu. rugpjucio 7d. krikstysim, tik dar pietums vietos neisrinkom. Visa kita jau sutarta.
pas mus siandien nepriklausomybes diena, su dukruze pasibuvau ir dar 3 dienos laisvos! cool.gif dabar guli direktore, ciauska lovelej, migdosi, o mes su vyru drybsom smile.gif
kita savaite S pas aukle 2 dienas teks palikt, moteris pazystama daug metu ir vistiek neramu smile.gif viso bus 4 vaikuciai, kazi kaip tai mano S seksis draugaut, nors ji ir neproblematiska ir draugiska, bet vistiek neramumas toks.
dantis kasdien augina dabar. 8 jau turi, 3 pakeliui.. bet labai neblogai tveria wub.gif
Atsakyti
Laba
Matėt biggrin.gif http://impuls.lt/akc...Prisijunk_ir_tu
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 18, 07:45)


Visai faina būtų smile.gif
Atsakyti
Karinuks jeeetus už tai tavo vaikas koks dantytas bigsmile.gif fainuolis thumbup.gif šypsena iki debesų bigsmile.gif

Nu tuoj ir mus parodysim smile.gif kad jau teip užėjau pažvalgytis lens.gif biggrin.gif

Paskutinį pasiekimą parodysiu kaip pats iš moko čiuožt doh.gif tai naujų problemų turim, nespėji apsidairyt o jis iš namo ant aikštelės doh.gif doh.gif ir užlipa ir barjerus iveikia ir atsisėda ir pasistūmia, nu aš nesuprantu kaip jie taip greit net nemokinti visko išmoksta blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Zaiza- @ 2013 05 18, 18:42)
Karinuks jeeetus už tai tavo vaikas koks dantytas  bigsmile.gif fainuolis  thumbup.gif šypsena iki debesų  bigsmile.gif

Nu tuoj ir mus parodysim smile.gif kad jau teip užėjau pažvalgytis lens.gif  biggrin.gif

Paskutinį pasiekimą parodysiu kaip pats iš moko čiuožt  doh.gif tai naujų problemų turim, nespėji apsidairyt o jis iš namo ant aikštelės  doh.gif  doh.gif  ir užlipa ir barjerus iveikia ir atsisėda ir pasistūmia, nu aš nesuprantu kaip jie taip greit net nemokinti visko išmoksta  blink.gif  lotuliukas.gif

kokie jie gražūs pas tave wub.gif
mano ir užsilipa ant čiuožyklos pati, bet mūsų čiuožyklos dydis net nesulyginamas su jūsiške lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Vasara vacation1.gif

Mano zuikis visa diena lauke, grizta namo tik pamiegot, net pampiu jau nenesiojam, triusikus ant subiniuko, majkute ir viskas sunglasses2.gif mes pas mama atostogaujam, cia taip gera, miskas, ezeras, pievele, jokiu darzu thumbup.gif

Su Bruklinu duksta ryte vakare po gera valanda rolleyes.gif

Dabar MV grizo is darbo, tai eksplotuojam teti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Zaiza- @ 2013 05 18, 18:42)
nu aš nesuprantu kaip jie taip greit net nemokinti visko išmoksta  blink.gif  lotuliukas.gif


Taigi turi net tris mokytojus smile.gif Labai puikiai tie mažiukai pavyzdį iš vyresniųjų ima smile.gif
bjork1985 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo : 19 gegužės 2013 - 22:21
Sveikos

Bet rimta vasara jau rolleyes.gif tik va as negaliu mazes kieme paleist nes i darza eina viska rauna i rozes lenda zodziu siaube viska tai dar. Mum palakstimas be pampio atidedamas kol aptversim bent darza baseinukas jau aptvertas tai kiek ramiau rolleyes.gif

