Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(werika @ 2013 05 16, 14:11)
Laba visoms
Kaip sekasi?
Mes tai gyvenam po senovei. Vėl geriam hormonus, kitą savaitę važiuojam formint neįgalumą. Viena bėda ne bėda - nuo birželio 10d grįžtu į darbą - liepė sad.gif
Tai va tokiom nuotaikom ir gyvenam. Laukiam krikštynų - bent šiek tiek atsipalaiduosim. Tikiuos smile.gif

4u.gif man ir iš pradžių baisu atrodė, kad skiria negalią, bet gi nuo to niekas nepasikeičia 4u.gif dabar sunku, bet tikiu, kad išaugsit 4u.gif
dėl darbo, aš norėčiau, kad man lieptų biggrin.gif kol neliepia tupiu namie, bet jau norėčiau grįžt...
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 05 16, 15:42)
dėl darbo, aš norėčiau, kad man lieptų  biggrin.gif  kol neliepia tupiu namie, bet jau norėčiau grįžt...

oho... veiklos pritrūkai? biggrin.gif
O aš dar ne... vasarą norisi pabasinėti... paslampinėti... o va rudenį - darbas dar ir prablaškys biggrin.gif
beto - būtų užduotis daba pati sudėtingiausia - kas Džiūgą prižiūrės. O dirbt pusę dienos gal ir norėčiau, paįvairinimui...

Nuostabiai griaudžia... Džiugas vėl ant grindų užmigo - na kaip jam taip gaunas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 16, 15:51)
oho... veiklos pritrūkai?  biggrin.gif
O aš dar ne... vasarą norisi pabasinėti... paslampinėti... o va rudenį - darbas dar ir prablaškys  biggrin.gif
beto - būtų užduotis daba pati sudėtingiausia - kas Džiūgą prižiūrės. O dirbt pusę dienos gal ir norėčiau, paįvairinimui...

Nuostabiai griaudžia... Džiugas vėl ant grindų užmigo - na kaip jam taip gaunas  g.gif

kitokios veiklos trūkumas biggrin.gif

sakai bus lietaus g.gif pas mane saulė ir negriaudžia
maniškė nemoka pati užmigti doh.gif
Atsakyti
Pila kaip iš kibiro... biggrin.gif muzikos negirdėt, tik triukšmas

Įprastai Džiugas pats neužmiega, bet va jau nepirmas kartas per jo metelius gyvenimo kaip jis taip "iškrenta"...
Atsakyti
ir pas mus biggrin.gif spėjau dar kreideles surinkti, smėlį uždengt biggrin.gif
Atsakyti
O man labai negražu kai didesnius vaikus krikštyja... ax.gif Kai vaikas priešinasi, atsikalbinėja, pilant vandenį kunigą apspardo ir pan... ax.gif Bet aišku visa tai ne esminis dalykas, mano nuomone esmė ir yra pats krikšto sakramentas, kuris yra suteikiamas, o ne kaip atrodys nuotraukos, kokios bus servetėles ant stalo ar kokį ten balandį ar balioną paleisi į orą išėjas iš bažnyčios. Ir ne tradicijų ar papročių čia dalykas man atrodo, kokio amžiaus vaiką krikštyja tėvai, o tiesiog tikintys tėvai, kuriem pats sakramentas atrodo svabus, o ne švetė, stengiasi krikštyti kuo mažesnį vaikeliuką ir nelaukti. Čia mano nuomonė, kam nepatinka- nepykit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 16, 16:01)
Pila kaip iš kibiro...  biggrin.gif 


Ech, kad taip pas mus... Nereiktų man gelių laistyt... O tai žemė kaip pelenai jau...
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 16, 14:30)
Werika console.gif 4u.gif  o kodėl liepė? čia darbdavys?  g.gif


Jo.Mane pavaduojanti rado kitą darbą, tai tenka man grįšti.

QUOTE(Renacio @ 2013 05 16, 14:42)
4u.gif  man ir iš pradžių baisu atrodė, kad skiria negalią, bet gi nuo to niekas nepasikeičia  4u.gif  dabar sunku, bet tikiu, kad išaugsit  4u.gif


Žinai, kai savam vaikui, tai tikrai nėra malonu. Suprantu, kad nieko nekeičia, bet...

