Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(rita9 @ 2013 04 30, 14:12)


pats įdomiausiai žaislas šuns bliūdukai su maistu, o ypač su vandeniu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


pas mus tas pats su katino bliudais doh.gif ir maista katino megsta, tikras gurmanas auga biggrin.gif isimeta i burna ir bega, nes zino, kad negalima, bet vistiek juk norisi smile.gif
siandien kieme atradom, kad su smeliu galima zaist ir uzkast juo dar tuo paciu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 04 30, 15:46)
uzkast juo dar tuo paciu  doh.gif  lotuliukas.gif

užkast ar užkąst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 04 30, 16:30)
užkast ar užkąst  biggrin.gif


pavalgyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutikutule: 30 balandžio 2013 - 16:01
QUOTE(kutikutule @ 2013 04 30, 17:00)
pavalgyti  smile.gif

irgi neblogai biggrin.gif mano nebevalgo biggrin.gif

dar išbandėm naują patiekalą -rugštynių sriubą. patiko mažei thumbup.gif džiaugiuosi, nes man tai viena skaniausių sriubų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renacio: 30 balandžio 2013 - 16:31
QUOTE(Renacio @ 2013 04 30, 17:27)
irgi neblogai  biggrin.gif mano nebevalgo  biggrin.gif

dar išbandėm naują patiekalą -rugštynių sriubą. patiko mažei  thumbup.gif  džiaugiuosi, nes  man tai viena skaniausių sriubų


neatsimenu kada virus tokia sriuba, maniskiui tai labai patiko perliniu kruopu sriuba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 04 30, 17:33)
neatsimenu kada virus tokia sriuba, maniskiui tai labai patiko perliniu kruopu sriuba  smile.gif

aš ir verdu tik pavasarį, kada šviežių rugštynių yra smile.gif
Atsakyti
Karinuks aciu :-) net nepagalvojau, kad forume tiek "Zaizu" gali buti doh.gif o mazajam ir vibrucoli dejau ir neuro arbata girdziau ir nupirkau "menulio" vaikiska, ten melisos yra.... ne velnio niekas nepadejo schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif plius dar lupyte stiprokai suzeista ir nebezinau kuom gydyt, nuo dantuku seiles bega upeliu, tris kartus jau maikute keitem, jei kuo patepu nulaizo, o nuolat slapia, nenori gyti..... doh.gif

grizom is lauko, pavalgem, lyg panasu, kad miegot norejo, kol nunesiau i kambari apsigalvojo lotuliukas.gif daviau visus pultus, plius duru skambuti sena, veikianti su elementais, kol viska isardys 5 minutes ramybe lotuliukas.gif

mes irgi sunu katinu bliudus megstam, o su vandeniu isverst is vis pasaka thumbup.gif doh.gif

kur zadetas 26 laipsniu karstis? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 29, 19:10)
Gal kas prisimena "Zaizos" kaip nikas teisingai rasomas? ar zino kaip ja galima surast?

Zylute, mano mazas tiek sveria, o jau beveik sonkauliu anatomija galima mokintis, darosi liesas ir aukstas  ax.gif su tom iltim, tai buvo dienu, kai kelias is eiles nieko nevalge tik gere ir plius pampius gal 10 kart per diena keitem, ta net vargsui kojos pinesi, bet jios vis tiek kaip tankas nepasiduoda  doh.gif  ir kanopele 22 dydzio  doh.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif  as tai vyrui sakau, kad nekenciu tavo laiptu  lotuliukas.gif nes mes panasiai sulaipiojam  doh.gif gale dienos jau sustoju ties pabaiga, nes nebera jegu uzlipt su "kroviniu"  blush2.gif

Tai mano mergiotes 23 dydzio batai tai su nuoga kojyte dar leka vietos o su stora kojine pas tas doh.gif
Atsakyti
aha ... na taip... pavasaris... ir mes kai ryte išėjom, daba tik parėjom... eisiu pietų ieškot, dar namie darbų... na kaip visada - milejonas biggrin.gif

oi... Laaabas biggrin.gif

dviračių sezonas atidarytas, na ir šiaip - lauke taip fainei, nei striukių nebreik, nei kepurių thumbup.gif

važiuosim į Klaipėdą - įtariu visko prireiks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karinuks: 02 gegužės 2013 - 12:53

Mamytės, ar girdėjote kokį įstatymą nori priimti?

http://juvenalinejusticija.lt/

Baisu, kas užsienyje darosi dėl šio įstatymo (kai dėl antraeilių dalykų vaikučius atima tarnybos),
čia reportažus galite pažiūrėti:

http://juvenalinejus...do_medziaga.php

Labai mažai apie tai rašoma. Juk tai liečia kiekvieną šeimą.
Atsiprašau už įsilaužimą.

Atsakyti
Laba 4u.gif O kur visos vasarinukes prapuole? g.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif

vakar tai aisku visos lauke sedejo thumbup.gif oras super buvo tongue.gif

mano zuika jau miego karalystej wub.gif vos iki 21.15 val. nulaikiau, nuluzo ax.gif

nuveziau sian paseliui sysiuka, jei zinociau, kad nuo antakalnio poliklinikos tiek reiks pesciom eit, vaziuociau su masina doh.gif pirmadieni skambinsiuos atsakymu.....

oras siandien siaubingas, o vakar buvo jau taip gerai doh.gif

buvau SEB banke, vis galvoju mazajam sudayti investicinio draudimo sutarti..... atrodo jau kalbejo apie tai.... bet kokia jusu nuomone, gal jau kas yra sudares? nes mes tik apdraude nuo nelaimingu atsitikimu "Lietuvos draudime" g.gif

pas mus atvaziave sveciu is Sank Peterburgo, patevio sesuo.... bet taip graziai zmones atvaziavo, prisistate 2 val nakties, mano mama is koto vos neisvirto lotuliukas.gif mano mama gauna 370 Lt pensijos, tik 2 menesi dirba, vis nerasdavo darbo, saldytuve gabalas slapiankes, o cia atvaziavo aristokratai, karininku seima, kuriems lasisa pusryciam, triju patiekalu pietus lotuliukas.gif zodziu linksma doh.gif

na ka eit miegot, sian puse dienos lauziau galva su magistriniu, kol kas atsirado upo taisyt, tai reikia judintis kol upas nepraejo lotuliukas.gif ne kai mano mociute sakydavo, atsirado upas padirbti, reikia eit pagulet, gal praeis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjork1985: 03 gegužės 2013 - 20:54