Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

buvau SEB banke, vis galvoju mazajam sudayti investicinio draudimo sutarti..... atrodo jau kalbejo apie tai.... bet kokia jusu nuomone, gal jau kas yra sudares? nes mes tik apdraude nuo nelaimingu atsitikimu "Lietuvos draudime" g.gif

Sveikos visos,
Retokai beužsuku pas jus, tačiau tikrai nepamiršau smile.gif
Bernardas auga kaip ant mieliu, turim 12 dantu, bėgiojam ir šiaip "tvarką" visur darom.

Dėl draudimo: nemažai domėjuosi tuom, aš su vaikučiu apsidraudėm Compensoj. Bankų nesirinkau, nes bankai bankrutuoti gali, o tarptautinės kompanijos, turi dvigubas apsaugas, kaip perdraudėjus. Nes visgi vaikutį draudi ilgam laikui, tad jei kas atsitiktu geriau rinktis ne banką. Čia mano nuomonė.

Taip pat nesirinkčiau investicinio draudimo. Nežinau ar Seb gali pasiūlyti, tačiau mes apsidraudėm garantuotų palūkanų būdu. Tai reiškia, kad investicinį pasirinkus, tu prisiimi visą riziką, tvarkyti ir žiūreti tuos fondus, sekti kaip jį dirba. Žinau, kad bankai piešia ten pelningas kreives, su 8 proc augimu. Tačiau ten tik prognozės. Kitas variantas, jei kažkas atsitiks, ir jei tau reikės nusiimti dalį pinigėlių iš sukauptos saskaitos, tai niekas negali garantuoti, kad ten nebus minuso, arba nelauksi kol fondu finansinė būklė pagerės.
Garantuotos palūkanos - garantuoja, kad tiek kiek įdėsi, tiek ir atsiimsi ir dar su x proc. Mes kai apsidraudėm - tada buvo 3 proc. Dabar žinau, kad maximaliai galima gauti (čia vyriausybės nustatyta, tik įvairios draudimo kompanijos siūlo skirtingus tuos procentus) 2,5 proc. Man garantuotos atrodo patikimiau, nes ta kompanija garantuoja.

Nezinau ar atsakiau i tavo klausima, bet jei dar kyla kokiu nors klausimu, klausk i AZ.
Atsakyti
Laba diena smile.gif Sweikinu visas su praėjusia mamyčių švente 4u.gif

O mes sergam visi, išskyrus MB. Vakar buvom pas uošvienę, šventėm mamyčių dieną. Namas jų nebešildomas, sušalom, nors buvom prisirengę normaliai doh.gif Dičkiui turėjo 05.13 operacija būti, pakirpti trumpą liežuvio pasaitėlį, šią savaitę reikėjo visus tyrimus pasidaryti (šlapimo, kraujo ir t.t.) tai nei tyrimų nepasidarysime, operaciją jau atšaukiau. Nu vienu žodžiu ... Dar su dičkiu logopedę ir psichologę juk lankom sutrikusios raidos centre, tai visus šios savaitės užsiėmimus atšaukiau. Taip nefaina sirgti, visi irzlūs. Dičkiui dar ir kosulį meta. Vienu žodžiu pats "linksmumas" kai orai šiltėja doh.gif

QUOTE(bjork1985 @ 2013 05 03, 20:52)
pas mus atvaziave sveciu is Sank Peterburgo, patevio sesuo.... bet taip graziai zmones atvaziavo, prisistate 2 val nakties, mano mama is koto vos neisvirto  lotuliukas.gif mano mama gauna 370 Lt pensijos, tik 2 menesi dirba, vis nerasdavo darbo, saldytuve gabalas slapiankes, o cia atvaziavo aristokratai, karininku seima, kuriems lasisa pusryciam, triju patiekalu pietus  lotuliukas.gif zodziu linksma  doh.gif


pas mus į kaimą liepos mėnesį atskrenda visa mano tėvo brolio ( jau amžinatilsis jis) šeima: dvi dukros, sūnus ir dėdės ex žmona. Visi su šeimom. Atskrenda iš kito pasaulio galo, iš Kamčiatkos pusiasalio, Petropavlovsko miesto. Kariškiai ten irgi visi. 26 metus jų nematėm, tik susirašinėjom laiškais, kartais susiskambindavom. Bus grandiozinis balius. Ką reiks su jais kalbėti, neįsivaizduoju, bet ką ten kalbėsi, ašaros visiems kaip pupos riedės. Žiauriai laukiu to susitikimo wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vaiva turi keturis dantukus smile.gif, vis dar ropoja. Annksčiau pasakydavo vienintelį žodį "ne", dabar ir šito nebesako.
Per metus laiko numezgiau jai megztinį. Visa laimė, kad didokas, tai rudens- žiemos sezonui bus pats tas.
user posted image

Na o man osteochondrozę pripažino doh.gif Tai save labiau mylėti pradėjau. Pirmiau einu mankštintis, o paskui dulkių valyti. Tai va.
Atsakyti
Tic-tac, Rylinga, junkitės į FB grupę 4u.gif daba dauguma ten bendrauja... 4u.gif
Atsakyti
aha, čia jau štilis biggrin.gif
Atsakyti
Nu bet visiškas štilius čia pas mus forume smile.gif
Atsakyti
Reiktu atgaivint temute, nors po pora puslapiu i diena smile.gif
Atsakyti
aha, rimtai štilis mellow.gif

reikia atgaivinti, bet kad jau orai šiltėja, šiltėja, tai vis rečiau prie kompų beprisėsime smile.gif
Atsakyti
plius vaikai auga - laiko dar labiau mažėja smile.gif

FB tai žinai - kaip elektroninį paštą pasitikrini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 09, 14:39)
plius vaikai auga - laiko dar labiau mažėja smile.gif

FB tai žinai - kaip elektroninį paštą pasitikrini smile.gif


FB.... biggrin.gif Liga jau tas FB tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 05 09, 15:40)
FB....  biggrin.gif  Liga jau tas FB  tongue.gif


tikrai, priklausomybe doh.gif biggrin.gif
mes snd pas ortopeda buvom profilaktiskai, tai sake viskas ok, tik pedutem mobili ploksciapedyste, kas tipo isaugama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 05 09, 13:52)
Tic-tac, Rylinga, junkitės į FB grupę  4u.gif  daba dauguma ten bendrauja...  4u.gif


Ania...o kaip ta grupė facebooke vadinasi?
Atsakyti