QUOTE(Karinuks @ 2013 05 16, 14:51)
O aš dar ne... vasarą norisi pabasinėti... paslampinėti... o va rudenį - darbas dar ir prablaškys  biggrin.gif


Va va-aš irgi norėjau vasarą dar su mažium pabūt, o rudenį jau grįšt. Kaip sako, planuok planuok, o Dievas pažvengs smile.gif
Atsakyti
Na sveiki 4u.gif

Werika 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mums irgi reikia žiauriai lietaus.... žemė sausa sausa....

Mano abu vyrai miega wub.gif

Na ka kaip ir rašiau, mes jau namie, žodžių įspūdžių įvairių ir gražių ir nelabai.... apie palatos gydytoją galiu pasakyti tik vieną žodį "pypt".... ne moteris, o kažkokia nesąmonė vaikščiojanti doh.gif nekūlturinga, neatsakinga, net žodžių pritrūko tokį žmogų aprašyti.... blink.gif kadangi skyrius buvo pilnas sunkių ligoniukų, net labai sunkių, tai mums paskyrė kitą gydytoją, nes musiškis, jau fiziškai nespėjo mūsų daboti.... Žodžiu gydytoją gaudžiau tiesiogine žodžio prasme po visą ligoninę, ji skyriui visai nežiūrėjo, visą laiką konsultacinei poliklinikoj bastėsi, tyrimus raportavo sesutės, nes jau matė, kad aš tuoj sprogsiu iš pykčio.... Šiandien vis kabėjo ore klausimas dėl operacijos, darytų cistoskopija ir jos metu laporoskopu padarytų viską ko reikia.... po cistogramos (rentgeno) pagavau jau išeinančią namo, sakau gal galit pakomentuoti, tai jau tokį nepatenkinta snukutį suraukusi sako, refliuksas mažesnis, šlapimo puslė per didelė, užspaudžia kitus organus ir išėjo, pusė žodžių iš penkių jau darydama duris iš kitos pusės... doh.gif gun_bandana.gif bash.gif aš jai jau šaukiu įkandin tai kas dabar, ji man sulauk rytojaus tada kalbėsim unsure.gif žodžiu visą vakarą su vyru apsikabinę savo zuikį praverkėm... verysad.gif tada kaip rusai sako "zakon podlasti" mažas naktį sukarščiavo, tempa keturiasdešimt, klykia, nerimsta.... nemiega, nuo trijų iki šešių praklykė ant visos ligoninės tiesiogine žodžio prasme.... doh.gif išsižliumbiau iš nevilties iki tamsumos akyse.... ryte ta žiežula net kalbėt nebenori, karščiuojat, priduokit šlapimą ir laukit.... pridavėm septintą ryto, atsakymą sužinojom trečią po piet, nes ta kaliausė vaikščiodama po skyrių negalėjo pažiūrėt į kompą, nes tai akinius pamiršo konsultacinėj poliklinikoj, tai užmiršo pažiūrėti, žodžiu seselės nebeiškentė pažiūrėjo pasakė, kad viskas gerai.... vėl išgaudau ja, sakau tyrimas geras, kas toliau.... ji man vos ne ko lendi į akis lauk ryto.... doh.gif buvau gatava išmest ją iš penkto aukšto, garbės žodis.... kitą rytą per vizitaciją, ji žiūrėdama mūsų nuotraukas rentgeno pradėjo sapalioti kad pernykštės nuotraukos blogos, kad čia dabar jai reikia savo smegenis sukti ką čia su tuo vaiku daryti.... atsakymas laukit.... nemaitinkit... Laukiam..... Laukiam valandą, dvi, tris.... aš jau mažojo nebeperkalbu, vis amamam, gert, nebežinau kur jį padėt, skyriuj pusryčiai, lėkštes visi nešioja.... jau apie dešimtą, ėjo pro skyrių vedėjas užsilakstęs, sako kas jums yra kodėl jus sėdit foje prie liftų, aš jam kaip papasakojau neiškentus, greit viską sutvarkė ir konsiliumą sukvietė ir nuotraukas sulygino ir mus su vyru pakvietė ir echoskopiją užtvirtinimui padarė ir namo išleido.... vienu žodžiu išeidama atsiliepimų knygoj parašiau viską ką apie tą žmogų galvoju, išleidžiant atnešė ligos istoriją ir vos ne sviedė į akis išrašus, nes vedėjas jai porą gražių žodių pasakė.... lotuliukas.gif o išeina ir atsisveikinant su sesutėm, tą pačią besikartojančią istoriją stebėjau su kita mama ir kitu berniuku.... doh.gif nepasimoko žmogus doh.gif
Atsakyti
Bjork, sveiki sugrize 4u.gif

Zuriu nemazai jau zada iseit i darba nuo pusantru metuku 4u.gif
As dar neskubu, nors V matyt eis i darziuka, visi jau ji savu vadina, siandien buvo svente, tai gale jos nuciupo varpa ir lakste po kiema juo skambindamas biggrin.gif visus namo isprasyt sieke.