Bet kaip maniske uodai megsta visa sukasta o tie sulandimai jai israusta ir sutinsta sualergizuoja tai vaizdelisnekoks ir sverbiausia veidukas labiausia doh.gif bebamp mes jai ta tinkleli nuo uodu ir puskiam sudukas tinkleli nutraukia o nuo purskalo koseja dusina ja kaip ir mane Gal zinot koki veiksminga bet ne toki bruda kaip tie ok ar kokie purskalai g.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2013 05 20, 10:39)
Sveikos

Bet rimta vasara jau  rolleyes.gif tik va as negaliu mazes kieme paleist nes i darza eina viska rauna i rozes lenda zodziu siaube viska tai dar. Mum palakstimas be pampio atidedamas kol aptversim bent darza baseinukas jau aptvertas tai kiek ramiau rolleyes.gif

Bet kaip maniske uodai megsta visa sukasta o tie sulandimai jai israusta ir sutinsta sualergizuoja tai vaizdelisnekoks ir sverbiausia veidukas labiausia doh.gif bebamp mes jai ta tinkleli nuo uodu ir puskiam sudukas tinkleli nutraukia o nuo purskalo koseja dusina ja kaip ir mane Gal zinot koki veiksminga bet ne toki bruda kaip tie ok ar kokie purskalai  g.gif

Labas. Sako labai veiksminga priemone nuo uodu arbatmedzio aliejus, perpus skiestas su vandeniu. Pati galvoju bandyt, nes man tie pirktiniai purskalai irgi nepatinka schmoll.gif
Mano maze siandien pabudo uztraiskanojusia akyte doh.gif Ir uztinus labai unsure.gif Pusbroliai sirgo akiu virusu, o mes kaip tik bendravom su jais, uzsikrete matyt. Tiems vaikams buvo israsyta Tobrex lasiukai, tai ir saviskei ju katik nupirkau. O gal reikejo tiesiu taikymu pas gydytoja drozt unsure.gif


Pamirsau Dziuga su pirmais zingsneliais pasveikint wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas

QUOTE(Renacio @ 2013 05 17, 15:49)
daviau vaikams lauke vandens, tai maišė košes smėlio dėžėj 

pats geriausias žaidimas thumbup.gif lotuliukas.gif
maniškiai prisipila ant tako vandens, išsibuzoja... purvo vonios lotuliukas.gif vandens išsinešu, kad turėtų ką atsigerti... tai ir suvartoja...

jau laukiu kada pas mamą vasarosim - ten padori smėlio dežė, o ir purvas kai nemieste kitoks...

QUOTE(loud @ 2013 05 17, 22:02)
Dziugas kaip visada, nuperka visas mano simpatijas

na vis stebini mane biggrin.gif net neįtariau, kol FB neužsiminei bigsmile.gif
parodyk suknią, kokios lauki ax.gif

QUOTE(-Zaiza- @ 2013 05 18, 18:42)
Nu tuoj ir mus parodysim smile.gif kad jau teip užėjau pažvalgytis lens.gif  biggrin.gif


mane nukautuoja tavo ketveriukės fotkės wub.gif

QUOTE(bjork1985 @ 2013 05 19, 21:12)
Su Bruklinu duksta ryte vakare po gera valanda 


graži draugystė biggrin.gif

ir pas Siii..., ir pas Iliną, ir pas Ritą toks šuniuks? vokietukai smile.gif
o dar dičkių yra pas: Ciukę juodulys barzdyla wub.gif ir pas loud gerietis auksinis wub.gif bigsmile.gif

na prisipažinkit kas dar turit didelį šunį, vaikų draugą biggrin.gif ?


QUOTE(florete @ 2013 05 20, 12:23)
Pamirsau Dziuga su pirmais zingsneliais pasveikint wub.gif  4u.gif

ačiū wub.gif kaip jūs gyvenat?


nuo uodų ginasi dar gintariniais karoliukais smile.gif tik gintariukai turi būti nešlifuoti, natūralūs, tokie, kokius ir rado.
Atsakyti