Del kriksto- gaila kunigu lotuliukas.gif
Bet matyt jau pries tai teveliai namie buna apsardyti.
Ne, sito nebijau lotuliukas.gif nepadarytu lotuliukas.gif


Atsakyti
Miela malonu, kad laukiami esam bis.gif smile.gif

Ką man apie savo apvalutį papasakot bigsmile.gif Apetitu nesiskundžiam , augam begiojam jau taip seniai, kad net pamiršau kada jau jis nevaikščiojo doh.gif (taip gerai tada buvo biggrin.gif )..... gi vaikšto nuo 8,5 men rolleyes.gif Mano visi vaikai tokio amžiaus buna apvalučiai, laukiu kada išsibėgios tada man pasidaro gražesni žmogiukai smile.gif
Karinkuks mes panašaus svoriaus taik 3 cm mažesni biggrin.gif
Dirba jis su manim šiaip beveik kasdien važiuojam valandžiukei į darbelį......turiu tokia dar vieną veiklą nuo pagrindinio darbo..... žodž... bet man priklauso pas mane 4 vaikai tai ir sukamės su B 4u.gif ir į darba irgi eisiu nuo rudens pilnu grafiku...na kažkiek tą mano darbą įtakos vaikų būreliai doh.gif

blink.gif kur čia tokių vaikų drąsių yra

Myliu lietų kaip tikra lietuvaitė, kai vakar baisiai lijo ėjau už durų ant suoliuko gamta grožėtis smile.gif

bjork žinau apie ką kalbi doh.gif šiaip ji ten mažiausius reikalus daro, bet kažkaip save išlaiko labai aukštai doh.gif

Tutka aaaaaaauu susitinkam Molėtuos biggrin.gif hi.gif nail.gif .. 59.gif
Atsakyti
QUOTE(-Zaiza- @ 2013 05 17, 13:10)
VŽ  blink.gif kur čia tokių vaikų drąsių yra


Oi, tikrai esu mačius nekartą. Kai jau vaikas didesnis, stipresnis, o suprast dar negali ką ir kodėl jam daro, tai natūraliai ir priešinasi. Mūsų Justinukas jei dabar jį krištytume manau irgi priešintūsi. Aišku, niekas ten to nesureikšmina ir net jei ir užkabina, tikrai nesupyksta. Bet aš tai visada už tai, kad krištyt kūdikėlį. Ir ne todėl, kad jam kažkas atsitiks, kad jis nekrikšytas, o būtent dėl paties sakramento. Juk mes patys tai sakramentus priimam, tai kodėl neleist to daryt savo vaikui...
Aišku kitas dalykas kai jau krikštyja paaugusį vaiką, kuris jau suprana, suvokia, kuris jau poteriukus moka sukalbėt. Tas vaiko supratimas ir apsisprendimas irgi labai gražus. Mūsų klebonas visada per Velykas krikštyja daug suaugusių žmonių ir didesnių vaikų, tai irgi labai prasminga tokia šventė būna. Kartais net specialiai Velykų palaukia, nes jie dar pries tai mokosi, pamokėles lanko.
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2013 05 16, 20:11)
Del kriksto- gaila kunigu lotuliukas.gif
Bet matyt jau pries tai teveliai namie buna apsardyti.
Ne, sito nebijau lotuliukas.gif  nepadarytu lotuliukas.gif

Ne už ačiū ir krikštija, gali pakentėt biggrin.gif

Mano vyresnioji griežtai prieš krikšto sakramentą biggrin.gif Lanko mokykloj tikybą, kitais metais visus ruoš pirmąjai komunijai, o maniškei teks mokytis kartu biggrin.gif
Mažosios irgi nekrikstijam kol kas, laukiu kol paaugs ir išsakys savo nuomonę.


Bjork, 4u.gif
Atsakyti